G3 Miganie Pomocy !

Status
Zamknięty.

kieb14

New Member
Dołączył
6.12.2007
Posty
2
Mam taki mały problem w g3 podczas gry ekran miga na bialo przestanie i po 10 sekundach znowu nawet grac się nie da bo oczy bolą czy ktoś wie o co w tym chodzi :) dał bym fotke ale nie dzało rady ;p Prosił bym i pomoc :D :D :D



Pozdro
 
Dołączył
13.11.2007
Posty
44
Też to miałem ale jak zacząłem nową grę ten błąd zniknął więc radze zacząć grę od nowa jak nie to reinstal
P.S po tym naprawdę oczy bolą szczególnie późnym wieczorem
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Miałem to samo, najczęściej na Varancie i wysoko w górach :angry: , z tym są same problemy a reinstal mi nie pomogł :( . Format dysku był tylko chwilową ulgą od tej przypadłości <_< ... ale po czasie znowu mi się to zdażyło. Tak więc z zamkniętymi oczami przemierzałem pustynie :ph34r: ... Teraz do rzeczy, jeśli ci to nie pomogło to jeśli masz oryginał powinien pomóc format/wgranie kilku patchy(też na jakiś czas mi pomogło :rolleyes: ). Jeśli to pirat, spróbój użyć płytki kolegi(oczywiście jeśli ma ;) ), kupić G3 :( :( (kolega mówił, że gdy płyta nie jest przegrana, błyskanie nie zdaża się to tak często, niż wtedy gdy jest :p )

PoZdRo! ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Proponuje aktualizację sterowników do grafy
 

Fulcrum

Member
Dołączył
16.11.2007
Posty
32
Jak nie pomoże to co mówili moi przedmówcy to wejdz w opcje. Ustawiłeś za starą/nową wersje Pixel Shadera, ja tak miałem jak ustawilem detale na najgorsze, a wraz z tym Pixel Shader zmienił się z 2.0 na 1.4 (chyba) i zaczeło migać. Mam nadzieje, że rozumiesz co nabazgrałem :p.

Pozdro
 

JaCo6

New Member
Dołączył
3.1.2008
Posty
23
tu chodzi o cos innego Mianowicie w opcjach a konkretnie w szczegółowości trzeba zmienić pasek( [SIZE=14pt]Postproccesing[/SIZE] ) na samym dole z "Wył." na "Efekt overglow" i to wszystko i powinno byc dobrze ale gra moze wolniej chodzic wiec zmniejsz rozdzielczosc do 800x600 .Ja tak zrobilem i gram nawet na Średnich detalach ;) a mam mam Gforce 6150 GE wazne ze da sie jakos grac xD
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Ja miałem to samo i po wgraniu gothic3_patch112,Gothic_3_Community_Patch_v1.3.1_International,Gothic_3_Community_Patch_v1.5 miganie ustąpiło. Może i komuś to pomoże.
 

RoNiM

New Member
Dołączył
13.1.2008
Posty
1
Wczoraj wpadłem na to co zaproponował El Bastardo, wgrałem wszystkie dostępne patche (gdzieś tu na forum listę fajną znalazłem :D ) i wybitnie denerwujące miganie ustało :D Wcześniej próbował aktualizacji sterowników do karty i grzebałem w ustawieniach ale niestety nic to nie dało. Myślę że patche to klucz do sukcesu :)
POZDRO
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom