Gothci 3 Dvd?

Status
Zamknięty.

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
QUOTE (GoKU gm @ 06-06-2005, 21:00) Witam all.Jak sądzicie czy g3 wyjdzie na dvd czy na cd-rom?coz moze dla niektorych ten temat bedzie głupi ale to dosyc wazne bo jesli wyjdzie na dvd to niektórzy bedą sobie musiali dokupic, uwazam ze g3 byc moze bedzie wydany na dvd poniewaz g2 byl na 3cd a swait w g3 ma byc conajmniej 3-razy wiekszy czyli mógłby zając np.5cd-romów!! a tylko 2 czy nawet 1 dvd.Cóż dla mnie ten temat jest wazny lecz jeśli uznacie ze jest głupi i niestosown y(modzi)to usuńcie.Pozdro all:)
No tak mysle ze na DVD ale sie pomyliles bo ma byc 6 razy wiekszy a nie 3 i mysle ze jak by mialo na CD wyjsc to by muialo 8 plyt i mysle ze g3 bedzie na DVD (na szczescie mam
tongue.gif
) pozdro
biggrin.gif
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
QUOTE (Xardas33 @ 08-06-2005, 19:16) QUOTE (GoKU gm @ 06-06-2005, 21:00) Witam all.Jak sądzicie czy g3 wyjdzie na dvd czy na cd-rom?coz moze dla niektorych ten temat bedzie głupi ale to dosyc wazne bo jesli wyjdzie na dvd to niektórzy bedą sobie musiali dokupic, uwazam ze g3 byc moze bedzie wydany na dvd poniewaz g2 byl na 3cd a swait w g3 ma byc conajmniej 3-razy wiekszy czyli mógłby zając np.5cd-romów!! a tylko 2 czy nawet 1 dvd.Cóż dla mnie ten temat jest wazny lecz jeśli uznacie ze jest głupi i niestosown y(modzi)to usuńcie.Pozdro all:)
No tak mysle ze na DVD ale sie pomyliles bo ma byc 6 razy wiekszy a nie 3 i mysle ze jak by mialo na CD wyjsc to by muialo 8 plyt i mysle ze g3 bedzie na DVD (na szczescie mam
tongue.gif
) pozdro
biggrin.gif

To że świat będzie 6 razy więkrzy to jest nie aktualna informacja. Swiat na 100% będzie 3 razy więkrzy!!
Ja sądze że DVD będzie leprze bo mniejsza szansa że ci się płyta zepsuje lub zgubi. Pewnie jakbym nie miał DVD to bym sądził inaczej no ale cuż czasem trzeba zainwestować.
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Heh to ze 6 razy wiekszy jest juz potwierdzone na oficjalnej stronie gothica III jest tak mi kumpel mowil ale to juz wszedzie pisza ze bedzie 6 razy wiekszy
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
heh, cóz co do tego 3 6 razy wiekszego swiata to wlasnie napisalem ze ma byc 3 razy większy bo niekórzy piszą ze 6 a niekorzy ze 3 no i ta kw sumie to sie troche pogubiłem noi na pisałem ze 3
tongue.gif
a ta k do tematu to z waszych wypowiedzi mozna wywnioskowac tylko jedno - ze trzeba zacząćzbierac na dvd
tongue.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Ja raczej myśle że gothic III wyjdzie na DVD i mi i tak nie będzie sprawiało to problemów bo mam 2 PC i na obu jest założony napęd DVD
smile.gif
!! Także myśle że Gothic III wyjdzie na DVD z powodu że coraz nowsze technologie wychodzą i gothic będzie musiał się donich przystosować bo już żadko wychodzą gry na zwtłky napęd CD !! Ale i tak nie macie się co smucić zanim gothic III wyjdzie to DVD będzie można kupić już od 70 lub nawet 50 zł
laugh.gif
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
no chyba Gothic 3 wyjdzie na 1dvd, tylko wtedy nie wszyscy beda mogli sobie przegrac, choc moze juz wtedy rozpowszechnia sie nagrywarki DVD, bo ja akurat nie mam ale i tak mam zamiar kupic sobie orginalnego za jedyne 99 zł.
biggrin.gif


Tez nie lubie bawic sie z płytkami najlepiej jak sa 2, a po 4-5 to juz nawet nie chce mi sie instalowac( chyba ze juz cos naprawde dobrego)
wink.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Tak, z tego co piszą na forum (najnowsza wiadomość) Gothic 3 ma wyjść na jednej płycie DVD. To daje pytanie czy będzie w tekturowym pudełku bo wydaje mi się że jeśli jedna płyta DVD to raczej nie, będzie pewnie w normalnym pudełku DVD (kurcze, jak wiele razy użyłem słowa DVD
biggrin.gif
). Wydaje mi się że to chyba dobrze ze względu, że pudełko (i znowu) DVD jest bardzij poręczne.


Pozdrawiam
 

Gothic 12

New Member
Dołączył
9.6.2005
Posty
18
Ja sądze że wyjdzie na DVD ponieważ grafa lepsza od half-lifa 2.

a tu grafa tez sie liczy.

a tak zajmowało by to chyba z 7 albo 6 CD.
smile.gif
 
Dołączył
1.6.2005
Posty
57
Powinno tfu co ja mówie musi wyjść na dvd bo po pierwsze komu się chce zmieniać płyte podczas instalacji po drugi w czasie gry pojawi się napis włóż drugą płytę itd. to by było wkurzające wię oby wyszła na dvd.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
ja chcialbym jeszcze dodac ze nawet jesli gra bedzie wydana na te DVD to i tak piraci je przerobia na PC-CD... juz nie takie numery robili... jak chcecie cos obejrzec to wpiszcie w jakis program do sciagania np. Emule nazwe gry ktora byla wydana na DVD u mnie jest conajmniej kilka pozycji przerobionych na PC-CD :/
nie wiem czy dobrze gadam ale to raczej zadna przeszkoda dla piratow jesli sie upra to i tak to przerobia na PC-CD :/
 

flash.

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
136
Myśle żę wyjdzie w dvd bo teraz dużo osób posiada nagrywarki lub napędy dvd(ja także) A jeszcze zanim to wyjdzie to wszysct będą mieli napędy dvd
biggrin.gif
.
 

Jutu

New Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
5
Moim zdaniem Gothic 3 wyjdzie na DVD. To i lepiej bo drażni mnie przekładanie na przemian płyt CD.
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
smile.gif
Ej no jak widać na zapowiedziach to może będzie na DVD a co ciekawe ostatnio na E3 dali
blink.gif
Oficjalną zapowiedz GIII i że najpierw będzie u Niemiec pod Koniec Roku a w Polsce ma się pojawić na Wiosne 2006 Roku
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom