Glifion to buc

Status
Zamknięty.

CiluGlifon

New Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
1
Forum jet do dupy. Wiecie czemu?? Bo nie ma fajnych tematów. A czemu nie ma?? Bo lud sie boi ich zamieszczać. A czemu boi?? Bo sa tu tacy cwele jak Glifion, którzy nie potrafia robić nic poza kąsliwymi uwagami, i ostrzeżeniami. Glifion gdy widze tego twojego hitmana to żygam nim, i wiesz mi nie ja jeden. Myślisz bucu ze bycie moderatorem pozwala na terroryzowanie polowy forum?? Dupa. Ja od siebie moge powiedziec ze jesem uzytkownikiem tego forum i mam na nim sporo postów. I wreszcie moge na nie napisac cos sensownego, szkoda ze to nie moj prawdziwy login. Pierdol sie Glifion!!!!

Trzeba było pisać z dużej litery... - Glifion
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
Hehe. Człowieku- to co ty jadłeś, że rzygasz hitmanami? BTW- Jak można ugryźć zlepek tekstur? Mi zawsze przeszkadzała ta szklana ściana z przodu monitora i dalej nie zaszedłem. A szkoda, bo ta pizza z „pizza sidicate” wyglądała apetycznie. Może mały poradnik?

No, ale przechodząc do meritum- skoro Glif się do ciebie doczepił, tzn. tylko tyle, że te twoje jak sam napisałeś „sporo postów”, to w 90% najpewniej zwykły spam, nabijanie i śmieci. Jesteś zapewne na forum od niedawna i nie rozumiesz dlaczego już masz szereg ostrzeżeń, więc zamiast starać się cokolwiek pojąć- posuwasz się do dosyć, za przeproszeniem gówniarskich rozwiązań. Może Glifion jest surowy, podły, itp. (jak sam zresztą napisał
smile.gif
), ale nie bój nic- za darmo cię nie gnębi. A czemu nie ma fajnych tematów? Uważam, że są. Jeśli ty myślisz inaczej, to załóż jakiś fajny w dziale, gdzie Glif nie ma moda. Zobaczymy, czy będzie wart uwagi. To taka mała propozycja.

PS. Co to jest „Cilu”
laugh.gif
?
Edit: Więc to Gothic-mag? Nawet nie chciało mi się szukać. Byłem przekonany, że gość napisał "to" z innego IP :shock: . No, ale to wiele wyjaśnia
smile.gif
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Gothic-Mag masz 65 postów nie jest to mało ale dużo też nie a za to będe msuiał cie zbanować. W ten sposób nie wyraża sie swojej opinii. Mogłeś napisać temat z zażaleniem ale powinien on być sensowny. I zawierać sensowne uwagi na temat pracu Glifiona. Bo to co napisałes to tylko o śmiesza ciebie. I nie wiem co dało ci rejestrowanie nowego usera.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Krótkie słowa, jesteś prawdziwym profesjonalistą, nie jesteś ani inteligentny (w tym wypadku zmienił byś IP), ani przewidujący (twoje opowiadania są na stronce?Już ich nie ma...)

No, ale krytyka to coś więcej niż kilka słów, obrażanie Moderatora nie mając podstaw, wyrażanie się wulgarnie na forum Yeah!!! Nasza społeczność poszła do przodu.

Uważasz ,że Glifion się do ciebie przyczepił? Taak, a może pomyślałeś dlaczego? Jak sądze, nie...Chwalisz się dużą ilośćią postów, ale jakie to posty? Może jesteś kolejnym spamerem, których nie ubywa, nabiłeś i nabijasz dalej, w takim wypadku Rumbler mógł mieć do ciebie uprzedzenia. Forum jest do dupy? Yeah, mamy prawie 2000 userów, i na pewno rejestrują się tu tak sobie. Nie krytykuj forum, jedna osoba to nie reklama, a Glifion na pewną anty- reklamą nie jest...

I teraz coś odemnie, miałem kiedyś identyczne uprzedzenia do pewnego Moda Strażnika Świątynnego, czy jak on woli Gor na Neri...Stwierdziłem ,że jest zbyt surowy oraz podejmuje decyzję pochopnie, dodam iż Glifion również potwierdzał te tezę. Pan Strażnik przeprowadził ze mną bardzo inteligentną rozmowe, szmat czasu temu. Od tego czasu zawsze wole dokładnie przemyśleć wiele rzeczy...
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
QUOTE Forum jet do dupy. Wiecie czemu?? Bo nie ma fajnych tematów. A czemu nie ma?? Bo lud sie boi ich zamieszczać. A czemu boi?? Bo sa tu tacy cwele jak glifion, którzy nie potrafia robić nic poza kąsliwymi uwagami, i ostrzeżeniami. Glifion gdy widze tego twojego hitmana to żygam nim, i wiesz mi nie ja jeden. Myślisz bucu ze bycie moderatorem pozwala na terroryzowanie polowy forum?? Dupa. Ja od siebie moge powiedziec ze jesem uzytkownikiem tego forum i mam na nim sporo postów. I wreszcie moge na nie napisac cos sensownego, szkoda ze to nie moj prawdziwy login. Pierdol sie glifion!!!!

Dziękuję, że ktoś e końcu docenił moją robotę... chciałbym ten temat zostawić, aby każdy kto ma jakieś wątpliwości bądź nie podoba mu się moja praca... niech wpisze się tutaj. Twoja argumentacja jest wprost żałosna, jeżeli będziesz chciał umieścić jakieś opowiadanie na stronie... to najpierw musi przejść przeze mnie. Z tego co wiem ode mnie nie dostałeś żadnego ostrzeżenia czy czegoś takiego, ale poza tym rozumiem twoje oburzenie, sam kiedyś tak uważałem, ale to nieistotne, ponieważ teraz zrozumiałem swoje błędy. Ku twojemu niezadowoleniu zostanę tu i nie odejdę chyba, że Clone mnie wyrzuci.

Tym postem pokazałeś się z jak najgorszej strony, jesteś tylko dzieckiem... skoro masz coś do mnie to mogłeś mi wysłać PM'a lub coś w tym stylu, a nie od razu wyskakiwać z takim tekstem. Wiesz może skoro ja się podobam to może i innych moderatorów wyrzucić? Admina też! Bo po co oni są. Ja ci powiem, jesteśmy po to żeby trzymać porządek na forum, nie zawsze się to udaje, ale staramy się, ja już dawno nauczyłęm się, że nie warto być litościwym, ludzie tracą wtedy szacunek.

Gdzieś napisałeś coś... "fajne tematy"? Chyba sobie kpisz na moich działach nie ma czegoś takiego... "Błędy" "Uwagi" o Gothic 2 tam nie może być fajnych tematów... bo i o czym? Ja dbam o to żeby tematy się nie powtarzały bo to jest spam i dlatego robię co mogę. Fajne tematy to można robić na Forum Generalnym, od tego ono jest.

Hitman ci się nie podoba (Pisz z dużej litery, mam nadzieję, że będzie ci się śnił po nocach)? Co mnie to obchodzi... każdy ma prawo mieć avatara (cenzuralnego) jakiego tylko chce i nikomu nic do tego. Wiesz on jest charakterystyczny dla mnie i oddaje mój charakter. (żygać... pisze się przez rz i ty pisujesz opowiadania?)

Nie wiem czy pisząc takie posty można nazwać cię użytkownikiem... jesteś tylko człowiekiem, zwykłym, który czasem zachowuje się jak dziecko i tyle. Terror potrafi nieraz uspokoić najwytrwalszego spamera, a przecież po to tu jesteśmy. Trzeba mieć nie lada poziom IQ żeby tworzyć konto gdy ma się stałe ip i ty myślisz, że nikt się nie dowie?

Pozdro... Glifion the Hitman
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
BUHAHA! Ale wpadłeś G-Magu! To z zrobiłeś to czyste tchórzostwo! Jak inaczej to nazwiesz?

To co sobą zaprezentowałeś, jest śmieszne. Obrażałeś bardzo pracowitego moda, nie mając konkretnych, poważnych argumentów.

cytat <lol> :
QUOTE Myślisz bucu ze bycie moderatorem pozwala na terroryzowanie polowy forum??

Kogo on terroryzuje!? Zawsze gdy z nim gadam na gg, rozmawia ze mną sympatycznie i poważnie. Nie czuję "zimnego powiewu" z jego strony.

Gandi napisał:
QUOTE I teraz coś odemnie, miałem kiedyś identyczne uprzedzenia do pewnego Moda Strażnika Świątynnego, czy jak on woli Gor na Neri...Stwierdziłem ,że jest zbyt surowy oraz podejmuje decyzję pochopnie, dodam iż Glifion również potwierdzał te tezę. Pan Strażnik przeprowadził ze mną bardzo inteligentną rozmowe, szmat czasu temu. Od tego czasu zawsze wole dokładnie przemyśleć wiele rzeczy...

Ten fragment wypowiedzi Gandiego świadczy o tym, że istnieje coś takiego jak "inteligentna konwersacja". Mogłeś pogadać z Glifonem o twoich problemach. Wybrałeś "cimną droge mocy".

cytat:
QUOTE Ja od siebie moge powiedziec ze jesem uzytkownikiem tego forum i mam na nim sporo postów. I wreszcie moge na nie napisac cos sensownego, szkoda ze to nie moj prawdziwy login. Pierdol sie glifion!!!!

Ten cytat świadczy o twym tchórzostwie. O tym jaki jesteś dzicinny zakładając taki temat. Ok, o tym mówiłem już na początku.

Zakończe wypowiedź jednym słowem:
SPLAMIONY!

P.S. Nie wiedziałeś G-Magu, że nie ważny jest nick tylko IP?? Big LOL.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Dodam tylko dodatkowo, że ma on zmienne Ip ale koleś napisał 11 postów jako Gothic-Mag i 1 jako ten wyżej z tego samego IP. Widać, że koleś poprostu nie wie co to jest IP.
smile.gif
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

Po co się tak burzysz g-magu nie mogłeś po prostu pogadać z glifionem na gg?Zrobiłeś beznadziejnie i nieprzemyślanie wiem że glifion jest spoko i nie stawia bez powodu ostrzeżen i banów ani nikt się nie boi pisać w jego działach tematów głupio postąpiłeś zamieszczając to na forum no to pewnie teraz poniesiesz za to konsekfencje.Gorn 2.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Jak zwykle dowiaduje się o wszystkim ostatni... Ehh zaczynam się przyzwyczajać...

Trzeba dopatrywać się we wszystkim dobrych stron więc ja opisze dobre jakie ja zauważyłem:

-Kupa śmiechu z enteligentnego wykorzystania zmiennego IP, gratulacje.
-Pozbyliśmy się kolejnego spamera.
-Po raz kolejny możemy się upenić, że to jest for00m prawa,

Po za tym nie zostawiacie mi dużo do pisania, bo wszystko sobie wyjaśniono, a więc G-Magu popatrz sobie na mojego Czerczila na avatarku, on tak macha do takich jak ty :p
 
Dołączył
24.12.2004
Posty
70
bu!!

a ja tam uwazam ze glifon to spoko koles!! a ty kolo co to napisales to ty jestes taki jak napisales o glifonie!! glif jest surowy i tak powinno byc !!
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
No wiesz... Ty Gościu! Mów za siebie. Ja uważam, że Gilfek poprostu robi to co do niego należy. Ja osobiście nie wyrobiłem sobie jeszcze o Nim zdania, ale prace w toku
tongue.gif
Poprostu Gilfion zna swoje prawa i obowiązki i sie ich trzyma z żelazną odpowiedzialnością (tak to odbieram LOL). Tak więc, Gościu, mów za siebie albo dawaj tu podpisy parunastu userów, którzy myslą tak samo jak ty na temat Gilfiona, a nie walisz bzdety, że aż monitor skacze!
Koniec
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Co za bzdura... Jak z policją, nikt ich nie lubi a większość robi co trza...
No nic. Tak czy inaczej sprawy prywatne załatwiajcie nie na forum tylko prywatnie. Swoją drogą jaki sens ma zakładanie nowego konta... ? To już chyba 3 czy 4 osoba z kolei która tak zrobiła... Naturalnie każdy wyleciał.
Glif robi co trzeba, i robi to dobrze. Koniec kwestii, bez wypowiedzi bo skasuję z ostrzeżeniem (każdy inny komentarz to totalna bzudra chyba że również macie coś do Glifa.)

pzdr
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
;d

Bushah to ten sam Mag Ognia (nie ten sam) czy jakoś tak ? Normalnie przypał jakiego świiat nie widział, a jakia dramatyka sytuacji uahhasshaha.

Pamiętacie glifona jak on spamofał ;D? 3 ostrzeżenie i jest wzorowym userem na tym świecie, mówie wam
biggrin.gif
Dajcie mi moda ja zrobie porządek
tongue.gif


No dobra ten niech będzie, wysłany razem z moim ; p

Hej hej jak to spamował
tongue.gif
wszystkie trzy dostałem za co innego
wink.gif
zresztą co ja będę mówił... ale nie za spam!! - Glifion
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom