G3 Czy Oblivion?

Na co bardziej czekacie i w czym pokładacie większe nadzieje???


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Sorry że się wtrącam ale:
QUOTE Albo mnie wzrok myli, albo widzę, że w temacie padło pytanie: Na co bardziej czekacie? Dużo osób pisze co będzie lepsze.
Dadex niech pisząco chcą. Moim celem było spowodowanie właśnie takiej dyskusji więc mnie tam to cieszy taka reakcja.
A właśnie co tak mało wiary głosuje. Głosować
smile.gif
smile.gif
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Mój głos poszedł na gothica . A jest to uzassadnione tym , że gothic był pierwszą grą RPG jaką miałem na kompie . Może za mało jest informacji jaki bedzie gothic . Ale to mnie niezniechęca , a bardziej ciekawi jaki będzie . A o Oblivionie no cóż nie ciągnie tak jak gothic . Ale też powinien być dobry .
 

Gregar

New Member
Dołączył
2.2.2006
Posty
6
Ja najbardziej czekam na G3 ponieważ TES mi się nie podoba niema takiego klimatu co Gothic .
 

Azgalor

Member
Dołączył
30.1.2006
Posty
45
Ja zdecydowanie czekam na G3 w nadziei, że będzie równie klimatyczna jak jej poprzedniczki. W serii TES brakuje mi właśnie tego klimatu, poza tym grałem w Morrowinda. Najpierw mnie zachwycił, potem zanudził, a na końcu uninstall i już nie chciało mi się do niego wracać.
 

Celder_Nekromanta

New Member
Dołączył
9.2.2006
Posty
14
Ja osobiście zagłosowałem na Gothica 3. Obvilon jewst także dobry ale nigdy nie lubiłem Elder Scrolsa więc to też mi nie przypadnie. Moim zdaniem g?othic 3 to najlepsza gra cRPG albo nawet Gra na całym wielkim świecie.
 

pawel_s17

New Member
Dołączył
2.2.2006
Posty
11
Oblivion może ma fajną grafike ale napewno niema tej atmosfery co Gothic.
Gothic był jest i będzie najlepszą grą RPG na świecie
smile.gif
chyba wszyscy się zemną zgadzają że gothic niema sobie równych i długo nie będzie miał
biggrin.gif
 

Bystry

New Member
Dołączył
25.1.2006
Posty
5
Zdecydowanie czekam na G3! Gothic to moja ulubiona gra i każda jej część to będzie niecierpliwe oczekiwanie co nowego wprowadzą twórcy tej znakomitej gry RPG. I jak już powiedział pawel_s17 Gothic nie ma sobie równych i dlatego bardziej oczekuję G3.
 

Orkrist

New Member
Dołączył
10.2.2006
Posty
17
Narazie czekam na Obliviona, nie dlatego że bardziej mi sie podoba tylko dlatego ze wychodzi wczesniej i Cd Project wyda gre w jezyku polskim, niedługo po światowej premierze. Na gothica 3, trzea bedzie dłuzej poczekac i jeszcze dłużej na spolszczenie, o ile sami wczesniej go nie zrobimy. Czekam też bardziej na Obliviona ponieważ jestem ciekaw czy ta wspaniała grafika pokazywana na trailerach i screenach na pewno bedzie taka w grze, ostatnio czytałem ze beda musieli obnizyc jakosc grafiki, ale moze to tylko plotki.
W każdym raziie zcekam na Obliviona, zdaze go przejsc zanim wyjsc Gothic 3
wink.gif
 

Avanast

New Member
Dołączył
14.2.2006
Posty
4
Oblivion kontra Gothic III
laugh.gif
oblivion jest za słaby żeby konkurować z Gothicem nie ważne czy ma lepszągrafe dla mnie najważniejsza jest fabuła i zabawa na wiele nudnych godzi
smile.gif
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Ja czekam na G3 bardziej a dlaczego?? Bo to w końcu GOTHIC nie i żaden Oblivion nie da mu rady. Grałem w morowinda i nie spodobal mi sie, ale w obliviona tez zagram, a jak dlugo bede w niego gral to zalezy czy nie bedzie mial w sobie tego co denerwowalo mnei w morrowidzie. A gothic jest swietny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom