Gothic 4? Chcielibyście?

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Fajnie by było pograć w 4 :) Niestety nie można oczekiwać niczego rewelacyjnego.
Gothic 3 zawiódł mnie i zapewne wielu z nas. Fabuła by musiała byc jakas ekstra może prequel ? Czyli to co sie działo zanim zostalismy skazanym ;) Nie wiem już sam. Chciałbym, aby 4 okazała się hitem, i zasłużyła na to. Fabuła i grywalność musi byc popchnięta do przodu!
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Zgadzam się z Dadexem i z niektórymi użytkownikami :) .

Dla mnie G3 to już nie jest to samo co G1 lub G2 . Według mnie Gothic 3 stracił "to coś" i nie jest tak wciągający jak poprzednie części Gothica <_< . Dla mnie to teraz obojętne czy wyjdzie G4 ,bo według nie będzie tak wyjątkowy jak poprzednie części.
Lecz jeszcze wszystko się może zmienić na lepsze ;) i mam taką nadzieje .
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
dla mnie nie ma gothica bez xardasa:) jak go już zabiłem w III to nie wyobrażam sobie dalszej gry bez niego.
pozatym bezi MA imię. mozna to sprawdzic na kodach.
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Uważam że ten który naprawdę grał w Gothica i wczuł sie w jego klimat na pewno chciałby dostać w swoje pożądliwe tego RPG-a łapska . :p
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Tak,owszem byłbym bardzo zadowolony gdyby wydano 4 część Gothica ale moim zdaniem jest to
zbyt monotonne ciągnięcie gry. <_<
Coś kiedyś wreszcie się musi skończyć...niestety.
 

Travis

New Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
1
Witam wszystkich użytkowników tego forum! To mój pierwszy post :)

Moje zdanie na temat Gothic IV, jest powiem Wam, że tak jakby " zmieszane ". Z jednej strony, bardzo chcę, aby takowa część powstała, ponieważ nie mógłbym znieść faktu, że z Gothikiem już koniec, a z drugiej - że będzie to kompletny niewypał. Dlaczego? Ponieważ już Gothic III jest dosyć zrąbany, a co dopiero Gothic IV Po pierwsze, nie będzie takiej grywalności, lecz będzie ładna grafika. Podsumowując, albo tak albo nie.

Pozdrawiam.
 

iguś

Member
Dołączył
4.6.2007
Posty
73
GOTHIC IV - TAK ALE POD POSTACIĄ PIERWOWZORU

Potwierdzam, Gothic III to kompletny niewypał. Mimo ładnej grafiki, świetnej ścieżki dźwiękowej i rozbudowanego świata, wiele rzeczy ubolewa. Porównując: o wiele bardziej podobały mi się dwie pierwsze części i dodatek. Gdyby G4 był stylem podobny do G2 czy też G1 to bez wahania wydała bym na niego wszystkie moje oszczędności.
 

daw600r

New Member
Dołączył
25.6.2007
Posty
1
Jako fan całej serii gothica oczywiscie ze chcialbym gothica 4. Wedlug mnie "4" powinna byc rozgrywana synem beziego który ma za zadanie ponownie wypedzic sniacego z naszego swiata. Fajnie by było. Pozostaje czekać na pomysły twórców.
 

ingvar

Member
Dołączył
6.7.2007
Posty
37
Gothic 3 był bardzo specyficzny, ponieważ dano nam zbyt dużą swobodę i nie mogliśmy się wczuc w ten unikalny gothicowy klimat, który poznaliśmy w poprzednich częściach, nie mówiąc już o tym, że fabuła G3 była naprawdę nudna. Myślę, że twórcy G4 zwrócą uwagę na błędy swoich poprzedników i stworzą grę lepszą. Ale to już nie będzie to samo :(
 

Kruk35224

Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
45
hmmm tak chciałbym gothica 4 nawet bardzo ale pomyście logicznie skoro Gothica 3 trudno unieść ta kompie ma wiele błędów i Świat niemal że nie do zbadania w całości to jaki będzie gothic4!!
 

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
ja bym oczywiście wolał tamtąfirmę ale może to będzie hit i moze byc lepsze od poprzednich części :angry: :)
[/quote]
 

umbras

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
28
Ja troche z innej beczki(chyba).
Po ukazaniu sie wiadomosci o Risenie grze ktora tworzy piranha bytes znow ruszyl sie dla mnie swiat gothica:)Z tego co pisza i z traileru najprawdopodobniej bedzie GI ale w innej oprawie lecz fabula psauje do do jedynki swait sie ladnie przedstawia grafa tez.
Mysle ze RISEN moze nas jeszcze zaskoczyc a G4 posmucic lecz jeszcze nic nie wiadomo pozyjemy zobaczymy:)

pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom