Gothic 4

Status
Zamknięty.

Anderworld

New Member
Dołączył
4.12.2007
Posty
12
CYTAT(Micio @ 18-09-2007, 20:24) index.php?act=findpost&pid=153814
albo zmienianie fryzur


to by było fajne, wreszcie będzie mu można zmienić fryzure bo ta w g1 g2 i g2nc mnie denerwował jego fryzura i kucyk, ja sądzę że jowood zrezygnowało pracę z PB ponieważ g3 okazał się kompletną klapą i chą dać szanse innemu teamowi.takie jest moje zdanie pozdr

http://www.gothic-rpg.com/img/jpg/screenshoty/gothic3/4.jpg
podobne mają być takie krainy, co o nich sądzicie??

CYTAT(Anderworld @ 04-12-2007, 23:31) index.php?act=findpost&pid=161275
http://www.gothic-rpg.com/img/jpg/screenshoty/gothic3/4.jpg
podobne mają być takie krainy, co o nich sądzicie??

sorka to był screen do g3, źle sobie przetłumaczyłem
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
CYTAT(Micio @ 18-09-2007, 20:24) [snapback]153814[/snapback]
albo zmienianie fryzur


Pamiętajmy, że to ma być gothic, a nie sims czy San Adreas.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Bubda @ 05-12-2007, 07:15) [snapback]161282[/snapback]
Pamiętajmy, że to ma być gothic, a nie sims czy San Adreas.



No co ludzie mają pomysły xD
osobiscie nie wyobrażam sobie fryzjera, tatuażysty itd.
 

von Bratwursten

New Member
Dołączył
1.9.2008
Posty
2
jezeli tylko zmienia podejscie do questow, to bedzie mozna zagrac. przydaloby sie troche wiecej myslenia nad poszczegolnymi zadaniami (np. chromaniny z jedynki). to wydaje mi sie w tej chwili najwazniejsze. im wyzszy numer gothica tym bardziej bezsensowne byly zadania. questy typu wynies, przynies, pozamiataj zabily ta gre! zbieranie rzepy w 2 czy spacer z pavlem po lace w 3 to przeciez szczyt durnoty! na tym polu 1 jest nie do pobicia. i co z tego ze miala kiepska grafe. jak juz koledzy powyzej wspominali, ta czesc miala w sobie to cos!
3 stracila (przynajmniej dla mnie) duzo na zrobieniu z orkow miesa armatniego. o ile w dwojce (drugi rozdzial) trzeba bylo w miare ostroznie stapac po gorniczej dolinie aby nie natrafic na patrol orkow (ze o elitach z wargami nie wspomne) o tyle w 3 rabiemy ich w setkach sztuk czesto bez siegania po eliksir uzdrawiajacy. i to juz na samym poczatku. wiem, tworcom gry chodzilo o pokazanie, ze orkowie to jednak inteligentna nacja, ale z tym oslabianiem mocno przesadzili. z drugiej strony byle dzik czy stado wilkow to juz przeciwnicy przy ktorych "strategiczny odwrot" staje sie normalka (to akurat duzy plus). generalnie walka w 3 jest nudna. tworcy gry poszli na ilosc przeciwnikow a nie na ich jakosc. dobrze ze sa ogry i trolle to przynajmniej jest z kim (czym?) naprawde powalczyc (pamietacie slabiutkie trolle z 2 - wystarczyl wilczy kiel i 10 minut wolnego czasu).
zeby tylko nie narzekac musze "trojke" tez pochwalic za nordmar i varant. to byl dobry pomysl i z usmiechem wspominam moje wielogodzinne bladzenie po tych krainach podczas pierwszego razu.
podsumowujac - moj przepis na g4
-zadania wymagajace wiecej sprytu i myslenia (moze np. cos z tomb rider'a podpatrzec, tylko lary do fabuly nie wplatac)
-przywrocic orkom ich dawna sile (o ile beda w 4 wystepowac - nie czytalem zadnych zapowiedzi)
-roznorodny swiat (nie musi byc piekny, byle wciagajacy)
-zwiekszyc umiejetnosci bojowe npc (w trojce pokonac poteznego xardasa to zaden wielki wyczyn)
-wyeliminowac mozliwosc wykonywania zadan na "dwoch frontach" (np. przyprowadzamy zbiegow z silden do anoga +5 reputacji u buntownikow, a potem ich zabijajac i reputacja u orkow wpada)
-od razu wypuscic dodatek z rozbieranymi fotkami beziego, aby zony tez mogly sie czyms zajac nie przeszkadzajac mezom w podboju swiata :p

ciekawe czy ktos z was mial na tyle cierpliwosci zeby przeczytac moj post do konca?

z partyjnym pozdrowieniem!
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
No ludzie no nie róbcie z Gothica drugiego Fable no poprotsu nie róbcie normalnie mnie przerażacie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom