Gothic 4 Prawda

Status
Zamknięty.

MJD

New Member
Dołączył
10.12.2007
Posty
11
Z tego co mi wiadomo i z tego co wyczytałem na stronach JOWOOD i SPELBOUND na temat G4, to dużo informacji jest nie prawidłowa. Screeny które niby są z Gothica4 tak na prawdę pokazują nam możliwości silnika graficznego który ma być użyty do tworzenia tej części gry, to jest link który wszystko wyjaśnia kliknij tutaj. Mogę wyjaśnić więcej niejasności, wystarczy napisać

Te pierwsze cztery screeny na pewno nie są z Gothica
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
Screenshots of a Fantasy RPG study of one of our clients planned for release for PC & Next-Gen consoles and based on Vision Engine 6.


Hmm....no ciekawe o jaki Fantasy RPG może chodzić :p......można się domyślać, że chodzi tu o G4
Zwłaszcza, że na silniku planują robić gothica :p....i że ma być na pc i konsole nowej generacji
zresztą widziałeś może jak wyglądały trailery do G1 zupełnie niepodobne do finalnej wersji
 

MJD

New Member
Dołączył
10.12.2007
Posty
11
myśl co chcesz a co do premiery to powiem jedno :D chyba nikt nie wie kiedy wyjdzie G4. na jednej stronie przeczytałem że w przyszłym roku (2008) na następnej że 2009/2010. I wydaje mi się że o G4 nie ma 100% potwierdzonych informacji są tylko założenia :(
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
To chyba normalne..zwłaszcza,ze wszystko jest dopiero u początku prac
wolę, żeby przeciągali wydanie gry..w zamian za dopracowanie i brak bugów
 

MJD

New Member
Dołączył
10.12.2007
Posty
11
w sumie G3 gdyby wyszedł później to na pewno nie miał by tylu bugów nie był by bardziej dopracowany. A wiadomo może komuś coś o dodatku do G3 ? miało tam coś niby być o południowych wyspach

A powracając do głównego wątku to obiło mi się o uszy że Gothic 4 : Genesis ma być powrotem do początku serii Gothic. Genesis oznacza początek i nie ma być w nim nowej fabuły w której przeniesiemy się do czasów z przed pierwszej części. Co do bohatera słyszałem że bezimienny ma pozostać. Podtytuł Genesis ma symbolizować nawiązanie do poprzednich części, jedynki, dwójki, nocy kruka a także trójki. Nie wiem ile jest w tym prawdy, mówię to co wyczytałem
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
To chociaż pokaż gdzie to przeczytałeś :p
Bo słyszeć...to ja też mogłem wiele......a z tego co oficjalnie mówią twórcy to mało konkretów
Mimo to mowa była o braku beziego..jednak wszystko okaże się na przestrzeni czasu
A prace nad dodatkiem prawdopodobnie zostaną wszczęte..jednak to nie jest pewne na 100%
i mają być nieodkryte krainy z mapy G3 na pół-zach a nie wyspy południowe
 

MJD

New Member
Dołączył
10.12.2007
Posty
11
o tym bezimiennym przeczytałem na jakieś polskiej stronie o gothic`u która rzekomo miała informacje od twórców
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
polskiej stronie o gothic`u która rzekomo miała informacje od twórców

Konkrety proszę...linki.....wtedy zobaczymy...a tak to wybacz ale nie mam podstaw by wierzyć
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Lalalala, a ja przeczytałem w fakcie, że Gothic 4 bedzie posiadał dodatkowe rasy jak Elfowie i Krasnoludy <_< kolejny n00b który coś przeczytał i nie wie gdzie, tak jak temat tyczący się filmu o Gothicu ... <_< Temat: "Bedzie film o Gothicu, na podstawie pierwszej części gry" A na pytanie gdzie to przeczytałeś, była odpowiedź: "Wpisz w google Gothic + Film za 10 zakładką są informacje" OMG ... Down's and lol's ... Sory stary, ale Ci nie wierze ... A poza tym nawet jak to przeczytałeś na jakimś innym forum, które zapewne jest mało znanym bo nie jak to, to śmiem stwierdzić, że ów temat był ściemniony dla popularności przez Admina bądź jakiegoś Moda ... <_< Bo nie ma narazie żadnych poważnych konkretów z żadnej strony zajmującej się tworzeniem czwórki ... W dodatku większość wątkowych i fabularnych plotek i pomysłów jak to będzie wszystko wyglądało, jest stworzone przez nas, przez fanów którzy chcieliby, aby 4 tak wygladała a nie inaczej ... <_< Jakby tak nie było, to nie pojawiałoby się wszędzie na forach tyle mozliwych wątków ... A na pewno wątek jest jeden, a o jego powstaniu dowiemy się zapewne za jakieś pół roku <_< Tyle ode mnie :huh: Pozdrawiam
 

MJD

New Member
Dołączył
10.12.2007
Posty
11
dobra jeszcze tu dam link który wyjaśnia problem screenów systemu walki i innych ciekawych rzeczy i nie jest to jakieś tempe forum kliknij tutaj
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
o tym bezimiennym przeczytałem na jakieś polskiej stronie o gothic`u która rzekomo miała informacje od twórców


jeszcze przed chwilą mówiłeś, że czytałeś o wszystkim na polskiej stronce..a teraz rzucasz link z forum spellbounda, który i tak nie działa :p...Jedna wielka ściema...zresztą po czym sądzisz, że wszyscy kumają po angielsku czy niemiecku...nie każdy taki fachowiec jak ty......najpierw daj poprawny link to pogadamy...zobaczę co tam wymyśliłeś sobie...bo jak na razie nabijasz posty a nic senswonego do dyskusji nie wniosłeś poza nieczynnymi linkiem który nie prowadzi tak naprawdę na stronę spellbounda :p
 

MJD

New Member
Dołączył
10.12.2007
Posty
11
tutaj masz coś polskiego (widzę że chcesz mnie dojechać :D) kliknij tutaj a tamten zaraz poprawie, mój błąd

Chcę...faktów....a nie pogłosek..skoro jesteś taki pewien swego..tylko tyle mam na myśli
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
Świat w Gothic 4, będzie obejmował tereny które na samym końcu Gothic 3 mamy odkryć z Xardasem. Gra robiona będzie na podstawie G3, lecz zostanie ulepszona. Jak już wspomnieliśmy w pewnym newsie, tytuł będzie brzmiał Genesis i tak owa kraina będzie sie nazywać.
Nadal będziemy kierować losami naszego Bezimiennego.
Wieści przetłumaczone z niemieckiego portalu, za niespójność newsa i gry nie ponosimy odpowiedzialności.




hahahaha...i ja mam w to uwierzyć xD...
Na końcu autor wycofywał się okrakiem z tego co napisał parę linijek wyżej xD
Dobre....w sumie to mam dla was niusa ale nie mam pojęcia czy prawdziwy,
więc na wszelki wypadek mówię, że może nie być zgodny z prawdą xD........
to domysł a nie jakiś faktyczny nius...
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Super informacja na tym forum, naprawde ;] Gitara, to co pisałem powyżej, shit wyssany z palca dla publiki, tym bardziej niby oparte na niemieckim portalu, pewnie taki sam jak większość polskich, gdzie są same bzdury wymyślone przez n00bów, a nie oparte na prawdziwych i konkretnych wypowiedziach teamu produkującego G4 ... Proponuje Warn'a !!
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Twoje szokujące (rzekomo) informacje są nierzetelne..a wnioski wysuwasz z własnego widzimisię
Jedyne co przyznam rację, że G4 to nie będzie Prequel
G4 ma nawiązywać do poprzednich części a zwłaszcza G1 i G2 oraz NK to też racja
natomiast reszta to twoje wnioski niepoparte, żadnymi konkretami..a swoje domysły możesz wyrażać w założonych już tematach....twój zamykam....i mam prośbę..dziel się z nami niusami, których jesteś pewien
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom