GOTHIC 3 - INFO

Status
Zamknięty.

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
ee

zapowiedzi to jeszcze nic... bedzie g3 doskonałą giera tylko żeby miała z 12 rozdziałów
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
Za wcześnie chyba jeszcze żeby zachwycać się tą grą. Poprzednie Gothicki miały w sobie to "coś", co sprawiało, że od gry nie można było się oderwać. Nie raz już tak jednak bywało, że twórcy gier kaszanili swoje wcześniejsze pomysły w seqelach. Cóż więc z tego, że NPC-e w G3 będą dysponowali np. mimiką twarzy lepszą od tej HalfLife2, skoro sama gra będzie miała sztampową fabułę, i zabraknie jej polotu? A o tym jakoś na razie nic się jaszcze w materiałach prasowych nie mówi :?
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
gry wg. mnie nie zrąbiom...na G3 mieli już pomysł jak kończyli praca nad G2...to nie może być klapa :!:
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
Nie przeczę że mają na gierkę dobry pomysł, ale moim zdaniem potęga gry tkwi w całym mnóstwie detali, do których dopracowania trzeba prawdziych geniuszy. Ludzie Piranha bytes swój geniusz już udowadniali 2- krotnie, lecz obawiam się, by G3 nie został "pożarty" przez masę drobnych błędzików, których nie brakowało przecież w poprzednich odsłonach serii, choć te i tak były zarąbiste 8)
 

Galdin

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
41
Ja mam nadzieje że nie zgrobią z GIII czegoś takiego jak Morrowind III bo to było by już przegięcie
 
A

Anonymous

Guest
Gra The Elder Scrolls III: Morowind jest fajna, ale faktycznie gdyby w Gothicku3 zabrakło lektorów to była by straszna kicha. Narazie czekam na Noc Kruka bo G3 pewnie bedzie miał zaj***** wymagania i mój GeForce2 nie wydoli
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom