Gothic 4

Status
Zamknięty.

mirek5

New Member
Dołączył
12.9.2008
Posty
2
Według mnie gothic to już nie ta sama gra gdy nie gramy słynnym bezimiennym. Można by wymyślić jakąś ciekawą fabułe a nie odrazu bohatera ktory ma pokonać naszego beziego
 

Rymdej

Member
Dołączył
13.12.2008
Posty
36
ja tam bardzo bym chciał aby był wprowadzony wierzchowiec (konie, wielbłądy, osiołki i inne), żeby można było walczyć z nich, strzelać z łuku
ptaki latające wysoko ( fajnie by się zamienić w ptaka i latać po całej krainie :rolleyes: )
wędkarstwo i ryby
coś w rodzaju taksówki ( tutaj oczywiście jakaś bryczka z zaprzęgiem konnym), która by dowoziła np. z miasta do miasta
łódki którymi można pływać
opcja wspinaczki
udoskonalony system walki (zwłaszcza walki w grupach)
coś na rodzaj bitew
żeby wróciły opcje z gothica 2 (np. tworzenie run magicznych, burdel,)
więcej potworów (np. wymienione ptaki, niedźwiedzie), wszelkiego ekwipunku, zaklęć (tchnienie śmierci)
większa kraina, miasta
mniej bugów
więcej opcji rozbudowy gracza
żeby gra nie była liniowa
więcej ludzi w miastach
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nie wiem czy widzieliście ale pojawiły się nowe tapetki związane z czwartą odsłoną serii gothic :)

Co o nich sadzicie ?


tavern_1024x768.jpg


swampshark_1024x768.jpg


sea_stronghold_1024x768.jpg


fortress_1024x768.jpg


battlefield_1024x768.jpg
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Piękne naprawdę piękne ;) Grafika prezentuje się znakomicie, lokacje i wygląd potworów. Nawet trochę przypomina tą przestawioną w Wiedźminie, ale może mi się wydaje.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Cudnie :D Z przedstawionych tu zdjęć można śmiało sądzić, że gra będzie wspaniała. Przynajmniej pod względem graficznym. Co do Wiedźmina - no w sumie, czemu nie ? Trochę przypomina.

Ave
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Albo, że dobrze działaja programy takie jak photoshop :p Ale jeśli są from game to są naprawde dobre :)
 

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
jeżeli taka będzie grafika - bardzo dobrze, a jeżeli będzie taka grafika i zero bugów - idealnie;)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Dopiero teraz ten temat zobaczyłam :p

Mówicie, że cudnie itd. No wiadomo, grafika rewelka... No, ale.... Tak wg mnie to wcale nie jest tak fantastycznie, jak wszyscy tutaj piszą... To w ogóle Gothic'a nie przypomina, teraz to jak WoW wygląda. Nieee, mnie takie coś nie pasuje... Teraz, grając w 4 nie będzie czuć tego klimatu poprzednich części, to będzie zupełnie coś innego, niepodobnego...
Mnie osobiście się to nie podoba, mam nadzieję, że to jednak wytwór grafików i photoshop'a ;P

Pozdrawiam, MadDaria ;D
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Wogóle zacznijmy od tego, że GIII to już była klapa z klimatem ... Wygląd świata niczym (niedosłownie oczywiście) różowa landrynka co do poprzednich części ... Oczywiście rozumiem doskonale, że wszystko idzie do przodu, że silnik graficzny nie może stać w miejscu, a poprzednie sagi wyszły 8 lat temu ... Ale dla mnie to za plastusiowate, takie miękkie, ciotowate nie wiem jakich słów dobrać ... A IV to już wogóle, mdło się robi ;/ Grafika oczywiście ma być niby jak żywa, każdy cień, każdy bok i róg dachówki na chacie idealnie zarysowany, ale bez przesady :( Robią z Gothica simsy ...
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Mi się szczególnie spodobał screen pierwszy który zamieścił tu Yeed ; ). Przypomina mi to gothica2, sam nie wiem czemu. Co do reszty takie bajkowe z deczka :p Sczególnie ten trzeci. Miasto na górze? hmm ^^
No ale cóż. Pożyjemy zobaczymy. Przed wyjściem g3 też podniecaliśmy się screenami, i co?..
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Zbyt kolorowe. I jakoś nie wierzę że to screeny - mi to wygląda jak artwork. I jeszcze to "złoto" - daje ohydny efekt, widać że studio nie chce byś bardziej mroczne - chcą być bajeczni, wspaniali. Zbyt zalatuje WoWem.

Czy simsy robią? Niee, nie simsy, bardziej Fable. Chociaż Fable miało takie być, a gothic chyba nie.

Panowie, dla mnie Gothic upadł. Już dawno. Wiem że nie będę już biegł po czwórkę, może kiedyś kupię jak będzie w taniej serii. Jednak zaczekam na Risen'a. Może on coś zmieni.
 

dark1624

Member
Dołączył
27.11.2007
Posty
52
Nasz główny bohater nie będzie bez imienia jak wcześniej myśleliśmy. Na imię będzie miał Diego(nie chodzi o kumpla Rhobara III :rolleyes: ).
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
o to dobre. Nie słyszałem jeszcze o tym ;) Diego hahaha, czyli mamy dwóch Diegów ;)
Nie postarali się panowie, nie postarali się.
 

dark1624

Member
Dołączył
27.11.2007
Posty
52
Pogoda będzie się stosowała do do danego questa jakiego wykonujemy.Nie wiem co sądzić o tym pomyśle. :unsure:
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Widzę, że czytałeś relację z gamescom pewnego gościa o bardzo dziwnym stylu pisania. Tak, trudno go zrozumieć bo kręci strasznie. Ale z tego co ja zrozumiałem, prezentacja gry była po prostu przeprowadzana postacią Diego, kumpla z poprzednich części, a nie glównym bohaterem o tym imieniu. Dalej wg oficjalnych wersji grać będziemy nowym Bezimiennym. Nawet patrz na to:
Sec18: Czyli będzie dwóch Diego ??
Wiktor Cegla: Nie, to była moja "literówka"

A ta zmiana pogody... bardziej wierze, że to było generowane ręcznie, a nie zmienia się ona pod każde zadanie, bo przecież gra nie może wiedzieć, czy akurat zbieramy skórę wilków dla pana X, czy jakieś zielsko dla pana Y.
 

dark1624

Member
Dołączył
27.11.2007
Posty
52
Nie da się dołączyć do żadnej gildii tak jak to miało miejsce w G3, można jedynie wykonywać zadania dla poszczególnych ugrupowań. Jestem lekko zawiedziony tym faktem należenie do jednej gildii wiązało się z wrogim nastawieniem innych gildii do głównego bohatera.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Skąd taka wiadomość? Wszystkie niemieckie zapowiedzi mówiły, że będzie możliwość przystąpienia do gildii, ale nie będzie to konieczne do ukończenia gry. Także wybór ma należeć do gracza.
 

dark1624

Member
Dołączył
27.11.2007
Posty
52
Załaczam link z tą oraz innymi wiadomościami.
http://worldofgothic.de/article_372.htm?PHPSESSID=9d84d4765b9c7a9b6b496c88af1916e1
 

Masir

New Member
Dołączył
20.11.2009
Posty
21
Z grafiki widać że gra będzie zajefajna tylko że PB odeszło to największy problem. Mam nadzieję że nie będzie się tak zacinać jak w G3 bo oszaleję. System walki mieczem też był tragiczny zwykłe klikanie praktycznie zero kombosów. Ale że DIEGO?! Dwóch Diegów oszaleli. Ale plusem będzie że nowe i stare potwory także się pojawią, w G3 zabrakło choćby Węża błotnego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom