Gothic 5 - Informacje

TheNikerX

Reżyser
VIP
Dołączył
26.8.2010
Posty
80
No dobra, to i ja coś napisze :D Gdyby ten Gothic miał powstać to osobiście wolałbym, aby była to kontynuacja wszystkiego co do tej  pory się wydarzyło . Bo co jak co, ale gdyby miało to pominąć G3 ZB i Arcanie i pokazać inną historię to dziwnie bym się czuł. Jakoś pewnie wszystko by mi się mieszało. A tak, to po prostu Bezimienny byłby królem (tak to było po ZB), a Arcanie można byłoby potraktować jako swego rodzaju spin off. I biorąc taką bazę wszystko toczy się dalej, PB wymyśliła by jakąś nową przygodę, jakąś nową ścieme żeby osłabić Rhobara. I nie chciałbym wracać do Khorinis czy tam na Myrtane, wolałbym aby została odkryta nowa, niezbadana kraina, najlepiej coś zajebiście mhrocznego :p Ale to tylko moje zdanie :)


 
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Mogliby pominąć G3:ZB i dalsze części uznając całe wydarzenia za koszmar Rhobara lub alternatywny świat, który był widziany prze wrota (zakończenie Adanosa w G3)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
szkelo ciekawe rozwiązanie :D
 
ciężko będzie wymyślić coś po kolejnych częściach które niezbyt zachęcały do gry - za dużo przekombinowali i zniechęcili fanów ;),
wymyślenie fabuły zaraz po g2/g2nk byłoby czymś zacznie ciekawszym ostatecznie można by było zrobić jakieś rozszerzenie do g1 albo losy bezia przed wrzuceniem za barierę. a jeżeli chcą się bawić w kontynuację... oj to muszą się nieźle napracować :D
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Kontynuacja to tylko po 3 albo ZB. Arcania odpada, na próżno szukać tam Gothica.

Ps: Nie schodzimy trochę z tematu, któremu poświęcony jest ten dział??
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
 Nie schodzimy troche z tematu, któremu poświęcony jest ten temat??
Zejdziemy jak zaczniemy mówić dlaczego człowiek pochodzi od małpy lub na odwrót.
 

Gold

New Member
Dołączył
30.3.2012
Posty
2
Mi się wydaje że to oczywiste że nie będą kontynuować Arcani ponieważ jest to tylko "Arcania" w tym momencie. Nodric Games nie ma praw do marki gothic wystarczy spojrzeć na wydanie arcani i dodatku który się nazywa  Arcania The Complete Tale bez podtytułu Gothic 4.Jak dla mnie JEŚLI PB ma naprawdę tworzyć kolejnego gothica to napewno po zakończeniu Adanosa w Gothic 3 :) co do "Genesis" gothica to raczej mało możliwe bo PB nigdy nad tym nie myślało i zawsze chcieli aby zostało to tajemnicą :) narazie wiadomo jedynie że pb robi kolejne rpg-a :D
 
Do góry Bottom