Gothic 3 Fg Gameplay By Kamyk

Status
Zamknięty.

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
OMG, koles odpalił go na jakimś złomie to niech się nie dziwi że mu się przycina...I w dodatku zrobił ten filmik poto aby użalać się że G3FG tnie mu się na jego złomie...Jak ma zjeba***o kompa to po kija kupuje gre która ma duze wymagania ?
Jak dla mnie grafika jest niezła, chyba taka sama jak w G3, choć dla mnie wydaje się ładniejsza...Ale ten bezi... no jakos dziwnie wygląda.W G1 I G2 wyglądał całkiem inaczej, W G3 już zje***i jego wygląd.Wogóle nie podobny....
 

kamykkonik

New Member
Dołączył
16.11.2008
Posty
18
Nieiwme czy mozna to nazwać złomem no ale jeśli masz lepszego PC no to luz .. Mi nie chodzi o te przycinki na max grafie tylko te jednorazowe .. lol np. ide ide nic sie nie tnie .. i nagle BOOM i stoimy .. wogóle.. dlaczego Milten jest gdzieś w bushu .. dlaczego jak dostaniemy wszystkie itemy z gry dostajemy mape z G3 ? pomyślcie

Mój PC Dual Core E7200 2,53 GHz , 2GB ramu , Ati Radeon HD4800 series .
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Haha, w tej grze nie grafika jest najważniejsza - tutaj liczy się fabuła. Najpierw przejdź grę, a dopiero potem rób takie filmiki. No comment...
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
No ale przynajmniej dzięki akcji z mapką dowiedzieliśmy się, że Myrtana jest jedyną krainą w której toczy się gra (dobrze zauważyłem/zrozumiałem).
A co do systemu walki, to albo pan go nie rozwinął/ nie używał jakiś kombinacji, albo Hindusi nie wiele w nim zmienili...
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Popieram Dzyla. Kupił sobie słabego kompa i liczy, że mu sie nie bedzię cięło. Ale fajna grafa i ogółem spoko gierka. Na pewno ja kupię.

Pozdrawiam
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Jak to oglądnąłem, to na pierwszy rzut oka pomyślałem, że to ten sam Gothic3. Znowu się przycina. A jeśli chodzi o jego komputer to on tam pisze jakiego ma kompa.
CYTAT
KonikBike (2 hours ago) Show Hide
Marked as spam
Reply
Sprzęcik : Core Duo E7200 2.53 GHz
2GB Ram
Ati RAdeon HD4800 series 512MB . Dałem za PC 2000 zł w komputroniku . a co do większej ilości bugów .. co chciał byś zobaczyć ? np. że podnosisz item a ona cały czas lezy na ziemi ?; > i mozesz tka go podnosić do jutra ? ;> albo to że bijesz np. takiego Thorusa .. juz niema HP a dalej żyje ? ;> ;p


Więc uważam, że nie odpalił go na złomie. Jak widać. :p No chyba ,że kłamie ale ja w to wątpię. Sam nie wiem co myśleć. Nie będę na razie oceniał. Przekonam się dopiero ja zagram.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Jak ten filmik obejrzałem to poprostu poważnie się zastanowiłem nad kupnem FG i jestem narazie neutrany w sprawie kupna tej gry może kiedyś się zdecyduje narazie niemam poprostu sił by myśleć o kupnie tego dodatku.

A tak wogóle to zastanawiam się skąd masz FG ?
 

kamykkonik

New Member
Dołączył
16.11.2008
Posty
18
Jak zapewne wiesz niemiecka wersja juz wyszła . a dlatego że mieszkam niedaleko granicy .. nie , nie nie myśl że kupiłem .. stary mój tirem jeździ po Europie .. a dlatego iż jestem Fanem serii Gothic powiedziałem żeby mi kupił jak będzie tanio . no i kupił ; ]
Zresztą widac to po pulpicie że jestem fanem .. ale po kolejnych wydaniach .. coraz mniej jestem fanem tej giery ;/


Robie drugą cześć w której m.in. Walka,Podnoszenie cały czas tego samego przedmiotu,"JA LATAM",i przejście do Nordmru !

http://pl.youtube.com/watch?v=9fagQre6Cpo !! Druga część!!
 

haxo22

Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
53
i co zlego masz w tym przejsciu do nordmaru? Zrob jakiegos screna tam gdzie masz wszystkie umiejetnosci
 

kamykkonik

New Member
Dołączył
16.11.2008
Posty
18
CYTAT(HaXo @ 25-11-2008, 13:48) index.php?act=findpost&pid=203840
i co zlego masz w tym przejsciu do nordmaru? Zrob jakiegos screna tam gdzie masz wszystkie umiejetnosci

Po co ? .. :eek: Weź sobie odpal Gothica 3 zwykłego odpal umiejętności i masz to samo .. // Przejście do Nordmaru jest zasypane skałami .. przejściedo Varantu jest zawalone skałą .. widać ładne trzęsienie ziemi było w Myrtanie ..
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
A co mieli niby zrobić w tych przejściach? Co nie wprowadzą, to ty tylko krytykujesz. Może wziąłbyś pod uwagę fabułę? Jak na razie pokazałeś kilka błędów (to z podnoszeniem przedmiotów na pewno zostanie poprawione). Może pokaż te dobre strony? Aha... ty na nie zwracał uwagi nie będziesz, bo po co? Powiem ci, że jesteś żałosny kamykkonik - ja na pewno kupię tą grę.

Co do walki - a byłeś mistrzem walki? Pokaż wszystko mądralo, nie tylko te złe strony.
 

Sewano

New Member
Dołączył
16.10.2008
Posty
22
CYTAT
Przejście do Nordmaru jest zasypane skałami .. przejściedo Varantu jest zawalone skałą .. widać ładne trzęsienie ziemi było w Myrtanie ..


Mi się zdaje iż to trzeba najpierw przejść a potem odblokuje się przejście :eek:
No a jak ty latasz na kodach no to na 100 % się nie odblokuje.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Oj, przez to że nie podniosleś pudełeczka to nie dostaniasz 10 exp... Olaboga!

Skały... Spoko jakoś musieli zrobić żeby żaden debil nie właził tam, to że zrobili niewidzialne ściany, że poszli na łatwizne to nic. Mnie nie obchodzi to czy mi się będzie ciąć, nie obchodzą mnie durne bugi, mnie obchodzi fabuła, czyli podstawa Gothica! Gothica robili ludzie którzy nigdy nie byli w tym najlepsi, ale tworzyli gry piękne, tak, pełne bugow, ale piekne...

A zlepki obrazków które tworzą intro ma swój smaczek, charakter... Tak jak cały G3, jest zrobiony jakbyś czytał piękną legendę, bajkę. Z tąd okładka G3, z tąd obrazki


A G3FG jest już na torrentach... Ech...
 

kamykkonik

New Member
Dołączył
16.11.2008
Posty
18
Porównajcie sobie klimat G1,G2,G2NK z tymi G3,G3FG .. poprostu inna gra .. tyle na ten temat ..
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Jak mamy porównać niby klimat? Po oglądnięciu durnego filmiku? Normalnie spadłem z fotela... Żeby to ocenić, to trzeba zagrać, ale zagrać bez kodów, podążać z fabułą - ty oceniasz klimat na podstawie bugów? Ty i ten twój filmik to fatalna porażka.

@edit

Zapomniałem napisać, że to mój 200 post - SPAAAAAMEEER :D
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
Widzę, że niektóre osoby nie potrafią spojrzeć na to wszystko obiektywnie i ostro bronią tego... gothica. Do puki nie wejdzie kilka patchy poprawiających grę to nie ma opcji żebym to kupił.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
A założę się o bogactwa naturalne Polski że gdyby G3 zrobiło Bioware to byście inaczej gadali i kupowali :)

Broother ma tutaj sporo racji niemożna oceniać gry tylko po bugach trzeba najpierw zaznajomić się z fabułą no ale jeśli to wam nie wystarcza to sorry że powiem ale OWNED !
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
CYTAT(Darth Revan @ 25-11-2008, 17:50) index.php?act=findpost&pid=203898
A założę się o bogactwa naturalne Polski że gdyby G3 zrobiło Bioware to byście inaczej gadali i kupowali :)

Broother ma tutaj sporo racji niemożna oceniać gry tylko po bugach trzeba najpierw zaznajomić się z fabułą no ale jeśli to wam nie wystarcza to sorry że powiem ale OWNED !


Człowieku nie zaznajomisz się z fabułą bo połowy zadań nie wykonasz z powodu bugów...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom