Giron

Status
Zamknięty.

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
ehh, kiedyś to ja pomaghalem wsyzstkim i bylem skarbnicą wiedzy, no ale role sie obrócily ;p. Otoóż mianowicie mam problem. Statek jest już mój, moge już odpływać, ale nie ma Girona w porcie, grając magiem i paladynem on zawsze byl... A ja wilkowi dalem prace i nie plynie ze mną, i potzrebuje kogoś kto anuczy mnie kuszy na 100%.

Moja załoga to:
Kapitan: Torlof
Gorn
Diego
Milten
Lester
Lee
Vatras
Angar
Lares
Bennet
Mario
CO robić...? mam starego sava z poczatku 5 rozdzialu ;].
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
Nie pamietam ile osób było limitem do zabrania ale możliwe ze masz poprostu za dużo nie bierz Maria zdrajcy i sprawdz czy bedzie wtedy Giron, a tak dokładnie to niewiem bo lowca smokow nie przechodzilem gry
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
łowca smoków keidyś już gralem ale wtdy giron przynajmniej pojawiał sie w porcie i nie płynął.
A gram palkiem 2 raz ;p.
Ale no nie wiem co jest, bo grałem magiem i wziołem kapitana, 9 osob i girona i maria, ehh... help me ;d.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Masz save z początku 5 rozdziału to sobie zagraj jeszcze raz - sama przyjemność ^_^
Zdaje mi sie że załoga mogła max miec 12 osób, a tak w tym przypadku jest, ale co sie z Gironem stalo nie wiem :blink: Może jest na statku...
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
nie, móilem statek jest już mój nikogo nie ma na nim, a giron normalnie jest, w górnym miescie... ;/
ten save jest ze srodka włąściwie, 38 lvl i zbroja paladyna i świety kat ;]. ale zaloge już mam (chyba całą lub nie ma maria i laresa ;]).
 

Gother

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
47
A może dlatego, że wziąłeś Torlofa jako kapitana? Powiedziałeś Hagenowi następnie, że brama w Górniczek Dolinie otwarta i teraz Girion nie plynie tylko wybiera się do zamku wraz z Hagenem. Jak chciałem wypłynąć to nagle przychodził ten paladyn i mówił, że nie pozwoli mi zabrać statku. Ja się nie zgodziłem by ze mną płynął, a wtedy Vatras i Milten go spalili :D Czyżbyś grał na dodatku? Im więcej napiszesz tym większa szansa, że w końcu ktoś ci pomoże.
PS. Mariego możesz wziąść nawet jak masz pełną załogę. Warunek jest taki, że bierzesz go na końcu gdy już więcej innych towarzyszy wziąść nie możesz. Chyba.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
wie ajki ejst warunek ;][, wziolem go zrpedm laresem to nie moglem alresa wziść, tak mam torlofa jakokapitana i gram bez dodatku

ale GIRON WOGOLE NEI CHCE ZEJSC DO PORTU, a jak gralem łowca to zchodził chociarz torlof był kapitanem. A jak gralemw cześniej palkiem to też owtarłem ale wziąłem jacka i było all ok
 

Lokos

New Member
Dołączył
14.12.2006
Posty
12
I tu jest ten ból, bo jak mi się zdaje Girion nie płynie z nami, jak gramy Łowcą Smoków. Też tak miałem, że jak grałem łowcą, to nie przychodził tylko trenował w paladynami w górnym mieście i nie było w ogóle opcji, żeby płynął ze mną, więc zdaje mnie się, że popłyniesz bez niego, a kuszy uczy tylko on i Wilk na Irdorath.

EDIT: Możliwe, też, że po prostu za dużo masz ludzi na statku.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Ehh Lokos, ale z ciebie spamer... Wymieniłeś to co juz tu było napisane, i po co ten post? Modzie jakiś dajcie mu warna :).

QUOTE
I tu jest ten ból, bo jak mi się zdaje Girion nie płynie z nami, jak gramy Łowcą Smoków.

KU**A ja gram paladynem!

QUOTE
Też tak miałem, że jak grałem łowcą, to nie przychodził tylko trenował w paladynami w górnym mieście i nie było w ogóle opcji, żeby płynął ze mną

tak ja włąśnie mam, ale jestem paladynem. Tzn miałem;], bo problem się rozwiazał ale o tym na końcu. A jak grałem łowcą to bym w porcie ale nie chciał płynąć...

QUOTE
a kuszy uczy tylko on i Wilk na Irdorath.

$%^#@ wiem o tym nie jestem noobem, pozatym pisalem ze wilk ma prace i nie płynie...

QUOTE
Możliwe, też, że po prostu za dużo masz ludzi na statku.

TO już ktoś mówil, a aj odpowiedzialem. Nie mam za dużo ludzi na statku! Grając magiem było all ok!!!!


A teraz porada dla tych którzy maja to samo. Otóż, zanim znalazłem wszytskie pierścienie orkowe, otwarłem brame GD i wybrałem kapitana poszedłem do portu. Pogadałem z paladynami wpuścili mnie na statek, w drodze powrotnej okazało sie ze Girion stoi tam gdzie stał. Nie wiem tkóry czynni wywołął to ze go później nie było. Najprawdopodobniejszy jest otwarcie bamy w GD lub wybranie kapitana. Ten z pierścieniami to nic nie znaczy chyba...

Modów prosze o zamknięcie tematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom