głosy

Status
Zamknięty.

Quahodron

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
51
Denerwuje mnie dlaczego kolesie z CDProject nie dali np. Thorusowi głosu z Gothica 1 tylko zatrudnili innego kola?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Nie tylko u Thorusa tak skopali. Np: w g2 Vatras mówi inaczej niz w NK. I tu by można było wymieniać w nieskończoność :? To akurat skopali
sad.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Ogólnie słychać co jest z G2 a co z NK bo w Nocy Kruka są trochę głosy inaczej nagrane i są czasem jakby czystsze.
 

gorallo

New Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
7
Myślę, że to są szczególiki nic nie znaczące. Po co się tym zajmować?! Jest kilka innych, większych uchybień w NK.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Mi wszczególności nie podoba się to że niektóre postacie np. Lester mówią dwoma różnymi głosami na początku mówi do nas starym głosem z G2 , a później całkiem innym jak są nowe dialogi. To trochę schrzanili jeżeli już dali nowy głos to powinien on być cały czas.
 

gorallo

New Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
7
Zasadniczo to zgadzam sie z przedmówcą. Masz jednak racje. Myślę, że nie kosztowało by to dużo więcej ani pracy ani pieniędzy. Ale i tak jest bardzo dobrze.
 

~Maximus~

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
37
Też się z tym zgadzam, podobnie jest z thorbenem.
Najpierw mówi głosem z G2 a jak sie go spyta o jego czeladnika to głos mu się diametralnie zmienia.

PS: Jeżeli mówimy o głosach to denerwują mnie czasem głosy typu:
"... no ale jak on tego nie widzi to przecierz nie moge pomagać mu wbrew jego woli ..." brzmiące w tle.

A tak z innej beczki
tongue.gif
po cóż Quahodron'ie zrobiłeś dwa razy ten sam temat?
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
A mnie denerwuje na placu świątynnym w Khorinis . Jak Vatras po raz 1234 raz (
biggrin.gif
) opowiada historyjkę o bogach to rzygać się chce . ( Staram się omijać plac świątynny szeroookim łukiem
biggrin.gif
)
 

~Maximus~

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
37
Mi się to podoba, przecież trzeba znać historię stworzenia świata no nie?

To odpowiedz mi w takim razie czy hoć raz zatrzymałeś się na wspomnianym placu świątynnym by wysłuchać całego monologu przyjaznego nam Vatrasa? :?:
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
Tak zatrzymałem się i wysłuchałem całej historii i ciągle muszę jej słuchać bo nawet ja w dzielnicy portowej jesteś to Vatrasa słyszysz
biggrin.gif


[ : Pią Lut 18, 2005 2:30 pm ]
I jeszcze coś : " przyjaznego Vatrasa " no nie wiem nie mówił do nas za przyjemnie gdy w NK z nim rozmawialiśmy na początku
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
No ale stolarz Torbhen bo tan drugi głosma po prostu beznadziejy. Mogli się chociaż postarać żeby był podobny. To tak jak by pomylić żabę z koniem.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Bida panie bida nawed na tych smych aktorów ich niestac czy co??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom