Filmiki Z Gothica 2

Status
Zamknięty.

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
CYTAT(Vitek @ 30-12-2007, 21:32) [snapback]164542[/snapback]
NIE CZAJE CZEMU PoSTY PISZA SIE DWA RAZY........


Jeśli piszesz posty, albo je dodajesz właśnie to nie odświeżaj strony - sam kiedyś miałem coś takiego.
Po prostu poczekaj aż strona się doda i opuść najlepiej ten temat, to będzie pojedynczy post.

A co do filmików:
Gothic II - Żywiec jest rozbrajający :lol:
Ej Vitek jakich kodów użyłeś aby zamienić się w szkieleta i chodzić po wodzie??
Sczyty i rekordy - Gothic jeszcze lepsze od poprzedniego filmu, ale... końcówka mogłaby być inna.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Muszę to przyznać.. Filmiki są extra ; ). Wiadomo pomogły Ci tutaj kody i bugi. Sam miałem to że żadne zwierzęta, orkowie itp., mnie nie atakowali. Ty zrobiłeś z tego extra filmik. Ładnie posklejałeś etc. Obydwa filmiki są super. Nie ma gorszego ani lepszego. 8/10

Pozdrawiam
 

Shadowbeast

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
8
Przerąbany filmik :) Nie będe się już powtarzał, bo już wszyscy użytkownicy tego forum napisali jaki film jest. Musze przyznać, że masz głowe do tworzenia takich rzeczy. Widząc ten link do filmu myślałem, że zobaczę kilka screen-ów z Gothic II, a tu taki bajer :D Pozdrowienia ;)
 

Arte

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
84
Wieta gratki ^^
Świetne filmiki =]
Jednym słowem towar z najwyższej półki ;]

peace!
 

junas

New Member
Dołączył
21.12.2007
Posty
25
:lol: :lol: Super :D Naprawde dobrze zrobione i ile śmiechu miałem :D
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Bardzo mi się filmiki podobają, nie ma niepotrzebnych syntezatorow mowy, przeklinania tylko tekst ktory przekazuje wszstko co trzeba :) Humoru wystarczająco, duża piątka z + :)
 

adamo 04

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
26
Dobre filmiki. Kononowicz jest extra, grupa operacyjna-fajny zespół. :p mam pytanie czy sam składałeś klip?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Takie średnie, choć akcja z Asterixa byla calkiem calkiem :p
Pomysł bardzo fajny, z wykonaniem gorzej, ale nawet najlepsi miewaja gorsze dni :)
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
A mi sie to YMCA nie podobało - ale Asterix, i Latajacy Ork (dorzucić mi pkt do um. mocna głowa xd) fajne :)
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Ogółem średnio, chociaż motyw z orkiem latającym mi się podobał :D. YMCA fajnie zrobione (tak profesjonalnie ^.^) ale motyw nudny. A z rybami ciekawy pomysł ale słabe wykonanie.
 
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
Wejdźcie na youtube i wpiszcie Gothic Prawdziwa Historia autorstwa Quarior bo naprawdę warto. Kupa śmiechu. A co do tego filmiku- spoko 10/10
 

RICARDO KAKA

Member
Dołączył
28.1.2008
Posty
33
Zaj***ste bardzo mi soę podobało daje 10/10 muza też fajna :lol:

Taki post jest nie zgodny z regulaminem i podchodzi pod warna, którego tym razem jeszcze nie otrzymasz - szczur
 

Geralt92

New Member
Dołączył
20.2.2008
Posty
21
Fajny filmik(prawie jak szczyt rządzi)skąd ty wytrzasnąłeś takie sytuacje?? szacunek.
 

Wieta

Member
Dołączył
2.8.2007
Posty
37
Witam wszystkich ;)

Z kolegą po fachu - Falandarem, kręcimy obecnie remake Ataku na Khorinis. Dzieło będzie nosiło nazwę "Atak na Khorinis: The True Story". Podaję wam link do intra, które - chodź nieco niedopracowane ze wzgl. np. na dubbing - powinno ujawnić wam nieco szczegółów o filmie.

Oto link:
http://pl.youtube.com/watch?v=DuyEvQQjz_0

W najbliższym czasie zakończymy pracę nad "Dniem Pierwszym" ataku. Wszystko będzie podzielone na 3-4 częsci (tj. dni ataku), które będzie można zobaczyć na kanale moim, jak i Falandara

Do zobaczenia na YouTube ! B)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom