Fajny Bug

Status
Zamknięty.
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
Mój bohater kiedy wszedł z 5 lvl na 6 zamiast 10 dostał 3000 punktów doświadczenia! Piszcie o waszych zwariowanych bugach
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
O ten bug naprawdę jest ciekawy ale to chyba za duże ułatwienie, a można je przynajmniej wykożystać, może tylko tyle jest napisane?


Błędów spotkałem również sporo np. prowadze kogoś i nagle znika i trzeba czekac aż się pojawi albo zaczyna się cofac zamiast iść za mna. I miecze Zubena fajnie wyglądają i są 2 i pewnie dobre ale nie ma ich w ekwipunku.
 
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
Mogę je wykorzystywać :D . Wpiszę sobie teraz teach LP 0 w konsoli to mi znikną te punkty. Taka ilość dośw. bardzo ułatwia grę, ale odbiera mi przyjemność grania, bo nie muszę nigdzie chodzić, albo robić niektórych zadań dla exp. Wolę pochodzić po całym kontynencie, pozwiedzać go i cieszyć się grą. ;)
 

Drizzt Do'Urden

New Member
Dołączył
10.2.2008
Posty
7
ja mam takiego buga że mogę nieskończenie wiele używać jednej mikstury lub tablicy ,każe mu użyćnp. miksturi i sekundęprzed zakończeniem jej używania gdy nabiją się punkty wciskam klawisz i i mam ją spowrotem ale uzupełniam żywotność. :lol:
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
To to mają wszyscy, chociaż to jest naprawdę przydatny bug jeśli chodzi o mikstury n.p siła + 3 :rolleyes:
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
...lub gdy masz kamienną tabliczkę :p . Zdarzył mi się bug, że ci zwiadowcy(obok Montery) "przeteleportowali" się do miasta. Oczywiście orkowie odrazu rzucili się na nich, a ci uciekli. Na szczęście pomogło mi to, bo w mieście została tylko połowa przeciwników, a reszta przez jakiś czas nie wracała. Raz też, po zabiciu Czarnego Trolla i ściągnięciu z niego skóry mogłem robić to kilka razy pod rząd(sporo kasy za to wyszło). Było jeszcze kilka bugów, ale te najbardziej mi pomogły.
PoZdRo! :)
 

Corvet

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
35
Mi raz wyskoczył bug z tabliczka w Monterze. Kiedy na początku zaczynałem grę, miałem do kupienia 3 tabliczki :p, a kiedy kumpel chciał zobaczyć jak sie gra na początku to w ogóle nie miał do kupienia :p
 

Gokuruto

New Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
17
Ja miałem raz taki bug że zamiast normalnego muru ochronnego w trelis miałem cały mur z wielkich robali wyglądało to jak jakaś tapeta xD
 
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
Niedawno miałem taki bug, że kiedy się leczyłem zaklęciem uzdrawiającym w ogóle nie zużywałem many. Dopiero jak rzuciłem zaklęcie zużywanie many mi się odblokowało
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Znalazłem buga, przyjrzyjcie się lekkiej zbroi buntownika, tej co wygląda jak lekka zbroja najemnika, jej się nie da kupić bo lekka zbroja buntownika wygląda jak skórzana zbroja.Takiej zbroi nie ma, wielu kolesi ma taką, przyjrzyjcie się. A szkoda bo ta zbroja mi się najbardziej podoba. :D
 

.:Peter:.

New Member
Dołączył
20.3.2008
Posty
11
A ja mam taki bug ze jak bezimienny spada z wysoka naciskam ciagle (I) ekwipunek lub inny panel to bezimienny nie zabija sie i macale zycie :D
 

Devil666

New Member
Dołączył
25.3.2008
Posty
2
Ja raz miałem taki bug.Poszedłem do Isthar i chiałem zabić Zubena noi go niebyło niemogłem wten sposub przejść gry hehe imusiałem zacząć od nowa.
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Hm.... już raz się tu wypowiadałem, ale ostatnio znowu gram i miałem parę bugów. Wypełniłem misję " Ludzie dla Okary ", a właściwie wypełniłem ją teoretycznie. Znalazłem wszystkich " Candela ( i ten gość obok niego ), Owen, Kent, Rakus, Rendell i wypełniłem dla nich misje ( potem powiedzieli, że pójdą do Okary ). Poszedłem powiedzieć o nich Manningowi i wszystko ładnie i pięknie, ale po wypełnieniu wszystkich misji w Okarze miałem 56 rep. Dlaczego ? Otóż potem wróciłem do Canedli ( i facia obok niego :p ), ale znów mogłem wziąć od nich misje. Wychodzi na to, że 2 razy wypełniałem misję " Nowi ludzie dal Okary ".
 

Jonasan

New Member
Dołączył
24.3.2008
Posty
5
JA miałem takiego buga że jak szedłem do Xardasa z artefaktami Adanosa to on mi zaczął gderać że mam zabić Rhobara i Zubena. No i idę do Vengardu a tam Rhobara nie ma. Okazało sie że mi ziomki znikają, ale polazłem do Xardasa i mogłem mu od razu powiedzieć że Rhobar i Zuben nież yją i że mam Berło i kostur a wcale nie miałem...! B)
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
no ten bug co napisze to chyba każdy ma i nawet po patchu on istnieje no wiec gdy walcze i mam juz mało życia to wciskam Backspace czyli ekwipunek no i zwierzak człowiek ork czy inna maszkara mogą mnie tłuc a i tak nawet mnie nie tykają a życie mi nie spada w tym czasie sie uleczam pijąc miksturkę czy cuś wyłączam ekwipunek wyciągam miecz i dalej siekę u wszystkich osób które znam ten miły bug ułatwiający grę występuje ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom