Fernando I Niezakończona Misja

Status
Zamknięty.

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Otórz dzisiaj postanowiłem zdemaskować handlarza bronią. Znalazłem pierścień gildii araxos. Jednak, kiedy gadam z martinem, on mówi, że mam dać więcej dowodów, bo on się nie chce ośmieszać. Mógłby mi ktoś objaśnić, co dalej?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Musisz porozmawiać z Fernando i zabić bandytów niedaleko farmy Bengara bodajże. Ta przy moście i gospodzie pod Martwą Harpią. Bandyci mają list podpisany przez Fernando. A jeśli nie ci, to bandyci niedaleko przełęczy do Górniczej Doliny. Wtedy idź do Martina.
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Mógłbym prosić o zaznaczenie miejsca pobytu tych bandytów na mapie?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Nie ośmieszaj się : ) Nie chce mi się a po za tym trafić do bandytów jest prosto. Idąc na farmę Onara przechodzisz przez pola, tak jakbyś chciał iść do wieży bandytów z tym że odbijasz nieco w prawo i wchodzisz w taką jakby dolinkę. Tam są bandyci i schody prowadzące na płaskowyż na którym jest farma Bengara i brama na przełęcz. Albo prostu udaj się na przełęcz, dojdź do farmy i patrząć na budynek farmerów idź w prawo wzdłuż ściany skalnej w kierunku lasku. Znajdziesz tam schody i bandytów jeśli zejdziesz po schodach. Dwa sposoby. Prosta droga, wystarczy się trochę wysilić i nie iść na łatwiznę: )



EDIT: Drugi obóz za farmą Sekoba, tak jak napisał Arven. Mój błąd :)
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Kolejnym dowodem jest broń bandytów - pałasz z literą "F".
Jak mniemam nikomu nie będzie chciało się zaznaczać na mapie, więc będziesz musiał pochodzić/poszukać w internecie. Jeden obóz jest niedaleko farmy Bengara (przy polu uprawnym na płaskowyżu znajdują się schody w dół). Znajdziesz tam Elvricha, o którym zapewne już słyszałeś. Drugi obóz - i o ile dobrze pamiętam to w nim jest list - znajduje się za farmą Sekoba. Udaj się aż do skalnej ściany (nieopodal Sagitty), a następnie idź wzdłuż tej ściany w kierunku odwrotnym od farmy Onara.
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Żeby było śmieszniej to dwa tematy niżej już dokładnie opisałem, co dalej trzeba zrobić w tym queście, a nawet wkleiłem mapkę...

MapaKhori_hqrxxnw.jpg


Dla jasności:
-zielony krzyżyk to Elvrich (pilnuje go 4 bandytów)
-czerwony krzyżyk to list Lucii (trzech bandytów, list w namiocie)
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Dzięki. Wszystkie pałasze bandytów chyba właśnie posprzedawałem. Doszło potem do mnie, po rozmowie z Martinem, że mogą być potrzebne ;P
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom