Gothic 4!

Status
Zamknięty.
G

Gray_Fox

Guest
Witam! Natknąłem sie w necie na teskt bardzo ciekawy a zarazem szokujący. Wynika z niego ze będzie Gothic 4! Prosze o to link, jeżeli ktoś zna bardzo dobrze Język Niemiecki niech prztłumaczy go i da na stronce. Link : http://news.jowood-news.de/content/section/169/181/

A więc Bezimienny jeszcze powroci.....ja tam sie cieszę
biggrin.gif
xD

QUOTE I, co najważniejsze, nastąpi rozwój znanych tytułów, w tym Gothic 4, Gothic Episodes, Gothic na konsole, SpellForce 3 i Gothic oraz Spellforce MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Games).

LoL, to było przetłumaczone na inym forum. Omg, na konsole? Oby na PS2.

Pozzzdro, to może być przełom!
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
SZczena opada
Dla mnie szok, Gothic 4 to już dal mnie marzenie, a co dopiero MMORPG w świecei gothic no to już wiem w co bede grał przez najbliższe lata...świetne infoo, chociaż za wiele nie rozumie. Robinhood przetłumacz to plz:D
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Myślę że to dość Ciekawe, ale zastanawiają mnie wymagania PC go G4 ? Bo nie wiem jak można grać online na konsoli?

Sorry za krótkiego posta.

Pozdrawiam
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Wiadomośc bardzo radosna
biggrin.gif

Ja nawet po krutce bym mógł w to uwierzyć. Jakby nie było Gothic'a 3 też miało nie być, aż tu nagle... jest w produkcji
biggrin.gif

No ta wiadomośc na forum na pewno narobi troche zamieszania
tongue.gif
ale raczej w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

" Niech Piranha się trzyma i niech robi kolejne części Gothic'a "



POZDRO"Khalid"
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
No wszyscy sie cieszymy... ale przeciez to nie musi byc wiadomosc w 100% pewna, bo za nim by się wszytko zaczęło, mogą ulec zmianie plany; ale mysle, ze gothic to gra tak kasowa i producenci tyle na niej zarabiają, że wyjda nstępne części, bo przeciez to jest opłacalne dla nich wszystkich. A my mamy radochę.

Ale o wymaganich rozmawiac jeszcze nie ma sensu, bo nie wiemy praktycznie nic, oprócz tego że będzie: ale czy na PC wyjdzie, czy tez na playa?
Dobra wiadomość, ale jak mówiłem: jest jeszcze za wcześnie, by się cieszyć..
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Jeśli Gothic miałby być na konsole to tylko PlayStation 3 (napewno bede go posiadał), ponieważ jest to najbardziej popularna konsola i w ten sposób sprzedali by bardzo dużo Gothica 4 i mogli by wtedy z chęcią wydać Gothic 5. Mam nadzieje też, że Gothic 4 nie pójdzie w ślady Obliviona i nie wypuszczą go na X360 tylko chociaż na Nintendo Revolution, ponieważ ta konsola będzie zdecydowanie tańsza od pozostałych next genów (tak samo jak Game Cube).

PS: Pamiętacie mój temat
biggrin.gif
:D:D

QUOTE LoL, to było przetłumaczone na inym forum. Omg, na konsole? Oby na PS2. o_O PS2 to już stara jest i zanim wyjdzie Gothic 4 to już mogą myśleć już o następcach PS3 czy X360 czy N_Revolution, więc conajmniej na te next geny wyjdzie Gothic 4 jak nie na następne..

Pozdrawiam i życze Szczęśliwego Nowego Roku
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Nie bądźmy takimi pesymistami. Cieszmy się nawet z tego, że jest taka informacja. Może się okazać, że to nie prawda, ale oby to była prawda.
Chętnie bym zagrał w kolejną części Gothica. Znów pokierować Bezimiennym i znów spotkać starych kumpli. A jak by był jeszcze multi to już było by wspaniale.

Bądźmy dobrej i pozytywnej myśli.
smile.gif


Pozdrawiam.
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
ja tam sie nie za bardzo ciesze bo dopiero co wymieniam kompa który ma mi starczyc na 3 lata a tu kolejna czesc gothic
blink.gif
przeciez jezeli to wyjdzie na pc to wymaganai będą tak monstrualne ze niejestem tego w stanei ogarnąc, no chyba ze zrobią tak jak g1 i g2 czyli na tym samym silniku to qwtedy trzeba bedzie dokupic tylko ramu i tyle:) .Pozdro an a happy new year
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
wiadomość ta jest bardzo ciekawa, ale jak zauważyli moi poprzednicy nie ma pewności na 100% że G4 pojawi się, jeżeli jednak jest to prawda to jestem ciekawy jakie będzie mieć wymagania
dry.gif


P.S.

czy ktośmoże przetłumaczyć ten artykuł?
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Bardzo intertesujący news, myślałem że możemy sobie tylko pomarzyć o Gothicu 4 a tu prosze, informacja o tym że owa gra ma się pojwawić, choc nie jest to w 100% pewne to napawa nas optymizmem. Ja narazie czekam na g3 a później zobaczymy...

Pozdro i Szczęśliwego Nowego Roku
 

Blademaster

Member
Dołączył
25.8.2005
Posty
42
Ta wiadomość jest bardzo pozytywna.Wiemy dzięki niej że będziemy mogli jeszcze kilka razy wcielić się w postać bezimiennego.Mi osobiście daje nadzieje że część 3 może jakoś pójdzie na 3 czy 4 letnim sprzęcie.Oby tylko twórcą niepodwinęła się noga i niezepsuli którejś z kolejnych części.To by było straszne
sad.gif
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Problem w tym, że twórcy mówili o trylogii, czyli część czwarta będzie na 80% MMORPGiem. Dla niektórych to dobrze, ja niestety nie mam kasy na opłacanie abonamentu. A może zrobią coś w stylu Guild Warsa... Fajnie by było
tongue.gif


Pozdro
cool.gif
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
QUOTE (Gucio @ 01-01-2006, 21:37) Problem w tym, że twórcy mówili o trylogii, czyli część czwarta będzie na 80% MMORPGiem. Dla niektórych to dobrze, ja niestety nie mam kasy na opłacanie abonamentu. A może zrobią coś w stylu Guild Warsa... Fajnie by było
tongue.gif


Pozdro
cool.gif

No to prawda że Gothic to ma być trylogia ale może tak zrobia że bedzie jagby nowa fabuła lub inny bohater (chyba zły pomysł :/) i myśle żę będzie jagby "nowa trylogia" 4,5,6, ale to co powiedziałes o tym MMORPG to może być prawda ale i tak chyba wszyscy będą sie cieszyć jak wyjdzie Gothic 4 i jeszcze będzie można sobie razem w sieci zagrać.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Gothic online oraz Spellforce to na prawde spore nowosci jezeli chodzi o przyszlosc.
Pod tym linkiem jest troche informacji po Polsku
biggrin.gif

Ja chyba jak wszyscy jestem bardzo mile zaskoczony tymi informacjami... Oby JoWood istnialo jak najdluzej
biggrin.gif
biggrin.gif



POZDRO "Khalid"
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Niema lipy jest to bardzo prawdopodobne bo już trąbi o tym największy polski dystrybutor CDprojekt (gram.pl)

QUOTE Gothic Episodes (coś na wzór Sin Episodes, growy "serial", sprzedawany przez sieć w kawałkach?) oraz Gothic na konsole.

Wow coś zaczynają szaleć z tym Gothic"em oby wyszło to na dobre.

PS: Acha zapomniałbym dodać linku do tego newsu. LINK
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
QUOTE ze gothic to gra tak kasowa i producenci tyle na niej zarabiają, że wyjda nstępne części
A Bladur's Gate to co? A mimo to zaprzestano produkcji nad tym tytułem.. A ciekawiłby Mnie taki MMOs, który osadzony byłby na Wybrzeżu Mieczy.

Coś zaś do Gothica 4-niezbyt Mnie interesuje, grunt to MMORPG w świecie Gothica, zresztą i tak niemam zbyt wypasionego kompa i watpie, aby nawet G3 Mi poszedł...
Oby w Gothic Online ustawienia były wystarczająco elastyczne, bo inaczej porażka na całej lini :/
 

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Wielkie dzięki !!! Przez ciebie nie będe mógł spać po nocach. Dzięki za newsy !!! Już się ślinię!!!
ohmy.gif




Pozdro
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
sam specjalnie chcialem zalozyc o tym temat, ale juz mnie ktos wyprzedzil
wink.gif

powstanie g4 i gothic przeznaczony do gry w sieci (Gothic MMMORPG).
jeszcze co do Świrusa: pamietaj o tym ze black isle zbankrutowalo i nie wiem czy ktokolwiek wykupil na baldura licencje.jesli black isle dalej by istnialo to na pewno by cos takiego zrobili (moze nawet w 3d).
wiesc o tym ze g4 powstanie spowodowala u mnie wielki wybuch radosci, ale wiecie co mnie najbardziej wkurzylo?ze nie bylo nawet premiery g3 a juz zapowiadaja g4 i gothic mmorpg.
dry.gif
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Mi się wydaje że, taki newsy to są tzw. "słowa rzucone na wiatr". Nie raz już słyszałem o kontynuacji gry która nawet nie wyszła i potem się okazało że nie ma funduszy, albo jakiś innych pierdół. Osobiści uwierze w G4 jak zobaczę jakiegoś screena, a najlepiej jakiś filmik (trainer). Ogólnie cieszę się na myśl że chociaż coś idzie w tym kierunku, ale jakoś wątpie żeby był Gothic Online.
 

ketrish

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
64
bara i inni zawsze mowilem Wam ze bedzie gothic mmorpg- skad to wiedzialem
ohmy.gif
, przyklady WoW'a czy Ryl'a badz dodatki do Tibi w postaci jakis "bonusow" - kasa jaka na tym zarabiaja jest niebagatelna !! - dla przykladu Bliz ma ponad 5 mln graczy aktywnych * 13 euro/$/i te koreanskie (chybasie zwaly jeny) to samo mowi za siebie
btw.co do tematu to mnie cieszy wiadomosc o wydaniu g4 i mmorpg ale jakie to bedzie mialo wymagania
tongue.gif
- patrzac na wymagania g3 to mnie glowa zaczyna bolec,poniewaz co g4 - wymagania p5/amd 5.0
biggrin.gif
/karta 512/2 giga ramu
biggrin.gif
, - plany planami ale zobaczymy jak to Im wyjdzie ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom