Gothic 3 59,99

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CD Projekt ujawnił trzeci z hitów, które już w sierpniu wzbogacą serię Platynowa Kolekcja. Jest to Gothic 3 - najnowsza odsłona najpopularniejszej w Polsce serii RPG.

Gothic 3 to najnowsza część przygód bezimiennego bohatera, doskonale znanego każdemu fanowi gier RPG. Tym razem fabuła przenosi nas na główny kontynent Myrtany, gdzie przyjdzie nam opowiedzieć się po jednej ze stron w wojnie ludzi z orkami. Tylko od nas zależeć będzie, czy pomożemy ludziom wyzwolić się spod jarzma agresorów, czy staniemy po stronie orków, by ostatecznie stłamsić przedstawicieli własnej rasy. Doskonałą grafikę zapewnia nowy silnik graficzny, a pełen życia świat sprawia, że zabawy starczy na naprawdę długie godziny.

Gothic 3 ukaże się w serii Platynowa Kolekcja w sierpniu, w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 59,90 PLN. Więcej informacji na stronie www.gram.pl/Gothic3.


Dla wszystkich tych, którzy nie mają jeszcze Gothic 3 myślę, że jest to ciekawa oferta i zachęcam do kupienia :)
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Heh, wiedziałem, że tak będzie :). Gothic 3 musiał stanieć. Ale nie sądziłem, że to się stanie tak szybko :p. Przykro mi to mówić, ale wykonanie gry raczej musiało do tego doprowadzić. Tak, czy inaczej, teraz może będę w stanie kupić sobie oryginalnego Gothica 3 na własność.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Gothic 3 zawiódł na całej lini.
fakt iż ukazał się w platynie nikogo nie powinien dziwić.
Wykonanie gry zawiodło wszystkich i CD Projekt nie był zadowolony ze sprzedaży - stąd te wszystkie akcje - 50% itd.
Teraz platyna za 59 niedługo będzie po 20-30 złotych taka prawda :)
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Imo to totalnie nie temat na takie dyskusje, ale skoro już wprowadziliście ten temat, znacie moje stanowisko. Bull shit, g3 to najlepsza część sagi :).
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
No to ja znów zmienię temat i powiem, że oryginalnego GIII kupiłem w styczniu za 64 zł. i oszukany się nie czuję :p.
Można powiedziec że obecna cena to stusunek ceny do jakości. Prawda jest taka, że GIII miał premierę w listopadzie (trochę czasu już minęło, to po pierwsze), a skoro w odczuciu wielu fanów był słaby to po głośnym go reklamowaniu itp. wypadałoby po ponad pół roku zmniejszyc cenę :).


Pozdrawiam.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
A ja mam edycje kolekcjonerską Gothica 3 za prawie 200 zł i bynajmniej nie czuje się oszukany. Dla mnie Gothic 3 to najlepsza część sagi i cieszę się ze posiadam ek tej gry.

Co do tematu. To trochę jak film. Miał być hit, poszło nie tak i od razu na dvd. Tu gra trochę spaprana i od razu tanieje. ;)

Pozdro.
 

Resheph

New Member
Dołączył
20.7.2007
Posty
29
CYTAT
oryginalnego GIII kupiłem w styczniu za 64 zł. i oszukany się nie czuję tongue.gif


na ja kupowałem edycje kolekcjonerską... ale nie żałuję :D
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Ja kupiłem już dawno edycje kolekcjonerska G1, G2 + NK i nie żałuje a teraz jak jest taka zachęcająca cena Trójki to pewnie też kupie czemu nie i chyba nie ma czego żałować takie cacko się przyda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom