Gothic 2 Noc Kruka: Złote Wrota

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Bardzo fajne screeny.Te potwory jakieś dziwne :p ale tygrys mi się podoba :D Fajnie że będą tarcze :) Obóz piratów przypomina mi ten co jest w jarkendarze :p A kiedy ten mod wychodzi ?
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Yep, kawał roboty robią ci modderzy :)
Potworki mnie trochę zawiodły, bo są tylko "pomalowane", a tygrys... tak, słitaśny :D
Fajne są jednak zbroje orków :) a tarcza - spoko, tylko szkoda, że przenika przez rękę i wygląda, jakby ją trzymał pod pachą :D jak w G3...

Obóz piratów to moim zdaniem 100% obozu z Jarkendaru, tylko umrocznione, pododawane wisielce itd. :)

Pozdrawiam...
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Wywiad z bratem Xardasa.

CYTAT
1.Skąd wziął się pomysł na Złote Wrota i co cię natchnęło do stworzenia tego moda?
Pomysł na stworzenie moda pojawił się podczas granie w inne mody, szczególnie zaś utkwił mi w pamięci mod Diccuric oraz Wpólnota Świtu. To właśnie po ukończeniu tego drugiego zacząłem bardziej interesować się moddingiem i znalazłem forum The Modders. Potem wszystko potoczyło się szybko: nauka podstaw modowania (początki były bardzo ciężkie;)), potem przetłumaczenie kilku modów z niemieckiego na polski(np. Jaktyl, Piratenleben), a wreszcie rozpoczęcie prac nad Złotymi Wrotami i założenie grupy modderskiej. Główną ideą przyświecającą tworzeniu modyfikacji było i jest oddanie, przedłużenie wspaniałego klimatu jaki odnajdujemy w grze Gothic. Złote Wrota mają być kontynuacja historii Bezimiennego Bohatera.
2.Co będzie nowego w modzie?
Nowości będzie wiele począwszy od zupełnie nowej fabuły, NPC, questów poprzez nowe lokacje, budowle i tekstury, a kończąc na takich innowacjach jak możliwość noszenia tarczy, nowe czary, potwory itp.
3.O czym będzie fabuła?
Mówiąc w skrócie fabuła opowiada dalsze losy Bezimiennego Bohatera, który po zaprowadzeniu ładu na Myrtanie postanawia powrócić na Khorinis. Tu dowiaduje się o pladze Beliara, która nawiedziła Jarkendar i oczywiście postanawia wtrącić kilka swoich groszy;) Akcja moda będzie się rozgrywała nie tylko w tej części Khorinis, ale również na kilku zupełnie nowych lokacjach, które rozmiarem są dwukrotnie większe niż cała wyspa Khorinis! Będzie więc co zwiedzać i odkrywać. Więcej o fabule Złotych Wrót na naszej stronie: http://zlotewrota.xt.pl/
Brat Xardasa 15:21:01
4.Czy pojawią się jakieś nowe mity i legendy?
Zasadniczo świat gry jest oparty o wierzenia i bóstwa występujące w serii Gothic, nie przewidujemy większych zmian w tym względzie.
5.Będą nowe pancerze, zbroje itp?
Oczywiście, będzie sporo nowych pancerzy i broni. Część jest już w naszej galerii.
6.Jak duży będzie świat gry?
Jak już wspomniałem świat gry będzie dwukrotnie większy niż cała wyspa Khorinis, za jakiś czas zaprezentujemy pierwsze screeny z tych lokacji. Warto też dodać, iż są one teksturowane teksturami z Gothica 3.
7.Czy beta testy będą publiczne czy zamknięte?
To się jeszcze okaże.
8.Czy pojawią się nowe stwory itp?
Oczywiście, część z nich także jest w naszej galerii.
9.Czy zakończenie gry jest planowane jako jednoliniowe czy wieloliniowe?
Grę będzie można ukończyć na kilka sposobów, w zależności od tego do jakiej gildii się przyłączymy (będą 4 do wyboru).
10. Na kiedy planowane jest wydanie moda?
To ulubione pytanie twórców;) Trudno przewidzieć dokładną datę, ale mamy nadzieję, że będzie to w tym roku
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Modzik będzie świetny, sam byłem kiedyś w ich teamie i mogę stwierdzić że ci goście naprawdę się poświęcają :p
Wiem również że dysponują bardzo ciekawymi screenami wy.... no to już oni zadecydują kiedy je pokażą :p
Warto czekać
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
A czy są może wieści związane z premierą?
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Hmmm fabuła nawet, tylko dziwne, że Orkowie już żyja w pokoju z ludźmi :eek: Kogo ja bede lał :eek: :( Poza tym oczywiście wygląd wspaniały, screeny naprawde super, ale pozostaje jedno zasadnicze pytanie ;> Wiele miało być modów, wiele prac, a tak naprawdę mało projektów wyszło do Gothica :) Jeśli ów projekt Złote Wrota wyjdzie to bedzie wspaniale, jednak bardzo dużo było takich pomysłów i wiadomo jak wszystkie się kończyły ...
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Żeczywiście mało fajnych modów do G2 wyszło, ciekawe czy orków po pobiciu też będzie można dobijać czy odrazu giną.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
chodziło mi o to czy orkowie będą jak ludzie, czy ich trzeba będzie dobijać?
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ale on odpisywał na mojego posta, że zamiast lać orków bede bił hordy nieumarłych ... Poza tym romek ... jak by to nazwac, czasem masz takie pytania, że siąść i płakać ...

Wracając do moich wątpliwości...Tylko problem jest w tym, że na ogół Gothic oparty jest na tłuczeniu Orków w pałe, to zawsze dodawało ten dreszczyk i zastrzyk emocji ;P A teraz jak mam lać szkielety i demony to raczej sie to znudzi i powieje nudą ;/ Takie moje odczucie bynajmniej ;>
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Nie sądzę aby ZWT ograniczyło się do szkieletów i demonów. Wiem bo sam dosyć długo byłem w tym teamie, i nadal utrzymuje kontakt z jego szefem. Pozatym wrogo nastawieni są także piraci, no i ......
co wam będe zdradzał, powiem tylko że na nowych obszarach spotkamy wielu wrogów.
Według mnie to całkiem oryginalne było zrobienie przyjaznych orków, no bo przecież w prawie każdej modyfikacji orki są wrogami.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Tak ale tylko w jednej modyfikacji orkowie będą mieli płeć żeńską w LoA :p

Co do moda to fajnie się zapowiada zwłaszcza te nowe ziemie :)
 

batziel

New Member
Dołączył
9.5.2011
Posty
21
Kolejna porcja uaktualnień

Wyspa_Mala_01.jpg


Wyspa_Mala_02.jpg


Wyspa_Mala_03.jpg


Wyspa_Mala_04.jpg


Wyspa_Mala_05.jpg


Wyspa_Mala_06.jpg


Wyspa_Mala_07.jpg


Wyspa_Mala_08.jpg


Wyspa_Mala_09.jpg


Wrota01.jpg
 
Do góry Bottom