[film] Transformers: Revenge Of The Fallen (zemsta Upadłych)

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
2206f81.jpg

CYTAT
Kolejna część wspaniałej, kultowej już opowieści o maszynach. Minęły dwa lata od czasu kiedy młody Sam Witwicky (Shia LaBeouf) dokonał ocalenia Ziemi przed decydującym starciem pomiędzy dwoma wojującymi ze sobą grupami robotów. Pomimo swojej walecznej postawy Sam jest nadal przeciętnym nastolatkiem z typowymi dla swojego wieku problemami – decyzją o wybraniu drogi edukacji i pójściem do collegu, co wiąże się z pierwszą w życiu dłuższą rozłąką z dziewczyną Mikaelą (Megan Fox) i rodzicami. Pomimo swoich precyzyjnie określonych planów, Sam po raz kolejny znajduje się w centrum śmiertelnej rozgrywki pomiędzy Autobotami i Deceptikonami, od której zależą już nie tylko losy Ziemi, ale również całego Wszechświata. Nieświadomy swojej roli w tym konflikcie, to właśnie Sam posiada klucz do rozwiązania potyczki pomiędzy siłami zła i dobra. Z pomocą przyjaciół, współpracowników z NEST-a, a nawet rodziców, Sam ostatecznie musi zmierzyć się ze swoim przeznaczeniem i prawem rządzącym losem rodziny Witwickich: Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa!


Naprawde bardzo fajny film, dużo lepszy od pierwszej części. Świetne efekty specjalne i fabuła. W kinach jest już od dawna ale jakoś zapomniałem o nim napisać. Polecam go wszystkim co lubią dużą, nieustającą akcję i dużo efektów specjalnych.
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
A no nie powiem dobre. Fabuła tylko miejscami dziwna i czasem przeczy sama sobie, ale to naprawdę szczegół. Efekty specjalne też super. Ogólnie 2,5 h siedzenia w kinie nie poszło na marne.
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Pierwsza część była lepsza..... nową przekąbinowali troszke i nie jest tak fajna jak bajka :lol:
 
Dołączył
30.6.2009
Posty
41
Film fajny ale pierwsza cześć była dużo lepsza. Trochę nudny był sequel i tylko czasami mogłem czuć napięcie związane z nawalanką robotów:p Tak ogólnie to Megan Fox bardzo fajną rolę zagrała:) Możliwe że trzecia część będzie lepsza i miejmy taką nadzieję;) Ciężko będzie dorównać pierwszej części:)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
W dzisiejszych czasach w filmach stawia się na efekty i to one potem przyczyniają się do pochlebnych ( bądź nie ) recenzji.
Tak też było w tym przypadku, osobiście film jako całość mi się podobał, mam tylko nadzieję że producenci podarują już sobie 3 część filmu, bo tasiemców też już mamy pod dostatkiem ( shrek chociażby, taki pierwszy z brzegu lepszy przykład xD ).
 
Do góry Bottom