Gothic 2: Legend Of Ahssun

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Fajny modzik :D ta pustynia bardzo ładna, podobna do tej w G3.
Ciekawe co tam będzie ^^.No aż chce sie znowu w gothica grać jak sie ogląda ten filmik.Czekam z niecierpliwością już na ten mod :)
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Z tego co się orientuje to połowę modu mają zrobioną a jeszcze dwa lata pracy ponoć przed nimi ale niemam kontaktu z szefem projektu więc niczego się nie dowiem :(
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Cieszy mnie to, że wciąż wiele ludzi tworzy mody do Gothic'a... Saga zostanie zapamiętana jeszcze na długo, dzięki modom właśnie. Niby cały czas gramy w Gothic'a, ale w fabule chodzi o całkiem co innego, dlatego to jest fajne ;)

Co do tej modyfikacji... Powiem szczerze, że na razie ładnie się prezentuje... Ale taki trailer to za mało, wszystko z zewnątrz może wyglądać zajebiście, ale to dopiero tylko bardzo maluśki zarys całości... Bo co z tego, że dwie lokacje są w kosmos? To jeszcze nic nie znaczy... Nieeeeeeeee, to zupełnie za mały trailer...

Poczekajmy na nowy, bardziej rozbudowany film i jakieś info, a wtedy zacznijmy spekulacje ;)



Pozdrawiam, Daria.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Cyferki:
1. To jest mod do G2?
2. Będzie polska wersja językowa (lektor albo dubbing)?
3. Wiadomo coś o fabule?

Co do trailera, to gra prezentuje się bardzo fajnie. Karczmy, budyneczki, różne lokacje pustynne. Czyli zapowiada się bardzo dobrze. Tylko szkoda, że nic nie możemy o tym poczytać :unsure:
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
1: To jest mod do Gothic 2 Noc Kruka.
2: Nic mi nie wiadomo jeśli chodzi o dubbing ale mod jest w pełni Polski.
3: Niema zarysu fabuły jeszcze.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Mod robiony przez Polaków +
Ale jak można robić grę (zadania, lokacje, krajobraz), jeśli nie ma zarysu fabuły?
Może jednak coś tam mają w głowach, tylko to ukrywają ;-)
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
A moze ten mod przedstawia jedynie nowe tereny ? np. właśnie ta pustynia, i żadnej fabuły...Chociaż dobrze że będzie po polsku, ale skoro nie wiadomo nic jeszcze o fabule to kto wie... może to tylko nowe tereny z potworami, a 0 nowej fabuły.
No ale z drugiej strony to po co robili by mod tylko dla nowych terenów.Wkońcu w modach chodzi przede wszystkim o więcej zadań itp.Więc może ukrywają fabułe przed fanami gothica :p
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
No i się zawiodłem :(
Po polsku raczej ten mod nie będzie, więc nie będę w niego grał.

Na stronie modyfikacji znalazłem coś ciekawego:
gansad1_big.jpg

Kaczuszka "jak żywa"...
(lilie z tyłu zresztą także)
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Istnieje możliwość że mod będzie spolszczony jeśli znajdzie się ekipa która by spolszczała tego moda ja oczywiście zagram w wersje Angielską choćby dlatego że mod zapowiada się bardzo fajnie.

Tak ta kaczka to naprawdę interesująca rzecz w modzie :)
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Fajna kaczka :p tylko wygląda jakos stucznie jak z plastiku :p Sam juz nie wiem czy zagram w tego moda...Skoro ma być po angielsku to nie zagram.Mam nadzieje że będzie spolszczona wersja...


Mam nadzieje, że nie będzie już więcej postów z problemem pokroju 'oj jak będzie po angielsku to nie zagram, a jak po polsku, to zagram'. Zacznijcie lepiej pisać coś bardziej konkretnego.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Kolejne newsy.

Beta testy pierwszego rozdziału zakończone pomyślnie.

Mod wyjdzie pod koniec 2009 Roku.

Dowiaduje się czy będą Polskie napisy cierpliwości !
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
No cieszę że wogóle wyjdzie :p ale szkoda że tak puzno...;/
Trzeba czekać aż rok ;/ No ale może to być wielki hit, skoro musimy tyle poczekać.
Może i dobrze ze wyjdzie puzno, bo zrobią puzno ale dobrze.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Wiadomość dla tych co chcą Polską Wersje moda.

Będzie tłumaczenie ale dopiero rok po premierze.

Chyba możemy poczekać co ?
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Rok !!? to aby mieć polską wersję trzeba czekać aż 2 lata...;/
Nie dobrze, nie dobrze...No ale mam nadzieje że warto będzie poczekać te 2 lata.Może ten mod będzie ogromnym hitem wśród modów xD.

CYTAT
Mam nadzieje, że nie będzie już więcej postów z problemem pokroju 'oj jak będzie po angielsku to nie zagram, a jak po polsku, to zagram'. Zacznijcie lepiej pisać coś bardziej konkretnego.


To mi na nic konkretnego nie wygląda, uważaj
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
mod zapowiada się cudownie, piękne screeny, ładne światy. Fajnie że ktoś zrobi w końcu moda do G2
widzieliście to?
LoA_070208_big.jpg

Jakaś górska ścieżka i do tego pełna minerałów :D
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Wow, niezłe ^^ Wygląda jak jakaś droga w ogromnej jaskini czy cos :p Mod zapowiada się zaje*****e.Te screeny z nowymi ciekawymi terenami aż zachęcają do gry :D No już się nie mogę doczekać moda ;]
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
To mi raczej wygląda na otwarty świat, gdzieś wysoko w górach.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Ziutek988 wyjawił fabułę zapraszam do czytania:

CYTAT
Historia nienawiązuje do Gothicka...jesteśmy żołnierzem który po zakończonej wojnie pomiędzy orkami a ludźmy postanawia odwiedźić miasto Ahssun, wybudowane przez orków i ludzi. Nasz bohater ma nadzieję na zaznanie spokoju, ale omineło go pare ważnych informacji. Pakujemy się w sam środek wojny pomiędzy zbuntowanymi mieszkańcami a królem. Król postanawia iż nikt niepowinen wiedzieć o tej wojnie i atakuje ostatni obóz orków. Orkowie się wkurzają i atakują kraj..


dodam tylko od siebie tyle że to nie ja pisałem więc mogą być błędy.
 
Do góry Bottom