Głosy...?

Status
Zamknięty.

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Tak ogólnie tych aktorów nie słyszałem, ale mam wrażenie, że w jakieś nowej reklamie słyszałem głos jakiegoś typka, co podkładał głos w G2, ale nie mogę jakoś zaczaić kto to. Może Bezimienny. Całkiem fajny temat i rozwinął się.
 

Alphadron

New Member
Dołączył
22.10.2005
Posty
20
Też słyszałem wiele z tych głosów w reklamach i filmach.Tylko jakoś nie czaję za bardzo gdzie. Może ktoś przypomni mi gdzie mogłem słyszeć np. Bezimiennego czy Lee(oprócz serii reklam
tongue.gif
). Wie ktoś?(A tak w ogóle fajny temat).
/EDIT/
QUOTE A co do postaci pod które on podkładał głos, to dokładnie nie wiem, ale w G1, było coś tam ze zbieraniem ziela i jeden zbieracz mówił coś takiego "A myślisz, że co ja robie, grzebie sobie w jajach?"
To był ten nadzorca zbieraczy bagiennego ziela w Bractwie, stał blisko obozu.Nie pamiętam jak się zwał, ale pamiętam że dawał questa o sprzedaży ziela(mówił że Cipher kupi spore dostawy bagiennego ziela).
/EDIT2/

QUOTE gdy rozdajesz ziele to jeden text jest wypowiadany przez tego samego kolesia co podkłada głos pod woverine'a w x-man evolution
Ale dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi post(i mógłby być bardziej konkretny).
/EDIT3/

QUOTE Ehh... podziwiam waszą inteligęcję. Widać, że cała polska mi pirackie Gothici
Po pierwsze: nie "Gothici" tylko "Gothiki"(dziwne wiem, ale tak się pisze).
Po drugie: Jest trzecia opcja co do wersji gothica: po prostu koleś ma wersję np. z Playa(czyli nie piracką) a tam NIE ma instrukcji. Poza tym nie CAŁA Polska(aha, Polska z dużej litery) ma Gothica, a więc nie cała ma piraty
tongue.gif
.
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
gdy rozdajesz ziele to jeden text jest wypowiadany przez tego samego kolesia co podkłada głos pod woverine'a w x-man evolution
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
QUOTE Normalnie identyczny głos ciekawe z ką go mieli??
Ale inteligentne pytanie lol...
Jak to skąd? przyszedł aktor podłożył głos pod reklame i poszedł, ja nie moge...
Xardasa słyszałem multum razy szczególnie często można spotkać jego głos w bajkach np na fox kids.
Słyszałem też głosy wielu innych postaći z gothica ale jakoś nie zwracałem na to uwagi więc jak sobie poprzypominam to napisze.
 

Gerbrandt

Member
Dołączył
22.10.2005
Posty
34
Witam


Wiele razy slyszalem te glosy w takich troszke gorszych filmach ale tez glownie w bajkach reklamach (szczegulnie durzo slychac Xardasa ) podklada czesto glos pod jakis czarnoksieznikow i takich tam
rolleyes.gif
 
R

ReZiWiz

Guest
Ehh... podziwiam waszą inteligęcję. Widać, że cała polska mi pirackie Gothici
biggrin.gif
Przeciez lista aktorów, którzy podkładają głosy, jest z tyłu instrukcji obsługi każdej części gothica :] A tak dla ciekawostki. Lee i Hagen - im podkładał głos aktor, która grał księdza (przyjaciela Karola) w filmie "Karol: Człowiek, który został Papieżem".
 

_RyDeR_

New Member
Dołączył
6.10.2005
Posty
4
Hmmm no cóz nie czytalem wszustkiego na górze ale... wiem tylko tyle w Swiatynyu Pierwotnego Zła jest taki sam głos jak ma Bezimienny taki sam głos w Gothic mówie wam identyko głos !!!................Rez a myślisz ze ten aktor co podgladał Hagena i Lee mógł podkaladac takze głos Athasa??? bo te glosy sa do siebie bardzo podobne.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
QUOTE (ReZiWiz @ 24-10-2005, 16:50) Ehh... podziwiam waszą inteligęcję. Widać, że cała polska mi pirackie Gothici
biggrin.gif
Przeciez lista aktorów, którzy podkładają głosy, jest z tyłu instrukcji obsługi każdej części gothica :] A tak dla ciekawostki. Lee i Hagen - im podkładał głos aktor, która grał księdza (przyjaciela Karola) w filmie "Karol: Człowiek, który został Papieżem".
No to co, że pisze, przecież można nie kojarzyć gęby po nazwisku. Ja mam oryginał i jakoś nie wiem kto pod kogo podkłada, bo jest podana tylko lista.
Ale jesli chodzi o piractwo, to trzeba przyznać, że te 20 dyszki każdy powinien dać ze tę grę, a nie kupować piratów.

Temat zamykam, bo większośc zaczyna pisać, bez sensu. Po co pisać, że słyszało się w reklami, bądź w bajce po 10 razy, na co to komu. Closed...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom