Gothic 3 Fg Gameplay By Kamyk

Status
Zamknięty.

kamykkonik

New Member
Dołączył
16.11.2008
Posty
18
100% agree z Wrb !! Brawo

Oni tak samo jak z G3 zrobili coś tylko dla kasy .. poprostu nie patrzą na to co piszą ludzie. ... Wogóle połowa graczy odpadła z powodu słabego sprzętu .. gdzie w G3 grali na średnich detalach .. w G3FG jest taka sama grafika a trzeba mięc lepszy sprzęt .. żenada ... Tyle osób co pracuje przy tej grze to lepszą gre by zrobiliw PINCIE .. N/C
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
Kamyk dzięki za ten filmik bo teraz przynajmniej wiem, że za nim to kupie to musze poczekać na jakieś patche poprawiające (podejrzewam, że wejdzie około 10) albo w ogóle tego nie kupować.
 

Szpeniu07

New Member
Dołączył
17.3.2008
Posty
23
hmm a niby po co się pisze gry? Chyba nie po to, aby zbierać dobre opinie i nie mieć z tego ani centa :|
A skoro już tak żalicie się na twórców to sami zróbcie lepszą grę. A jak nie to możecie nie kupować a tym bardziej nie ściągać, wtedy nie będziecie chyba mieć pretensji, że gra źle działa.
Edit
Obejrzałem filmik. Czegoś nie rozumiem: wszystkie te bugi są w grze normalnie niedostępne. Zdobądź tę mapę bez kodu, dostań się bez kodu do Miltena i do tej areny. Po prostu nie potrafisz się wczuć w świat. W drugim filmiku są futra z Gothica 3, których prawdopodobnie w ZB nie będzie...

Poza tym nie wmawiaj nikomu, że tatuś kupił Ci grę za granicą, przywiózł ją w dzień premiery (24 listopad - filmik umieszczony właśnie 24 listopada na youtube), zdążyłeś w nią pograć, zrobić film i wrzucić na youtube.
PO PROSTU
Zdarłeś z neta wersję beta (rym :D), w której aż roi się od bugów, ale to BETA! Nie możesz przez to mieć pretensji.
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
CYTAT(Szpeniu07 @ 25-11-2008, 20:38) index.php?act=findpost&pid=203927
hmm a niby po co się pisze gry? Chyba nie po to, aby zbierać dobre opinie i nie mieć z tego ani centa :|
A skoro już tak żalicie się na twórców to sami zróbcie lepszą grę. A jak nie to możecie nie kupować a tym bardziej nie ściągać, wtedy nie będziecie chyba mieć pretensji, że gra źle działa.



Po 1. Gry się robi/pisze po to aby zarobić i przy okazji zbierać "dobre opinie" żeby firma dobrze wyglądała na rynku.
Po 2. Nudzą mnie teksty typu "to sam se zrób lepiej".
Po 3. Ja kupuję gry a co za tym idzie - płacę i wymagam.
 

kamykkonik

New Member
Dołączył
16.11.2008
Posty
18
Haha jak przeczytałem komentarz Szpenia .. czy jakoś tak to myślałem że nie wyrobie .. Premiera gry na świecie 18 Listopad .. hym.. to nie jest BETA ? Sory nie mam tylu ludzi i nie jestem firmą robiącą gry żeby takową napisać zrobić . Hmmm... pomyślmy... Milten , przecież mogli go usunąć tak jak to zrobili to z Diego , Lesterem , Laresem .. przecież ich też usunęli .

Wole przejść 10 raz G2:NK niż grać w G3,G3FG ... G3 nie przeszedłem ponieważ gdy doszedłem do otwierania świątyni znudziła mnie gra swoją super naciąganą fabułą .. Mam nadzieje i trzymam kciuki za G4:Arcania .
 

haxo22

Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
53
Szpeniu dobrze napisal jak masz bete to sie nie dziw ze nie masz Diego itd hahaha :unsure:
 

kamykkonik

New Member
Dołączył
16.11.2008
Posty
18
Usunąłem dwa filmiki .. poczekamy do 4-5 Grudnia .. tak .. kupie i tak chyba bo tne polski dubbing to jest coś... mam wszystkie cześci Gothica więc i tej nie moze zabraknąć .. Zobaczymy jak juz sobie kazdy po gra .. pozdro
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
CYTAT(kamykkonik @ 25-11-2008, 22:09) index.php?act=findpost&pid=203936
Usunąłem dwa filmiki .. poczekamy do 4-5 Grudnia .. tak .. kupie i tak chyba bo tne polski dubbing to jest coś... mam wszystkie cześci Gothica więc i tej nie moze zabraknąć .. Zobaczymy jak juz sobie kazdy po gra .. pozdro



LoL?? Tzn., że chcesz kupić drugą płytę z tą samą grą? Chyba lepiej poczekać na patcha ze spolszczeniem (a na 90% się taki ukaże).

A jeśli to była wersja BETA to już teraz nie kręć tylko powiedz prawdę bo te filmiki sprawiły, że odechciało mi się tego kupować a nie pomyślałem, że to może być BETA...
 

Szpeniu07

New Member
Dołączył
17.3.2008
Posty
23
fakt, poje* mi sie, ale dzień premiery to był 21 listopad, więc miał 3 dni. Tylko niech jeszcze wyjaśni, czy faktycznie kupił te gre...
tylko też mam pewne zastrzeżenie: jak to nie można się dostać do Varantu? Co jest pływać nie można? Potwory w wodzie? Czy może strefy promieniowania lub czarna dziura. Ja właśnie morzem dostaję się do Varantu (gdy mam po 150 siły i zdolności myśliwsich), aby nauczyć się walki dwiema broniami.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Koniec spamu ludziska i detektywi. Wrb powody dla których chce kupić spolszczoną wersję są jego osobistą sprawą. Żadnych teorii proszę mi tu nie wysnuwać

CYTAT
Tylko niech jeszcze wyjaśni, czy faktycznie kupił te gre...


Skoro masz podejrzenia co do pochodzenia gry u kamykkonika zgłoś na policję. Nie prowadzimy tutaj żadnego dochodzenia. Jeszcze zobaczę posty odbiegające od tematu kasacja i ostrzeżenie.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
CYTAT(Wrb @ 25-11-2008, 20:48) index.php?act=findpost&pid=203928
Po 3. Ja kupuję gry a co za tym idzie - płacę i wymagam.


Okej. Ale nie wymagaj od gry, która jest kiepska od samego początku, by nagle stała się hitem bo ty za nią zapłaciłeś.

Film został usunięty. Jakiś link alternatywny?
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
CYTAT
Po 3. Ja kupuję gry a co za tym idzie - płacę i wymagam.


Ale życie to nie je bajka, życie to je wojna. Po to są wersje demo, aby zassać i zobaczyć czy będzie mi sie podobał. To że wymagasz to ja mam to w d... Nie rozumiesz że świat i gry są robione dla kasy? Tylko Gothic jedynka był robiony dla zabawy, po to żeby pokazać ludziem że PB nie jest idiotyczną firmą. Z dwójką związali się z JoWood, którzy im płacą i wymagają aby gra była gotowa na premierę. Właśnie, jak ci się nie podoba, to po co kupujesz jeszcze jedną? 1 gra która jest do d, chyba ci wystarczy..
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
CYTAT(ArminaS @ 27-11-2008, 15:54) index.php?act=findpost&pid=204100
Ale życie to nie je bajka, życie to je wojna. Po to są wersje demo, aby zassać i zobaczyć czy będzie mi sie podobał. To że wymagasz to ja mam to w d... Nie rozumiesz że świat i gry są robione dla kasy? Tylko Gothic jedynka był robiony dla zabawy, po to żeby pokazać ludziem że PB nie jest idiotyczną firmą. Z dwójką związali się z JoWood, którzy im płacą i wymagają aby gra była gotowa na premierę. Właśnie, jak ci się nie podoba, to po co kupujesz jeszcze jedną? 1 gra która jest do d, chyba ci wystarczy..



Ja nie wymagam od nikogo żeby robił darmowe gry ale skoro już je robią i zapowiadają poprawę bugów to niech słowa dotrzymują. A to, że Ty to masz w d... to mnie mało obchodzi bo nie do Ciebie mam pretensje tylko do twórców gry. A co do tego zdania: "Nie rozumiesz że świat i gry są robione dla kasy?" To hajs jest stworzony dla świata w celu ułatwienia handlu a nie odwrotnie :lol: dobra nie czepiam się już... rozumiem, że ostatnie zdanie (te podkreślone) zostało skierowane do kamyka.
____________________________________________

@2 up
Masz rację gra od początku była ch*jowa a ten filmik jest dowodem na to, że to jest tylko przedłużenie tego g**na.
_____________________________________________

@Ogólnie
Pamiętajcie fabuła jest ważna ale jeśli gra zawiera tyle bugów to nie poznacie fabuły - zobaczcie sobie jeszcze raz ten filmik, później przeczytajcie co napisaliście i się zastanówcie...
 

Szpeniu07

New Member
Dołączył
17.3.2008
Posty
23
ten filmik nieczego ni udowandnia, bo to jest jakby wersja beta, która na warezach pojawiła się gdzieś koło17 listopada
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ludzie, dajcie sobie spokój, grałeś w niemiecką wersje, fajnie.
Zagraj w polską i wtedy się wypowiadaj.

Takie zacinki i denne bugi które pokazałeś w 1 filmiku na YT, to aż żal nazywać bugami.

Temat zamykam, bo nic mądrego z tego nie wynika.

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom