Gothic 3 Jest Słaby :(

Status
Zamknięty.

pavi24

New Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
13
Wed?ug mnie s? tam tylko zadania typu zabij, ukradnij i id?. :( Dlatego nie zas?ugiwa? na takie przyj?cie w?ród fanów.

Wypowiada? si?!
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
No dziwne, bo ja mam całkiem inne zdanie na ten temat. Zresztą to jest cRPG wiec czego się spodziewałeś - zadania w stylu: Zaprowadź Jasia do domu? Poza tym jest tam wiele zadań gdzie nie trzeba nawet ruszyć mieczem. Wystarczy poszukać.

Według mnie zasługuje na najlepsze nagrody i na najlepsze przyjęcie przez fanów. Ma swoje wady czy błędy ale to czy zasługuje należy do wszyskich graczy.

Pozdro.
 

pavi24

New Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
13
No dziwne, bo ja mam całkiem inne zdanie na ten temat. Zresztą to jest cRPG wiec czego się spodziewałeś - zadania w stylu: Zaprowadź Jasia do domu? Poza tym jest tam wiele zadań gdzie nie trzeba nawet ruszyć mieczem. Wystarczy poszukać.

Według mnie zasługuje na najlepsze nagrody i na najlepsze przyjęcie przez fanów. Ma swoje wady czy błędy ale to czy zasługuje należy do wszyskich graczy.

Pozdro.

No tak ale to już nie to samo co GII. Zapomnieli o wciągającej i zwrotnej fabule, misjach "na logike" a za bardzo skupili się na grafie i tworzeniu wymagań. No niestety, mam nadzieje ze G4 to poprawi. O ile wyjdzie :)
 

Qlix

New Member
Dołączył
27.3.2007
Posty
6
Dla mnie gothic zawsze będzie wspaniały nad g3 pracowało wiele osób zajeło im to wiele czasu (choć jakby mieli troche tego czasu jeszcze wiecej to by nie bylo bledów)i należy się im szacunek dla mnie g3 jest wspaniały ma fajną fabułe grafe itd. wprawdzie ma pare błedów ale prawdziwym fanom to nie przeszkadza


POZDRAWIAM
 

bicer

Member
Dołączył
9.3.2007
Posty
67
Mnie sie fabuła w gothicu 3 bardzo podoba choc gdyby chłodniej gre przyjęto z powodu bugów to może by sie tam postarali i wydali wreszcie łatke która zoptymalizuje gre i naprawi bugi.
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Gothic 3 to super gierka. Gram już bardzo długo a jeszcze mi się nie znudziła, fajna fabuła i wogóle. Szkoda tylko że tyle błedów, mogli by je poprawić ale mimo to gra jest SUPEROWA. :lol:

Pozdrawiam ;)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
CYTAT(Cronos Mag Wody @ 04-04-2007, 21:19) [snapback]137300[/snapback]
Wed?ug mnie s? tam tylko zadania typu zabij, ukradnij i id?. :( Dlatego nie zas?ugiwa? na takie przyj?cie w?ród fanów.

Wypowiada? si?!


Stanowczo sie nie zgadzam!!Wg mnie Gothic III zasluguje na taka slawe i przyjecie wsrod fanow, poniewaz jest to superowa gierka!!Posiada tez ten klimat, ktory byl w poprzednich czesciach...Co do zadan sie zgadzam(ale i tak nie wszytskie zadania sa tego typu i nie wszystkie sa nudne)wiec....

Wg mnie bugi nie sa wcale przeszkoda dla fanow Gothica i napewno w dodatku, latce lub w Gothicu IV(jezeli wyjdzie, a mam nadzieje ze tak)te bugi zostana zlikwidowane i gra stanie sie bardziej przyjemna..Ale jak juz powiedzialam ZADNA PRZESZKODA...:D Wiekszosc userow(w tym ja) na tym forum ma pewnie odmienne zdanie co do Twojego...:pMysle, ze Gothic bedzie dozyldo lepszego i bedzie zyskiwal jeszcze, jeszcze wiecej fanow, a tym samym wieksza slawe..Gothic, chocby nie wiem co......i tak zawsze bedzie mial chmare fanow i wielka slawe, niezaleznie od tego ile jest bugow i jakie sa zadania, a to dlatego, ze ludzie, ktory zaczei grac w Gothica i wkrecili sie w przygode z ta gra zawsze beda chcieli przejsc nastepna czesc i zobaczyc co stanie sie z ich bohaterem, gdy juz zakoncza nastepny rozdzial danej czesci...:p Gothic mial, ma i bedzie mial duzo, duzo, duzo fanow i nikt ani nic tego nie zmieni..:D
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
CYTAT
Stanowczo sie nie zgadzam!!Wg mnie Gothic III zasluguje na taka slawe i przyjecie wsrod fanow, poniewaz jest to superowa gierka!!Posiada tez ten klimat, ktory byl w poprzednich czesciach...Co do zadan sie zgadzam(ale i tak nie wszytskie zadania sa tego typu i nie wszystkie sa nudne)wiec....

Tu sie zgadzam i ze zadania są takie jakie ale da sie przełknąć,o tak Gothic 3 z pewnoscią zasluzył za wejscie smoka :)
Dlaczego?Juz mówie,otóż w tej czesci znajdziemy przesliczna grafikie wspaniała przygode mimo tych zadan i bugów ale to własnie nadaje ta specyfike Gothicowi OTO moje zdanie :lol:

Pozdro dla Wszystkich B)

Hehehe mój 30 post :p
 

dreamcather

New Member
Dołączył
3.4.2007
Posty
2
W sumie jak by nie patrzeć Gothic zawsze w czasie wydania miał problemy z chodzeniem na średnich (w danych czasach) kompach. Zobaczymy za rok albo 2 jak te karty które w miare nieźle Gothica obsługują (czyli ich cena przekracza 2 kawałki) zlecą do cen w granicach 700-600 zł. Procesory juz nie dwurdzeniówki a cztero (Intel za niedługo ma wydać ponoć). Ramy kostki 2 giga będą kosztować pewnie coś koło 400 zł. Pozbiera się kase bedzie się miało. Znaczy jak widzicie dla mnie największym bugiem jest to że zdarza sie iż na moim kompie (Sempron 3.0, 1.5 giga ramu oraz karcie graficzne Radeon Sapphite x1500 pro) sie przytnie ale i tak nie mam co narzekać.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
CYTAT
Dlatego nie zasługiwał na takie przyjęcie wśród fanów.


Dlaczego? To jest właśnie fenomen GOTHICA! Trochę o fenomenie całej seri Gothica:
To, co w Gothicu urzekło, to z pewnością doskonała fabuła. Historia świata nękanego problemami, w którym nasze możliwości nie są ograniczane do wybijania potworów (jak na tamte czasy to luxus). Gothic był jedną z pierwszych gier, która dawała nam tak wielką swobodę. Zaraz potem wyszedł Gothic II, większy i lepszy, ale też pojawiły się głosy o komercyjności. Dlaczego? Dlatego że fabuła G2 to nie było to co gothic 1. (sam to zauważyłem). A jednak ludzie nadal chodzili do sklepów kupować Gothica. To jest właśnie ten fenomen - ta fabułą, te chwile przy gothicu, radości i smutki. Gothic po prostu to jest gra, która choćby była w najgorszej okładce, dla wiernych graczy będzie o wiele lepszą grą niż, shit w pięknej okładce! To samo tyczy się Gothica 3. Gra ma mnóstwo błędów (właściwie można znaleść zawsze coś do narzekania, bo w G3 ci tego dostatek) a jednak w niego się gra. Mnie wciągneła fabuła i klimat... GOTHIC RZĄDZI!

POZDRO
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
CYTAT(Cronos Mag Wody @ 04-04-2007, 21:19) [snapback]137300[/snapback]
Wed?ug mnie s? tam tylko zadania typu zabij, ukradnij i id?. :( Dlatego nie zas?ugiwa? na takie przyj?cie w?ród fanów.

Wypowiada? si?!



Dam przykład. Od 7 lat jeździsz BMW. Nigdy Ci się z nim nic nie stało, jeździ się bosko, super wygląda, wkońcu je sprzedajesz i masz kupić nowy samochód i wybór jest prosty: BMW.

Tak jest z Gothic'iem. Jeśli grasz w niego od początku to napewno będziesz grał do końca...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom