Gothic 3 I... Co ? Koniec?

Status
Zamknięty.

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Rozważyłem kilka kwestii... i oto do jakich wniosków doszedłem. G3 najprawdopodobniej będzie ostatnią częścią serii Gothic, istnieje kilka przesłanek, które o tym świadczą. Są to m. in. kilka różnych zakończeń, co oznaczałoby, że kolejny Gothic powinien mieć kilka początków, a coś takiego nie jest możliwe, lub conajmniej głupie, inny początek to i inna rozgrywka. W trzeciej częsci zostanie rozwiązanych wiele głównych wątków, które ciągną się od początku, Lee i jego zemsta, wojna z Orkami, ciężka sytuacja króla, przeszłość (przynajmniej częściowa) Bezimiennego oraz plany Xardasa, gdyż ma w końcu to czego chciał. Dalsze kontynuowanie serii byłoby wyraźnym sygnałem świadczącym o chęci wydłubania od graczy, coraz większych pieniędzy. Oczywiście nie wykluczam dodatków, ale takich jak Noc Kruka, które nie dzieją się po fabule podstawowej części gry, tylko wzbogacają ją. Moim zdaniem sama wizja trylogii, jest o wiele bardziej nęcąca niż cztery i więcej części. Takie jest moje skromne zdanie na ten temat.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Wydaje mi sie, że nie będzie następnych części Gothica ( a szkoda )
To jest tylko moje zdanie.
Chociaż nigdy nic nie wiadomo... Gothica II też miało przeciaż nie być, a dzięki temu, że powstał Morrowind zaczęto prace nad Gothic II.
Być może nie wszystko jeszcze stracone.
 

Diego 2005

Member
Dołączył
11.7.2005
Posty
36
Ja wierze w piranha bytes i napewno to nie będzie ostatnia część gothica.może będzie gothic 4.a gdyby nawet był to fabuła była by taka że płyniemy na południowe wyspy i niszczymy pozostałe 3 świątynie beliara!!
biggrin.gif
biggrin.gif
smile.gif
smile.gif
 

Ja

Member
Dołączył
6.1.2005
Posty
111
Według mnie będzie i dodatek do G3, i G4, które może się dziać na innym kontynęcie. Seria Gothic jest przecież jedną z najlepiej spszedających się gier na rynku, Gothic2 musiał aż wrócić do sklepów, więc wątpie by G3 było końcem. W dodatku może będzie trzeba wrócić do Khorinis, kto wie. Tak czy inaczej, pozostaje nam tylko czekać.
Ps. przecież Pyranha Bytes powstało tylko po to by stworzyć Gothica, i jak widać dobrze im poszło, a większość z nich dopiero zaczynała programować.
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Ja mysle ze beda dalsze czesci jesli G3 bedzie sie dobrze sprzedawal. A w G4 moze bedzie jakis nieznany kontynent na ktorym sa jakies dziwne stworzenia. I nie wiadomo czy bedzie G4, cda raczej nie moze byc pewna na 100%. jeszcze nie wyszla 3 co do piero 4. Posdro All!!
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
No siema!!
Moim zdaniem nie powinno być trzeciej części, zgadzam się tu z Glifionem, bo to było by już bezsensu. Nie chodzi o to czy wierzę w Pirahna Bytes czy nie. Później może zrobią inną grę, coś a'la Gothic, lub to może było by dobre wcześniejsze losy, ale nie bezimiennego, ale innych bohaterów, np.: początki powstania bariery i przejęcie władzy nad kolonią karną, kształtowanie się obozów, albo jakiś poboczny wątek rozwinąć z tych co było poruszane w cyklu Gothica.

NaRka
 
R

ReZiWiz

Guest
QUOTE (paniscus @ 16-07-2005, 11:10) No siema!!
Moim zdaniem nie powinno być trzeciej części, zgadzam się tu z Glifionem, bo to było by już bezsensu.
Czyli ty mowisz ze nawet trzeciej czesci nie bedzie?
laugh.gif
Juz byl pokazany g3 na targach E3
sleep.gif
. Swoją drogą, ludzie czytajcie wywiady. W każdym wywiadzie pisza ze nie bedzie juz zadnego dodatku ani gothic 4. A do ciebie Paniscus... troche Cie nie rozumiem. Piszesz na koncu postu "NaRka", a 2 minuty potem nasteony post walisz w innym dziale
sleep.gif
.
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
A ja bym chciał żeby dodatek do Gothica 3 opowiadał o odbudowywaniu się potegi ludzi i ataku na Stolice państwa orków... a w G4 już chyba bym nie grał bo 3 z dodatkiem wystarczy
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Myśląc czy Gothic 3 będzie końce wspaniałej serii Gothica uważam, że jest to prawie pewne. Gothic 3 ma być idealny wszystko chyba się w nim wyjaśni. Zostaną rozstrzygnięte główne wątki któe nas nurtują od pobytu w koloni karnej. Lee zemści się za wszystkie krzywdy my może mu pomożemy, gdyż nasz drogi już nie raz się spotykały
smile.gif
Bezimienny stanie chyba przed ostateczną walką ze złem czy też dobrem( jak wiem będzie można podążać ścieżką samego Beliara).
Nasz Bohater odbędzie długą i bardzo wyczerpująca podróż i rozwiąze Wojne z orkami. Ciągniecie 4 części będzie już chyba niepotrzebne no, ale autorzy nas zaskoczą czymś nowym może bezio będzie miał syna
tongue.gif
W sumie ciesze się, że chyba zakończyy naszą podróż na 3 części wyprway, gdyż co za dużo to niezdrowo
smile.gif
Mam złe wspomnienia z serii Final Fantasy o dżsis ile ich było
tongue.gif


To było by tyle z mojeje strony a jak będzie to zobaczymy
smile.gif


QUOTE A ja bym chciał żeby dodatek do Gothica 3 opowiadał o odbudowywaniu się potegi ludzi i ataku na Stolice państwa orków... a w G4 już chyba bym nie grał bo 3 z dodatkiem wystarczy

Jescze nie wyszedł Gothic 3 a tobie już się śni dodatek
dry.gif
 
R

ReZiWiz

Guest
QUOTE Myśląc czy Gothic 3 będzie końce wspaniałej serii Gothica uważam, że jest to prawie pewne

Czy wyraziłem się jasno? PB ogłosiła oficjalnie że to już koniec sagii! Dociera to do kogoś? Nie będzie dodatku. Będzie nowa gra cRPG. Pomyslciem przeciez w g3 akcja rozgrywac sie bedzie w myrthanie. To byl nasz cel od Gothic 1. Close this topic, please
sleep.gif
.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (ReZiWiz @ 17-07-2005, 08:44) QUOTE Myśląc czy Gothic 3 będzie końce wspaniałej serii Gothica uważam, że jest to prawie pewne

Czy wyraziłem się jasno? PB ogłosiła oficjalnie że to już koniec sagii! Dociera to do kogoś? Nie będzie dodatku. Będzie nowa gra cRPG. Pomyslciem przeciez w g3 akcja rozgrywac sie bedzie w myrthanie. To byl nasz cel od Gothic 1. Close this topic, please
sleep.gif
.
Wiesz ja słyszałem już o różnych grach, że juz nigdy nie wyjdzie kolejna część. A tu wychodziły kolejne przez fanów którzy wymusili kolejne części. Oby była to ostatnia gdyż Trylogia to wystarczająca ilośc
smile.gif


Temat zamykam
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom