Gothic 2 A Rozdzielczosc

Status
Zamknięty.

Dejkos

New Member
Dołączył
25.6.2011
Posty
27
witam mam problem na moim lapku gra gothic 2 sprawia problemy np. nie moge uruchomic gry na max. rozdzielczosci maxymalna rozdzielczosc to 1024 x 768 dodam ze w gothic 1 bylo tak samo ale gdy uruchamiam gre z trybem zgodnosci moge ustawic na dogodna mi rozdielczosc a w g2 ze zgodnascia nadal najwieksza to 1024 czy da sie cos z tym zrobic i ustawic g2 na pelna rodzielczosc?
 

Dejkos

New Member
Dołączył
25.6.2011
Posty
27
sorry ale mój komp ma problemy z plikami bat... i nie moge ustawić otwiera sie czarne okno ale odrazu sie zamyka i nic sie nie dzieje...
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Po co o tym piszesz? Rozwiązanie zostało podane, a temat powinien zostać zamknięty. Nikogo nie obchodzi to, że masz problem z jakimiś plikami .bat. Jeżeli chcesz go rozwiązać, to albo rób formata, albo napisz w innym działe (wtedy pomożemy :D ) albo idź na komputerowe forum. Po prostu nie wiem po co ta gadka.
 

Dejkos

New Member
Dołączył
25.6.2011
Posty
27
hmmmm prosilem o rozwiazanie tak...? jego rozwiazanie nic nie pomoglo moze ktos zna inne i moze je poda nie pomyslales o tym co?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
ROZWIĄZANIE ZOSTAŁO PODANE.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Roman ogarnij się...

Dejkos. Ogarnij problem z plikami bat, bo to jest jedyne znane rozwiązanie.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Romuś nie cwaniakuj. Jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat, to nie pisz wcale. Agresja i niechęć do innych jest tu nie potrzebna. Spam i nabijanie postów nie jest mile widziane. Zwracałem Ci uwagę już kilka razy, ten jest ostatni.

Dejkos, słuchaj rady yeeda, i rozwiąż ten problem z plikami, jeśli nie wiesz jak, pytaj, ktoś za pewne pomoże.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Emm moze dlatego, ze w bat piszesz Gothic.exe zamiast Gothic2.exe ? ;x
poradnik pisany byl dla gothic 1, a jak chcesz to zrobic w gothic 2 to po prostu na logike pozamieniaj nazwy..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom