Gothic 3 W Tłoczni :d

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Gothic 3 w tłoczni. Taka właśnie informacja obiegła dziś świat twórcy ogłosili, że gra została ukończona w 100% i nic nie stoi na przeszkodzie, aby już ją wydać. Piranha Bytes oddało najnowszą część znanego cRPG w ręce koncernu Sony i wiadomo, że data 13 października stanie się ostateczną datą premiery Gothica 3. CD Projekt Polski wydawca gry, natomiast już tworzy dubbing do polskiej wersji językowej. Tak więc możemy się spodziewać szybkiego wyjścia, także wersji w naszym ojczystym języku.

Dla mnie rewelka :)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No skoro oficjalnie podali że gra skończona to tylko sie cieszyć :) Polskiej wersji wbrew moim wcześniejszym przypuszczeniom tez spodziewam się szybko. Widać że panom z PB zależalo na tej grze i na graczach :) Pozostaje cierpliwie poczekać te kilka tygodni.

Nie ma to jak wrócic na G.Up ^_^
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
A ja jeszcze nie kupilem dvd i nowego dyskuuuu...
:( :( :( :( :( :( :( :( :(

:cry: ?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE(doctor @ 13-09-2006, 22:35) [snapback]124527[/snapback]

A ja jeszcze nie kupilem dvd i nowego dyskuuuu...
:( :( :( :( :( :( :( :( :(

:cry: ?




A ja płyty głownej, nowej grafiki i procka :D

Więc się nie martw. Ważne, że gra już lada dzień zapóka do naszych drzwi.
 

Vincente

New Member
Dołączył
13.9.2006
Posty
4
Cóż, nie powiem, abym czekał na Gothic III ze zniecierpliwieniem, ale jeśli ma wyjść w październiku to bardzo się cieszę. Osobiście uważam, że polska wersja wyjdzie dopiero za jakieś pół roku (obietnice CDP nie są jakoś dla mnie wiarygodne). Pewnie w internecie pojawi się wcześniej, dlatego piraci będą mogli mieć grę za darmo. Na pewno skuszę się na oryginał. O ile nie będzie kosztował więcej niż sprzęt potrzebny by na nim zagrać :) . Przydało by mi się 1024 RAM, bo mam 512. Jednak nadrabiam to prockiem AMD Sempron 3000+ i GeForce 7300 GT (moje najnowsze cudeńko). Pozostaje nam jedynie czekać równy miesiąc :p .
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
W moim przypadku to i tak nie ma większego znaczenia czy gra wyjdzie na miesiąc czy jakiś czas później. I tak będę mógł dobrać się do niej dopiero na zimę albo nawet dopiero w lato. Wiadomo, zaczyna się poważna szkoła i zbędne rozrywki przydałoby się na jakiś czas odstawić. No, ale ja Kac wspomniał: ważne że będzie, reszta to tylko szczegóły. ;)
A kompa to już by się całego wymienić przydało, bo niby proc septron 3000 ale chciałbym wymienić na 64 to od razu płytę inną bo podstawka już nie ta no i jeszcze karta, tamto siamto, ahhh


Tylko że, prawdopodobnie zeżrę sam siebie z niecierpliwości.
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Mi - tak samo jak Kanowi - nie zależy na szybkim wyjściu tej gry, ponieważ na tym sprzęcie który mam, raczej ona nie pójdzie, ale i tak łudzę się, że zagram chodzi by na minimalnych ustawieniach graficznych :p
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Ja czekam na G3 z niecierpliwością, sprzęt został już zakupiony (tu pragnę złożyć wielkie podziękowania moim rodzicom ;) ), więc jestem gotowy do gry (wsumie coś teraz się z tym sprzętrem dzieje, ale mam nadzieje, że do premiery uda się wszystko naprawić).


Pozdrawiam
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE(Lord Bezimienny @ 23-09-2006, 19:51) [snapback]124608[/snapback]

Ja czekam na G3 z niecierpliwością, sprzęt został już zakupiony (tu pragnę złożyć wielkie podziękowania moim rodzicom ;) ), więc jestem gotowy do gry (wsumie coś teraz się z tym sprzętrem dzieje, ale mam nadzieje, że do premiery uda się wszystko naprawić).
Pozdrawiam



hehehe kazdy fan czeka na g3 :D :D :D
ja juz dvd mam (coprawda pozyczony) ale jest :D

a dysk juz kupiony :p :p
oj bedzie sie dzialo ... gothicu nadchodze!!!

AMD Athlon 1.7Ghz
640MB DDR RAM Kingston 233Hz (moze niedlugo 768 :p )
GeForceFX 5200 128MB :)
Segate 40GB (no coz... lepsze to niz stare 20) :D = razem > 60GB

jak myslicie poleci ? :D (mam nadzieje ze tak bo inaczej sie potne i skocze z mostu do rzeki z rekinami)

pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom