Gothic 3 Problem

Status
Zamknięty.

tormoran

New Member
Dołączył
7.2.2008
Posty
10
Mam taki problem z gothicem 3 Strasznie mi sie tnie nawet na najnizszych detalach mam po 20 fps a gdy wchodze do miasta to szkoda gadac na najwyzszych mam 10 fps nie duza róznica mam patch v1.12 i comunity patch 1.52 gra oczywiscie oryginalna..
I są jeszcze te zawiechy co mniej więcej minute gra sie zawiesza na parę dobrych sekund to strasznie denerwuje
mój sprzęd to:
Core2Duo E4400
Goodram 1024 (800mh)
GF 8500GT 512
mam ponad 200gb wolnego miejsca na dysku z gothickiem ponieważ jest jedyną grą na moim komputerze.
nie wiem jak czytałem wymagania to powinienem sie mieścić w średnich detalach a tu klapa..
może zna ktoś jakiś config do niego lub coś innego zeby polepszyć działanie gry
bo czytałem tona 8500GT dość dobrze działa gothic to może zła wersja gry???? nie mam pojęcia pomóżcie


Za wszelkie błędy ortograficzne Sorry
 

edik

Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
124
Tak to już jest, że gothic ścina praktycznie wszystkim :( ja też mam podobnego kompa i też mi ścina spróbuj jeszcze zainstalować ten najnowszy patch 1,6 wczoraj widziałem go na gry-online do ściągnięcia ale trzeba było płacić :p
 

tormoran

New Member
Dołączył
7.2.2008
Posty
10
Zainstalowałem tego patcha i nic dalej to samo i te przycinki na parę sekund oj chyba myślę ze wydałem kasę na marne kupując gothica:(
 

smok100

New Member
Dołączył
4.4.2008
Posty
16
zainstaluj patcha 1.12 i 1.6 ja na tych jade(prawie srednie detale :D) a mam kompa dużo słabszego od Twojego :Sempron1.6GHZ,1GB Ramu DDR400,a grafe Radeona 9600 Pro . Sprobuj może coś ze sterami do podzespołów, może one powodują "tniecie" sie gry bo są złe. Radze też sprobować defragmentacji dysku może masz pliki nieuporządkowane co powoduje to, że co jakiś czas Ci sie tnie bo dysk musi szukać tych plików(potrzebnych grze) po całym swoim obszarze :D
 

kwifer1

New Member
Dołączył
25.2.2008
Posty
17
Jak przeczytasz na tyle opakowania to znajdziesz tam wymagania. Przeczytaj dokładnie i zobacz że na minimalne wymagania potrzebne jest 1024 Mb ramu powtarzam na MINIMALNE Aby pograć na lepszej grafice potrzebne jest 1,5 Gb ramu. Mam kompa core 2 duo ileś tam GF 8800 Gt 512 i 1 gb ramu to nie starczyło na gothica 3 na średnich, dlatego musiałem kupić jeszcze 1 gb ramu i wszystko jest cacy radze zrobić tobie to samo. :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom