Głosy...?

Status
Zamknięty.

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
A więc pewna rzecz dręczy mnie od jakiegoś czasu... Czy wy znacie z radia lub telewizji ludzi którzy podkladali głos w polskiej wersji g1? Czy był to ktoś sławny może jakiś aktor? A może przypadkowa osoba? Sam nie wiem, żadnego z głosów nie kojarzę...





pozdrawiam
tongue.gif
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Tak ja słyszłem te głosy w wielu bajkach lub reklamach ale głosu bezie nigdy nie słyszłem, rzeczywiście też się kiedyś tak zastanawiałem ale dopóki nie usłyszłem to myślałem że to jakieś przypadkowe osoby,

pozdro
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ludzi którzy dawali głosy w Gothicach słyszałem główne w bajka na Carooton network i Jetix no i kilku w innych grach.
 

Smiths

Member
Dołączył
5.9.2005
Posty
56
Ja nie miałem zaszczytu się spotkać z głosem w tv kogoś z gothic'a.No może z raz słyszałem głos pyrokara w jakims teletrunieju albo mi sie wydawało
laugh.gif
.
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Człowiek któr podkłada głos pod Bezimiennego występuje w multum reklam. Był taki czas co cała seri reklam była z jego głosem (i było oczywiście porozumiewawcze "ten głos" z bratem). Aczkolwiek nie mam pojęcia kto głos podkładał. Jak się dowiem to tego posta zeditne.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Nom głosy postaci z gothcia słyszałem w filmach bardzo wielu bajkach a nawet reklamach tak jak np. bezimiennego. Wiele bajek na kanałach dla dzieci obsługuje właśnei te "głosy".
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Słyszałem kiedyś głos Xardasa w pewnej bajce. Gdy miałem z 10 lat oglądałem Fox Kids i tam pierwszy raz usłyszałem jego. Później jak zagrałem w Gothica (czyli 3 lata) to nagle przypomniało mi się...
Pamiętam również jak podczas oglądania reklam odezwał się głos Lee... chyba proszku do prania
huh.gif

Ale głosu Bezia nigdzie nie słyszałem :/
 

Topór

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
193
Dla mnie jednym z najbardziej charakterystycznych głosów w Gothic'u jest głos Xardasa. W tym przypadku lektorem jest Tomasz Marzecki. Kiedyś szukałem ( i szukam nadal) informacji o nim. A w telewizji występował głównie w zapowiedziach filmów, np: "Ziemia żywych trupów" i "Opowieści z Narnii" i wiele innych. Można go było usłyszeć także w "Pięknej i bestii", "Mulan", "Garbi super bryce" i "Herkulesie". Jest on dla mnie profesjonalistą, dlatego mam nadzieję, że w Gothicu III nadal będzie podkładał głos Xardasowi.
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Humm ... Co do głosów postaci z gothica.... Najbardziej kojarzy mi się komentator na hyperze który podkłada głos Lee... Słyszałem tesh gdzieś Diega (dość to kretyńsko brzmi
tongue.gif
) ale niewiem gdzie.
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Ja rozpoznaję głos Xardasa, Lee ( po wypowiedzi i skojarzeniu przedmówców
smile.gif
) Diega.. a bezimiennego nie
smile.gif
jest mi bardzo znajomy ale coś nie kojarzę. No i przede wszystkim Saturasa! Jego często słyszę
wink.gif
Bardzo często te głosy słyszę w jakiś serialach animowanych, np. na cartoonie.
Na pewno da się gdzieś to znaleźć. Miltena też coś znajomy
smile.gif


Ale i tak po podaniu nazwisk, nie każdy by zajarzył, bo tu chodzi o znajomość, że gdzieś go słyszałem
happy.gif
Pozdro!

EDITED: sprawdzałem na forum cdprojekt. Admini odpowiedzieli jakiemuś gościowi, że należy szukać w informacji technicznej (gazetka chyba do G1
tongue.gif
) albo na płycie w formacie *.pdf. Pozdro
 

Bloodwin

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
85
Ja słyszałem tylko jeden głos w czasie oglądania jakiegoś filmu z dabbingiem[chyba tak to się pisze
biggrin.gif
] Mysle ze jest ich wielu i udzielałą głosu w ruznych dziedzinach. Moze kiedys w jakiejs grze usłyszymy głos BEzimmienego.
biggrin.gif
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Głosy w G2:

Piotr Bąk
Adam Bauman
Jarosław Boberek - Milten, Pepe
Jarosław Domin
Kinga Ilgner
Paweł Iwanicki
Agata Kawrońska-Bauman
Jacek Kopczyński
Przemysław Nikiel
Tomasz Marzecki - Xardas
Jacek Mikołajczak
Marek Obertyn
Paweł Szczesny
Andrzej Tomecki
Janusz Wituch
Mirosław Zbrojewicz

Rozpoznaliście kogoś? Bo ja tylko Xardasa
tongue.gif

Mówiłem że nazwiska się nie przydadzą XD
 

Jonny

New Member
Dołączył
30.7.2005
Posty
2
A zapomnieliscie o panu Boberku ?
smile.gif
Posterunkowy z Rodziny Zastepczej sie klania
biggrin.gif
Podklada on glos pod Miltena (chyba kazdy wie kto to
tongue.gif
) i Pepe (farmer). Gosciu jest niezly bo to on podkladal glos Czerwonemu z Krowy i Kurczaka ... czyli jakby se porównac to zupelnie inny glos. A wiem ze beziemu glos podklada ten co Bruce Bannerowi z bajki Hulk. Ej ja nie ogladam ....
tongue.gif
Wszystko to wiem z www.gothic.phx.pl jest tam taki sam temat
smile.gif
A intryguje mnie glos Lee. Ktorys z moich przedmowcow mowil ze to on z G1 podklada gosciowi na hyperze glos. A mi sie zdaje ze to lee z G2
smile.gif
W G1 mial taki bardziej powazny glos, czuc w nim bylo twardosc. W G2 jakby zmiekczal. Ma glos bardziej jako fajny kumpel
smile.gif
A na Hyperze mi sie nie podoba. Wnerwia wrecz
smile.gif
Ok to tyle. Pozdro !
Edit: Przypomniało mi się, że w Empire Earth, narrator miał podobny głos do Beziego
smile.gif
Możliwe że to on
Edit 2: Aha, przypomniałem sobie, że w filmie :Karol, człowiek, który został papieżem" pod księdza Tomasza głos podkładał ten sam, co pod Lee. Niestety nie pomyślałem, aby sprawdzić w napisach końcowych jego nazwisko. Możliwe, że to był on we włąsnej osobie
smile.gif
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Rzeczywiście
smile.gif
teraz lepiej
biggrin.gif

Piszcie piszcie, ja przy naziwsku podpiszę komu głos podkładał
wink.gif
 

Zhreddek

New Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
23
Wszyscy mówią ogólnie na ten temat to ja podam konkrety jako że mam 6 letnią siostre i jestem w temacie...

Na minimini osoba zapowiadająca wszelakiego typu bajki jest nasz dobrze znany Milten. Pamiętam jak usłyszałem go jak siedziałem w pokoju obok:p. Niezapomniane wrażenie...
 

tomes

Member
Dołączył
9.3.2005
Posty
40
Co do bezimiennego to powiem, ze czesto go slysze w radiu. Byla to jakas reklama dot. samochodow. Teraz dokladnie nie pamietam, jak uslysze jeszcze raz to mi sie przypomni.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Kurdesz jak tu piszecie to wnoście coś do tematu, a nie powtarzajcie słów poprzedników, (to nie było do wszytkich). A jeśli chodzi o głosy to tak:
Mirosław Zbrojewicz - Nie wiem czy wiecie, ale ten pan grał "Gruche" w "Chłopaki nie płaczą" i grał również w "E=MC 2". Myślę, że kojarzycie go...
A co do postaci pod które on podkładał głos, to dokładnie nie wiem, ale w G1, było coś tam ze zbieraniem ziela i jeden zbieracz mówił coś takiego "A myślisz, że co ja robie, grzebie sobie w jajach?" Wydaje mi się, że właśnie pod tego "gościa" on podkładał głos. Na pewno podkładał pod jeszcze kogoś, ale nie pamiętam.

PS O tym, że posterunkowy z "Rodziny Zastępczej" podkładał głos pod Miltena i nie tylko, nie wiedziałem.
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
głos Bezimiennego chyba słyszałem w filmie "Ogniem i mieczem" , a mówił jeden z synów Kurcewiczówny. słyszałem też gdzieś głos Lee i Miltena. Słyszałem głos Rengaru w tej głupiej bajce o żółwiach ninja. taaak...
to chyba wszystko ("Nie jest tego wiele, sam przyznasz"
tongue.gif
)




Pozdrawiam

pepon
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Ja właśnie słyszałem w jakiejś reklamie głos Xardasa identyczny chyba reklamowali wtedy jakiś film coś w stylu Władcy Pierścienia. Normalnie identyczny głos ciekawe z ką go mieli??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom