Gdzie Są Zaginieni Ludzie - Problem Z Gregiem I Dexterem

Status
Zamknięty.

BartoBB017

New Member
Dołączył
29.10.2010
Posty
6
Witam.
Otóż mój problem polega na tym że nie mogę dostać się do Dextera. Skip nie zaznaczył mi miejsca jego przebywania na mapie, nie ma wogóle takiej opcji dialogowej. Dodam że rozmawiałem z tymi wszystkimi którym zaginęli ludzie. Dodatkowo Greg nie kwapi mi się pomóc, stoi cały czas na targu w Khorinis i nie jest rozmowny,a z tego co wiem powinieniem go spotakc pod Martwą harpią, odnaleźć jego skarby, a potem spotkałbym go opodal farmy Onara gdzie rozprawilibyśmy się razem z bandytami. Pomóżcie bo nie wiem co robię nie tak i w czym tkwi problem. Wiem że na forum był juz podobny wątek ale nic nie wyjaśnił.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Skip ci powiedział miejsce przebywania Dextera, nie zaznaczył ci na mapie. Teraz, jak znasz hasło, możesz się do niego udać, a raczej musisz. Jego "baza" znajduje się nieopodal farmy Onara, na wzgórzu.

Greg dopiero będzie przed Martwią Harpią gdy już załatwisz sprawę z Dexterem.
 

BartoBB017

New Member
Dołączył
29.10.2010
Posty
6
ok, tyle że jak gadam z tym strażnikiem w obozie to nie mam w dialogach opcji Dexter.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
A na pewno dowiedziałeś się hasła? A są inne opcje dialogowe? Albo już z nim rozmawiałeś.
 

BartoBB017

New Member
Dołączył
29.10.2010
Posty
6
u skipa nie mam już żadnych opcji dialogowych, u tego strażnika tylko Diego i Lee, więc nie wiem
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
A na farmie Onara? Tam chyba Cord zna hasło, wypytaj się.
 

BartoBB017

New Member
Dołączył
29.10.2010
Posty
6
Z Cordem juz dawniej rozmawiałem, ale najwyraźniej bez rezultatu. Teraz moge tylko zapytać go o trenning
 

BartoBB017

New Member
Dołączył
29.10.2010
Posty
6
ok, wbiłem do tego obozu siłą, nie bawiąc się w rzadne hasła Greg już tam był i zabił Dextera, więc chyba wszystko ok. Jeszcze tylko teraz pytanko kiedy otrzymam to zadanie ze skarbami bo pirat na ten temat milczy
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Po jakimś czasie. Wykonaj jakąś misję, a potem udaj się do gospody pod Martwią Harpią.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Generalnie to nieco pomieszałeś sprawę. Jeśli wszystko z grą wporządu to Greg powinien "przenieść" się pod gospodę gdy tylko ty tam będziesz. Tam z tobą pogada i zabierze do jaskini,. Znajdziesz skarb a później ci powie o innych i gdzie one są ukryte. Po tej rozmowie udaje się na rozstaje dróg.
A imię dextera powinien powiedzieć ci Skip. Mapę musisz mieć czystą (nic nie może być na niej zaznaczone) żeby Skip zaznaczył położenie kryjówki.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Problem rozwiązany, więc temat do zamknięcia.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom