Gothic 4!

Status
Zamknięty.

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Jakim códem to uzystałeś skoro twórcy gothic mieli długi i niewiadomo było czy będze gothic 3 a co ty o 4 mówisz co?? SĄ w długach i nagle gothic 4 może zaczekajcie na gothic 3 i wtedy o tym sie gada a pozatym dzał jest do gothic 3 a nie 4 clone_xx chyba niema zamiaru robić do gothic 4 zanim będze 3.
 
G

Gray_Fox

Guest
QUOTE Jakim códem to uzystałeś skoro twórcy gothic mieli długi i niewiadomo było czy będze gothic 3 a co ty o 4 mówisz co?? SĄ w długach i nagle gothic 4 może zaczekajcie na gothic 3 i wtedy o tym sie gada a pozatym dzał jest do gothic 3 a nie 4 clone_xx chyba niema zamiaru robić do gothic 4 zanim będze 3.

Może zanim napiszesz posta to wrzucisz go do worda hę ? Jakbyś od czasu do czasu lookał na stronkę to byś wiedział.

Tekst by Kacperex from g . up


QUOTE Firma JoWooD powoli odbija się od dna po niedawnym kryzysie finansowym spółki. Wskazuje na to bliska współpraca z KOCH Media, a także lista kilku zapowiadanych hitów na rok 2006 (Gothic 3, SpellForce 2 itd.). Twórcy Gothica poinformowali, że planuja wydawanie gier na rynek konsolowy (PSP i Xbox) oraz chcą wkroczyć do świata gier online. Ma powstać MMoRPG w świecie znakomitej gry Gothic. Autorzy chcą wyjść na przód wszystkim fanom serii i połączyc ich w wirtualnym świecie.

Firma wspomniała o dwóch potencjalnych MMORPG-ach, w światach Gothica i Spellforce'a. A jak już o nowych grach mowa, to warto też chyba wspomnieć, że planowane są Gothic 4, Spellforce 3 , Gothic Episodes (coś na wzór Sin Episodes, growy "serial", sprzedawany przez sieć w kawałkach.) oraz Gothic na konsole.

Tyle, jakbyś niewiedział to JoWooD a w tym pirania wychodzi na prostą. Podpisała umowę z inną firmą która wyda Gothica III za bodajże powyżej 100 zł.

Tyle.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Logazdor @ 12-01-2006, 12:42) QUOTE Jakim códem to uzystałeś skoro twórcy gothic mieli długi i niewiadomo było czy będze gothic 3 a co ty o 4 mówisz co?? SĄ w długach i nagle gothic 4 może zaczekajcie na gothic 3 i wtedy o tym sie gada a pozatym dzał jest do gothic 3 a nie 4 clone_xx chyba niema zamiaru robić do gothic 4 zanim będze 3.


Bark myślenia polskiej młodzieży jest inponujący.....
Az płakać mi się chcę. Widać, że masz problemy z osobowością. Ale teraz powstaje pytanie Czy Clone będzie pracował do Gothic'a 4?
a. Tak
b. Nie
c. Dziś mam na obiad szare kluchy ^^

Rex zadzwoń pod 0-700-354-864 i zagłosuj. A może wygrasz zestaw wierteł do wiertarki.

www.gothicsite.vel.pl Zanim napiszesz coś na forum to looknij tutaj. To nic nie kosztuje...
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Dobra JAM JEST URLICH VON HGIV i wam tłumacze

Naturalnie był także JoWooD - News.De z przedstawicielem na miejscu który mógł szybko zebrać kilka faktów.
Tak kucharz (w dosłownym tłumaczeniu) zacznie od zwolnienie z długi JoWooDs (do którego znacznie się przyczynił)
i zatrzyma teraz w mniejszośći udziały 46%. Razem akcje są warter 6,4 miliona(co za gnojki... waluty nie podali, ale
pewnie euro)... dalej mówione jest o aktualnej sytuacji JoWooD, ale to mocno trudno przetłumaczyć.. pomijam (nie jest to istotne)

A teraz płęta
tongue.gif


Najbliższe kroki pod względem rozwoju JoWooD były na walnym zgromadzeniu nadpoczęte. JoWooD chce zatem w rozwój gier na PSP zainwestować
(jakże to smutne...) Przez rosnący rynek konsokli, niskie koszty produkcji.Dla Casual Games jest głównym celem rozwój gier na PSP

No i najgorsze, wiem że się napaliliście ale musze was rozczarować... mnie też to smuci (choć mam PSP)

Na pc, jak również na inne konsole (głownie PSP) mają pokazać się gry:

Bractwo 2
SpellForce 2
SpellForce 2. 5
SpellForce Special wydanie
Gothic 3
Pancerz elita Action
Pancerz elita Action Addon
Bractwo 2 Addon


Z reszty co tu czytam (bo przetłumaczyć tego już nie potrafię) wynika że gothic 4 wychodzi na konsole PSP a nie na PC


pozdro.

P.S - mogą wyniknąć pewne nieścisłości pod względem mojego tekstu, ale starałem się jak moge.
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Mnie też zaskoczyło bo ja na 100 % byłem pewien że GIII to ostatnia część serii jak dla mnie bomba mogą nawet zrobić G5 i będzie za*******e.
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Jeśli nie będzie miesięcznego abonamantu to obiecuję że to kupie ( jeśli cena będzie przystępna) no i jeśli wogule powstanie. mam nadzieje że to będzie podobne do guild wars przynajmniej jeśli chodzi o zakup. Ale nawet jęsli MMORPG bazujący na gothicu powstanie to chyba nie prędko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom