Gothic 3 - Alpha Version

Status
Zamknięty.

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
Witam wszystkich
smile.gif
, na początek chcialbym powiedziec ze jestem tu nowy zeby niebylo
tongue.gif
ale bez obaw znam zasady i mniej wiecej wiem co to spam:D.
Ale temat jest o g3 a mianowicie o tej wersji alpha którą przedstawili na targach E3 w LA.Ciekawi mnie cyz ci goscie z PB wpadli by na taki pomyssl aby "osłodzić"
nam ten dlugi okres czasu jaki nam pozostał do wyjscia g3 i zamiescic wspomnianą wczesniej wersje alpha gry na necie.
Co wy sądzicie na ten temat?
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
bez sensu oprocz to ze reka ma piec palcy zamiast piesci ta wersja alpha to lekka hala jeszzce sie grafa rozmywa kolory sa nie takie niech nie wypuszczaja niech wogule nawet dema nie robia tylko zara walna pelna piekna dorobiona najlepsza na swiecie pelna wersje gry gothic3
biggrin.gif
:D:D;)
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Moim zdaniem żadnych dem czy wersji alpha być nie powinno. Niech teórcy nie tracą czasu na przygotowywanie dema. A po długim oczkiwaniu nagle bach! Cudowny, piękny, wspaniały Gothic 3!
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Niech lepiej szybciej zrobią gothica 3 niż jakieś demka
tongue.gif
. Bo już się nie mogę doczekać, po nocach nie mogę spać
tongue.gif
.
Robinhood co ty napisałeś ?? Nie wiesz co to alt ?? ;P
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE bez sensu oprocz to ze reka ma piec palcy zamiast piesci ta wersja alpha to lekka hala jeszzce sie grafa rozmywa kolory sa nie takie niech nie wypuszczaja niech wogule nawet dema nie robia tylko zara walna pelna piekna dorobiona najlepsza na swiecie pelna wersje gry gothic3
biggrin.gif
:D;)

Co do demka to czytałem, że ma wyjść w necie pod koniec tego roku. Niepamiętam gdzie to było, ale wydaje mi się to sensowne że PB da demko żeby zachęcić
biggrin.gif
Niewiem czy w wersji alpha, ale przynajmniej by było. Ja jestem za demem i niewiem czemu wam się nie podoba.
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
O kurde dawno mnie tu nie było! Ale sie zmieniło!!! W każdym razie jak na mój gust żeby zrobili demo jest bardzo dobrym pmysłem a co do wypuszczenia w świat Pre-Alpha to lepiej nie bo to może tylko zniechęcić tych co nie znają gothica!
 

le_virus

New Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
6
Propozycja demówy jest kusząca, ale nie chcę sobie spieprzyć wrażeń.
tongue.gif
Poczekam do wydania oryginala i będe ciupał bez przerwy, aż kompa szlak trafi.
biggrin.gif
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
To tylko by zaostrzyło okres oczekiwania na gothica 3 a niektórych by to zniechęciło jak mają dawać to w pełni dopracowane i takie żeby był luxus!!
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
wg mnie nie powinni tego wypuszczac bo moze jeszcze to nas zniecheci bo przeciez taka alpha jest na maxa niedorobiona i po kilku minutach gry mozemy po prostu stwierdzic ze to szajs ...

wiec lepiej zeby wypuscili odrazu cala super extra ciekawa G3 i wogole wypasiona
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Dobra, a ja Wam tylko powiem, że G3 już jest, ale na razie po niemiecku... Nie będę teraz nikomu tłumaczył, ale powiem Wam,
tongue.gif
Gothic III został już wydany... Nieprawdopodobne, nie?
biggrin.gif
Jak chcecie, to wierzcie w tą informację, a jak nie, to, nie
tongue.gif
...
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE (Lord_Marcos @ 02-06-2005, 17:25) Dobra, a ja Wam tylko powiem, że G3 już jest, ale na razie po niemiecku... Nie będę teraz nikomu tłumaczył, ale powiem Wam,
tongue.gif
Gothic III został już wydany... Nieprawdopodobne, nie?
biggrin.gif
Jak chcecie, to wierzcie w tą informację, a jak nie, to, nie
tongue.gif
...
No pewnie ze jest ale ta juz znana Pre-Alpha chociaz
ja tego nie mam i nie mam zamiaru miec
tongue.gif
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Hmm demko było by nawet fajne ale już kilka razy PB przesówała termin premiery i nie chce żeby tracili czas na takie żeczy. Ja wole poczekać na gotowego gothica i przesiedzieć przy nim resztę życia
laugh.gif
 
Dołączył
1.6.2005
Posty
57
demo by było fajne jak ktoś chce może sprawdzić na ruskiej stronie
biggrin.gif
ja jestem nowy prosze nie komentujcie mojej wypowiedzi
 

daro15pl

New Member
Dołączył
10.5.2005
Posty
12
ja wlasnie chcicał bym demo i to bardzo, jak bym zobaczył jak to pięknie wygląda i jak sie zajefajnie w to gra to tak by mi zaostrzylo apetyt na pelna wersia ze masakra. a w demko bysmy mogli grac po 100 razy w oczekiwaniu na FULL WYPAS GOTHIC 3
biggrin.gif
biggrin.gif
laugh.gif
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Demo to zly pomysl dp poprezdnich gothicow nie wypuszczali dem i gra miala swoj nie powtarzalny klimat . ja na pewno dema nie sciagne.Gothic jest ciagly historycznie i takie demo wszystko by popsulo moim zdaniem
 
E

Evil

Guest
Dema to lipa, wg mnie niech dadzą dużo screenów i filmików bo ten ostatni na tej stronce mi się baaaaaaaaaaaaardzo podobał, moim zdaniem demo Gothica jest nie na miejscu, niech poprostu szybciej robią grę a potem jak najszybciej ją tłumaczą na Polski, bo jak znowu CD projekt będzie ją polonizował przez ponad rok to chyba się potne
biggrin.gif
 

owen10

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
47
jam jest sługa gothica i nie będe zaśmiecał komputera i dobrego imienia gothica jakimiśsmierdzącymi alphami tej najleprzej na świecie gry
mad.gif
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE (owen10 @ 05-06-2005, 07:36) jam jest sługa gothica i nie będe zaśmiecał komputera i dobrego imienia gothica jakimiśsmierdzącymi alphami tej najleprzej na świecie gry
mad.gif

A czy ktos ci karze wogóle cos instalowac? bo ja raczej niesądze. A co do tematu to raczej niepowinni dawac alphy tak jak juz ktos to mówił ze kolory się rozmywaja wszystko wygląda zle :] lepiej by było jalby dal jakis dłórzszy filmik nirz te co do tej pory bo były naprawde fajne
smile.gif
 

zefir_b_s

Debile
Dołączył
17.2.2005
Posty
57
pomysl jest conajmniej kretynski ja osobiscie wole czekac za wyjdzie pelna wersja ze wszystkimi bajerami a nie denerwowac sie ze np. g bohater nie ma twarzy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom