Sier4a

New Member
Dołączył
7.2.2015
Posty
2
ir4vwasl3bjg.png


Witam wszystkich forumowiczów :) Chce dziś podzielić się z wami zapowiedzią mojej modyfikacji pt. Gothic II: Zapomniana Droga. Tworze ją sam od 2014 roku. I myślę że można już to i owo zaprezentować.
Zapraszam na oficjalną stronę modyfikacji: zapomnianadroga.cba.pl
Modyfikacja przeznaczona do Gothic II: Nocy Kruka.​
 ​
Zapraszam również na oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/GIINK-Zapomniana-Droga-Mod-841469229318511/

Fabuła:
Toczy się zaraz po zniszczeniu bariery przez Bezimiennego. Skazaniec z Kolonia Karnej gdy tylko bariera upadła postanowił tym szybciej wydostać się z Górniczej Doliny. Wyruszył najkrótszą mu znaną drogą. Starym szybem górniczym ponieważ myślał że prowadził on ku upragnionej wolności, tam gdzie dotychczas nie było możliwe przejść. Po kilkunastu metrach błąkając się w ciemnym i wilgotnym pełnym pajęczyn szybie zaczął dostrzegać wyłaniające się z mroków światło. Gdy w tej samej chwili wszystko zaczęło się walić była to jedyna droga ucieczki...

Co wprowadza modyfikacja:
Zupełnie nowe światy stworzone od podstaw!
Nowa fabuła oraz zadania poboczne
Nowa gildia: Bractwo Wojowników Białego Niedźwiedzia
Nowego bohatera
Nowi NPC
Nowi bossowie
Nowi przeciwnicy
Nowa animacja wody
Nowe modele 3D
Nowe przedmioty
Nowe bronie
Nowe zbroje
Nowe textury
Nowa grafika menu i ekwipunku
Nowe oświetlenie pomieszczeń, jaskiń i tp
Planowany Polski dubbing PL
(myślę że nabór ogłoszę w swoim czasie)

Screenshoty:







Alternatywny link jak by screeny na górze wygasły:
zapomnianadroga.cba.pl
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Bardzo fajna modyfikacja się zapowiada. Powiedz na jakim etapie pac jesteś? Jakaś data wydania projektu?
 

Sier4a

New Member
Dołączył
7.2.2015
Posty
2
Na chwile obecną pisze skrypty :)Ciężko mi powiedzieć datę wydania projektu jeszcze troszkę pracy zostało. Wszystkie informacje będę podawać na oficjalnej stronie :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
rzeczywiście zapowiada się ciekawie, mam nadzieję że nie będzie to krótki mod, na 1-2 dni albo kilka godzin ;)
 
Do góry Bottom