Głosy

Status
Zamknięty.

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Ktos kiedys zalozyl temat na temat kto podklada glosy w gothic. nie pamietam czy temat znalazl rozwiazanie, ale przeglądając plik .pdf gothica jedynki (nie wiem po co tam patrzylem, z nudow) natknalem sie na pewny kawalek (zaznaczylem go czerwona tabelką) i nie moglem sie powstrzymac by tego nie zamiescic. kliknalem screena i macie. tylko kto komu glos podkladal. mozna by przeczesac info w internecie, chetnie bym sie tym zajął ale nie mam zbytnio time.



pzdr by bor@
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Brawo Bor@ ! Temat rzeczywiście był jakiś czas temu, ale wtedy jedyne co nam się udało odkryć to to, że Milten mówi głosem policjanta z rodziny zastepczej
tongue.gif
. Teraz jsestem u cioci na imieninach, więc nie mam zbytnino czasu, ale jak wróce do domu to od razu sprawdze kto pod kogo dzo interokładnie podkładał głos, bo to bardzo interesujące.


Pozdrawiam



EDIT: Słuchasz Mandaryny ??
tongue.gif

EDIT2: Mówisz, że to nie on? Szkoda, bo teraz nie znam już nikogo
tongue.gif
.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Tak jestem prawie w 100% pewny, że ten z rodziny zastępczej nie podkłada głosu Miltenowi
smile.gif
Bo on nazywa się Jarosław Boberek, a takiego kogoś na liście nie ma. Choć musze przyznać że głosy mają bardz podobne.
Za to kojarze nazwisko Agata Gawrońska. Często chyba do bajek głos podkłada
smile.gif
 

Darkstorm

New Member
Dołączył
3.3.2006
Posty
8
Paweł Szczesny to jest bodajże Wolwerin ze starych X-menów czyli Xardas. Ogólnie występuje w sporejilości kreskówek, nie zawsze jako zły i dziwnie się czuje kiedy Xardi prawi morały o moralności.*

*ten post wcale nie oznacza, że jestem nałogowym oglądaczem animek
cool.gif
, tylko jak byłem mały to sporo oglądałem i teraz co nieco pamiętam.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Jesli chodzi o Jarosława Boberka to udzielił głosu w GII - http://www.gram.pl/news.asp?id=846 - dowód - jednak nie jest dokładnie przypisane komu ;/ Narazie sam się bawie i szukam w necie jak znajde coś więcej to zrobie edit Pozdro Allllll



Ps.
biggrin.gif
Bor@ Ty to zawsze coś wymyślisz
tongue.gif
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Mirosław Zbrojewicz to aktor ("Chłopaki nie płaczą"
tongue.gif
), dosyć znany, w GII podkładał głos pod Rengaru (strażnika miejskiego w Khorinis) ale w GI? Nie mam pojęcia
rolleyes.gif
. Zresztą kojarzę kilka z wymienionych osób, jak sobie coś przypomnę to też zrobię edit...
Pozdrówki
tongue.gif
.
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Adam Bauman na 100 % podkładał głos Beziego
biggrin.gif
biggrin.gif
podkłada także głos w wielu kreskówkach których oglądam na przykład Hulk na JetiX
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
podkłada głos doktorowi Bannerowi
biggrin.gif
biggrin.gif
temu co się zmiena w Hulka
tongue.gif



PZDRO !!!!
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
nie mozecie byc do niczego pewni przeciez tu nie ma rozpiski kto gral kogo ;P
a probek glosu rowniez nie ma
biggrin.gif
a tak miedzy innymi jakis czas temu kumpel mi przyslal sms'a zebym wlaczyl TVP1 wlaczam slucham a tam bezimienny!!!( w Plebani )jego glos!!!
patrze po chwili i widze kolesia
biggrin.gif

wiem jak wyglada osoba podkladajaca glosik do beziego
wink.gif

niepozornie tyle powiem
biggrin.gif

jak znajde dam fote
jak odkryje cos znowu to napsize
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom