Gothic 4? Chcielibyście?

Status
Zamknięty.

Bezik

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
43
Moim zdaniem każdy największy fan Gothica chciałby żeby powstał Gothic 4...Moja opinia jest różna ponieważ G3 był...Ehm...troszkę "niedorobiony" ale i tak fajny. Jednak jakby miał powstać to widział bym chistorie oggrywającą się 1000 lat pózniej. Ponieważ jak się wybierze Innosa lub Beliara to Xardas powiedział że ten bog który wygra będzie panował przez 1000 lat. Bezi może byłby wtedy albo nieśmiertelny albo graliśmy by jakimś z jego przodków. Orkowie nie byli by już problemem bo Beliar powiedział że Orkowie zaprzestali się do jego modlić. Chyba że faktycznie badalibyśby z Xardasem te nieznane krainy. :rolleyes:
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
"Czy chcielibysmy Gothic'a 4??" Chlopie jasne ze tak!!!!Mysle, ze odpowiedz na te pytanie i tak juz znalez :p .
Zgadzam sie z Toba Gothic III nie byl doskonaly, ale i tak prawdziwy fan Gothica zawsze bedzie gral w kolejne jego czesci, chocby nie wiem co.... Fajny pomysl z tym potomkiem Beziego, ale i tak chyba wolalbym grac Bezim(jakos tak z przyzwyczajenie)!No i jeszcze fajnie by bylo gdybysmy mogli nadac imie Beziemu!!I jak bylby inny swiat np. pieklo(ohho)!!Mam nadzieje, ze Gothic 4 wyjdzie i nie bedzie tak zbugowany jak Gothic 3 i ze nie beda tak duze wymagania....


Pozdrawiam, xdx
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Gdyby akcja rozgrywała się 1000 lat później to moglibyśmy grać co najwyżej potomkiem a nie przodkiem beza. ;] Czy chciałbym aby powstał G4? Oczywiście, choćby z tego względu że nie chcę aby moja ulubiona seria kończyła się zabugowaną i niedorobioną "trójką". Nie wiem co chciałbym zobaczyć, twórcy mogą zrobić wszystko - ważne żeby zrobili to dobrze i w przemyślany, ciekawy sposób. Jedno co, moim zdaniem, powinno pozostać to bezimienny jako główny bohater. Tylko wyglądający jak ten z pierwszej części (z ulepszoną - niekwadratową kitką:p)
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Oczywiście że chciałbym aby wyszedł GOTHIC IV. Mogliby zrobic że gra się np: synem beziego który chce dorównac ojcu w osiągnięciach czy coś takiego, albo chce się zemścic za śmierc ojca (jeśli ktoś by go zabił).
Inną możliwością jest kraina która jest za kamiennym portalem ( Jeśli się gra po stronie Adanosa).
I najważniejsza rzecz: Żadnych BUGÓW !!!!

Pozdro !
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Oczywiście że ja też chcę by wyszedł Gothic 4. To jest wspaniała gra i nie chciałbym by się zakończyła. Nowe przeżycia, nowi ludzie, co się stanie, co będzie. Oby wyszła, byłbym bardzo rozczerowany gdyby nie powstała następna część, ta gra mnie tak wciągneła że nie mogę zrezygnować. Ciekawe co wymyślą producenci, tylko by nie popsuli tak jak niedorobiona i zabugowana trójka. :( :D :) :angry:

Miejmy nadzieję że wyjdzie, nie mogę się doczekać. :rolleyes: :D

Pozdrawiam ;)
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Co to w ogóle za pytanie jest głupie ? Przecież wiadomo, że każdy fan Gothica chce kolejnej części. Ja osobiście uważam, że najlepiej by było gdyby tych części było jeszcze z 10, nie licząc dodatków :D... I proszę o podpowiedź co ja w tym temacie mam niby jeszcze napisac ! Ta gra jest super i pomimo wielu bugów zawsze chyba będzie moją ulubioną...

Pozdrawiam...
 
T

Thran

Guest
To wiadome że chciałbym G IV bo pewnie byłby sporo rozwiniętą częścią niż jej poprzedniczki ale bądzmy Realni ja mam wrażenie że na GIII+Dodatku Saga się kończy.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ach dawno nie pisałem o Gothicu.
Piszcie co chcecie, ale dla mnie Gothic skończył się wraz z wyjściem Gothica 2. Trójka to dla mnie już inna gra, zwykły cRPG z niedoróbkami, po prostu średniak. Złe wrażenie zostawiła III? Z kolejną częścią byłoby jeszcze gorzej. Co z tego, że ta grafika jest lepsza, jeśli brakuje tego co trzymało mnie przy ekranie godzinami przy pierwszym Gothicu, czy choćby nawet drugim. Możliwe, że jest to związane z tym, że gry przestały mnie już bawić, ale to iż darowałem sobie dalszą grę w G3 o czymś świadczy. Po prostu mnie znudził.
Nie chcę żeby powstała czwarta część, bo zostanie ona zrobiona tylko dla kasy, będzie dobrze zapewne dobrze zareklamowana i przedstawi w złym świetle cała serię, przede wszystkim tym osobom, które nie spotkały się z „jedyneczkę”.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Tak jeśli G4 nawiązywałby do jedynki to oczywiście,że chce
ale jeśli twórcy podążyli by śladem trójki to zrobiliby
jeszcze większy gniot na który bym nie spojrzał nawet
bo 3 to zupełne przekreślenia tego co udało się osiągnąć
w poprzednich częściach
Zresztą skończy się na dodatku to na bank :/
 

Pojotr

New Member
Dołączył
22.4.2007
Posty
6
Jak dla mnie to najbardziej "niedorobioną" częścią był Gothic I (jego pierwsza, niepathowana wersja to dopiero był ########). Takich idiotyzmów jak w jedynce nie doświadczyłem potem w żadnej części (np. Gorn atakuje mnie w wolnej kopalnie bo zdjąłem straznika ze Starego Obozu na odległość...). W przypadku trójki chyba jasnym jest, że z początku była to najbardziej zabugowana część serii (ogrom i złożoność świata panowie). Myślę jednak, że za jakiś czas będzie to zupełnie inna gra, całkowicie "odrobaczona" :) Klimat Kolonii Górniczej z pierwszej części jest niedo odzyskania, ale Gothic 3 to dobre zwieńczenie serii.

Odpowiadając na pytanie zawarte w temacie: Nie nie chciałbym Gothica 4. Dlaczego? Patrz wyżej. Myślę, że Gothic 3 jest dobrym ukończeniem epopei Gothic. Jak czytam niektóre wasze pomysły (syn Bezimiennego, 1000 lat później...) to mogę się tylko cieszyć, że ludzie tacy jak wy nie odpowiadają za tworzenie żadnych gier (to by był dopiero napływ kaszanek fabularnych). Strasznie to dziecinne z waszej strony... Gothic bez Bezimiennego to nie Gothic. Zakończenie ostatniej części jest na tyle otwarte, że kontynuacja jest zwyczajnie niemożliwa... No chyba, ze zastosowano by patenst z serii Fallout (akcja dzieje się przed wydarzeniami z poprzedniej części)... Ale to też naciągane :)

Czekam na dodatek i mam nadzieję, że oprócz dodania nowych obszarów rozwiąże on też więkoszość starych problemów.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
CYTAT(Thran @ 22-04-2007, 21:01) [snapback]139294[/snapback]
ja mam wrażenie że na GIII+Dodatku Saga się kończy.



CYTAT(yeed @ 22-04-2007, 23:45) [snapback]139307[/snapback]
Zresztą skończy się na dodatku to na bank :/


I tu sie nie zgodze... Na innym forum(nie pamietam nazwy) czytalam, ze podobno w drugiej polowie 2009 roku wyjdzie Gothic IV :p
I nie sa to plotki(wg mnie), poniewaz podany byl tam link dotyczacy tejze infomacji i wszytsko bylo tam opisane...
To nie sa zadne sciemy, uprzedzam!!Mowie prawde, czytalam teki artykul..
 

Pojotr

New Member
Dołączył
22.4.2007
Posty
6
To może zamieść do tego artukułu jakiś link? Bo tak "na słowo honoru" to daruj ale ci nie uwierzę...
Poza tym takich informacji prasowych na temat róznych gier jest bez liku i tylko niewielki procent z nich ma coś wspólnego z rzeczywistością. Spekulacja spekulację spekulacją pogania.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Tu potwierdza sie stara prawda że pierwsza czesc jest zawsze najlepsza. Potem twórcy chcą na siłę ulepszyć swoje dzieło i zawsze robią to w złym kierunku.
Na początku się "napaliłem" na g3, teraz stwierdzam ze jak nie zagram to świat sie nie zawali. Takie samo bedzie moje podejscie do kolejnych częsci ktore ewentualnie ujrzą światło dzienne. Nie ma sie tu nad czym rozwodzić, a chce zaznaczyć ze uwazam się za fana gothica...
 

Cr1$23

New Member
Dołączył
28.4.2007
Posty
7
ja również zgadzam sie z przedmówcami i uważam że pojawi sie jedynie dodatek do 3 najprawdopodbnije bendzie on obejmował teren tej wyspy na mapie ktorej nie mozna w podstawowej 3zwiedziec.. ale mam nadzieje ze pojawi sie wiecej części ..bo jakby niebyłó GOTHIC był i bendzie moja najlepszą grą w życiu..!!
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
I zgodze się ze szczurkiem, znów potwierdza się fakt że pierwsza część zawsze lepsza od późniejszych.

Owszem jestem fanem gothica, ale popatrzmy na to z perspektywy gothica III który poprostu zepsuł dobrą pasje serii gothic. Jedynka co za hit, dwójka również wielka, dodatek też niezły, a trójka(?) nic wielkiego jak na te lata po prostu niezła produkcja. Podobno ma być dodatek do trójki i pewnie będzie jeszcze gorszy od III części. Szczerze nie wierze w to żeby powstał gothic IV, niestety nie będzie już tych zarywania nocek przed komputerem czy też podniecania się(O graliście w nowego gothica? Ale super!).
Nawet jeżeli będzie to gniot taki jak trójka, nie warty wydania tych 100 złotych na kupno oryginału.(każdy wolał będzie sobie sciągnąć :) .Cr1s23 zobaczysz, dodatek może i będzie ale okaże się jeszcze gorszym kiczem niż III i seria straci wielu fanów.

Tak czy siak, bądźmy dobrej myśli. Miejmy nadzieje że Gothic 4 wyjdzie i będzie taki jak II część bądź też I.
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
Ja chciałbym żeby wyszła czwarta część gothic (mimo że jeszcze niegrałem w go z powodu sprzętu...) i chciałbym żeby wyszła na nowe konsole czyli ps3 i x360 pod warunkiem że była by możliwość grania klawiaturą i myszką i że wyszła by teżwersja w pełni zlokalizowana na j. polski bo jak widze wymagania g3 to g4 musiałby mieć jeszcze gorsze więc takie ywjścei na konsole znacznie by pomogło a co do sagi fabuły itp. to uważam że skoro mogli zrobić pierwszą i drugą częśćtak wciągające to mogą siępostarać i czwórke też taką zrobić, jeśli wyjdzie tego co napisałem wyżej to powinno wyjść.Podzro all
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
Ja osobiścia bardzo bym chciał Gothic'a 4.
Mi marzy się żeby miał yen klimat co Gothic 1
a grafikę jeszcze lepszą niż G3.
Jeśli bedzie G4 to twórcy powinni
wyciągnąc wnioski z klęski Gothic'a 3.
Dobrze by było gdyby w kolejnej części
PB wzięła to co było najlepszę w poprzednikach.
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
ehhh takie wymysły macie co do czwórki ^_^
Według mnie jak już by go chcieli wydawać to o tym jak opisywał świat przed kolonią i potem nawiązał do niej jakoś, pózniej mógłby jakoś do dwójki. Ale wiem, że jest to niemożliwe więc nie bardzo mnie zachęca 4 część. Jedynka to klasyk :>
 

Pojotr

New Member
Dołączył
22.4.2007
Posty
6
Gothic 3 klęską? Na pewno nie dla producenta. Z tego co wiem sprzedał się najlepiej ze wszystkich części. Klimat z jedynki jest niedoprzywrócenia i wy o tym dobrze wiecie (kolonia Górnicza). Mam wrażenie, że Gothic 3 się wam nie podoba bo zwyczajnie się tnie na waszym sprzęcie. A jeżeli przeszkadzają wam bugi to tylko na waszą odpowiedzialność (było kupić orginał a nie kupować u "Zenka spod monopolowego"). A jakikolwiek Gothic na konsole to już chyba koniec świata ;)
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
CYTAT(Pojotr @ 04-05-2007, 09:14) [snapback]140506[/snapback]
Gothic 3 klęską? Na pewno nie dla producenta. Z tego co wiem sprzedał się najlepiej ze wszystkich części.


Bo wieszośc myślała że fabułą
dorówna poprzednim częściom,
a grafika będzie rewelacyjna,
Gfarika owszem jest ale fabuły nie ma.


CYTAT(Pojotr @ 04-05-2007, 09:14) [snapback]140506[/snapback]
Mam wrażenie, że Gothic 3 siew am nie podoba bo zwyczajnie się tnie na waszym sprzęcie.


No nie wiem komu się Gothic 3 tnie.
Na moim sprzęcie działa na full detalach
owszem czasem się przytnie tu i tam,
ale nawet na najlepszym kompie
bedzię się przycinał bo ma silnik skopany.
Co do tego że się Gothic nie podoba.
Mi się podoba tylko poprostu nie wciąga
jak to miało miejsce w poprzednich częściach.

CYTAT(Pojotr @ 04-05-2007, 09:14) [snapback]140506[/snapback]
A jeżeli przeszkadzają wam bugi to tylko na waszą odpowiedzialność (było kupić orginał a nie kupować u "Zenka spod monopolowego")


Owszem bugi mi trochę przeszkadzają,
i dodam że jako prawdziwy fan sagi Gothic
kupiłem edycję kolekcjonerską w Empiku
i nie mów kupiłem u Zenka z monopolowego.
A co do bugów to jest spowodowane tym
że twórcy chcieli wydać G3 najszybciej jak się da.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom