Gothic 2 I Noc Kruka

Status
Zamknięty.

saturas7890

New Member
Dołączył
6.8.2008
Posty
2
Mam Gothica 2 złotą edycję, to jest gothic 2 RAZEM z noc kruka. Chciałbym pograć w samego gothica 2. Jak to zrobić? Nocy Kruka nie da się wyinstalować. Proszę o pomoc!!!
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4797
Jak masz menu istalacji to wybierz samego gothic 2 bez nocy kruka. A jak czegoś takiego nie ma to daj se spokuj, bo NK
jest dużo lepsza.
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
Wydaje mi sie że nie bylo pytania która część jest lepsza tylko jak ją wyinstalować;)
Jeśli masz wersje razem przychodzi mi do glowy jeden pomysl - wez od kumpla save z poczatku gry - moze byc jescze przed ksardasem:p
I odpal!
Wydaje mi sie ze wtedy bedziesz gral tylko w GII.

P.S. Oczywiście save musi być bez NK
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
z tego co pamiętam..po instalacji...g2 + potem nk...
gra się przerabiała tylko na możliwa do odpalenia z Nocą kruka...
więc z tym co masz nie pograsz sobie w samego G2
 

saturas7890

New Member
Dołączył
6.8.2008
Posty
2
Niestety wyinstalować NK się nie da. Czy macie początkowy save (jak napisał kondzio1993) z samego G2??? Gdyby była możliwość, to prosiłbym o przesłanie go na maila ( rhobar@onet.eu ). Dzięki
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Save z Gothica II nic Ci nie da, bo w NK nie działają zapisy z zpodstawki - wiem bo sprawdzałem. Sprawdź w panelu sterowania (dodaj usuń programy) czy nie ma tam osobno Nocy Kruka, jeśli jest to odinstaluj, jeśli nie ma to chyba nie da rady.
Ewentualnie możesz pogrzebać w plikach na płycie i zobaczyć, czy jest setup do samej podstawki, bez dodatku.
 

Rusel

New Member
Dołączył
3.8.2008
Posty
15
Odinstaluj Gothic 2 Noc Kruka i zacznij instalację ponownie. Wszystko dokładnie czytaj i na pewno będzie opcja instalacji samej podstawki. Ja miałem podstawkę z dodatkiem na jednej płycie i mogłem instalować samego Gothica 2. Ty też na pewno możesz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom