Fabuła

Status
Zamknięty.

wuziu

New Member
Dołączył
21.2.2011
Posty
40
Mogł bym prosic o wyjasnienie fabuły gry bo jak dla mnie to autorzy nie postarali sie :p Kim była ta zisza skad sie wzieła co miała wspolnego z Rhobarem 3 i kim był ten ostatni demon z którym przyszło nam sie zmierzyc. Wogole nie wiem po co jest ta cała Bogini Zisza To ze od poczatku bezi miał za wroga Beliara to rozumiem a tu nagle jakas facetka wyskakuje :p prosze o takie krotkie logiczne streszczenie :p bo w dzienniku jak czytałem to tylko wskazówki do questa sa. A w internecie tylko opisany poczatek jest ze rozwalaja feshyr i nasz wiesniak chce sie zemscic :p Byc moze jestem tempy jakis nie douczony czy cos:p ale na litosc boska kompletnie nie rozumie o co chodzi w tej grze:p w poprzednich wersjach jest jasna fabuła jakis cel konkretni przeciwnicy:p a tu nie wiem co to jest i w sumie to do teraz nie wiem kto jest po czyjej stronie na poczatku myslalem ze paladyni sa zli a tu potem jeszcze jakiegos goscia doczepiaja niby ze to on wszystkich atakuje no ja nie mam sił juz na to ;P
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Fabuła jest zbyt pokręcona by ją na spokojnie wytłumaczyć ale ...

Główny bohater po tym jak wojska Rhobara zniszczyły jego wioskę na wyspie Feshyr udał się wraz z Diego do Arganii pomścić swych bliskich zabijając przywódcę wojsk. Błędnie to ocenił i to nie król Rhobar ich zabił, a jego zbuntowany dowódca wojsk który sprzymierzył się z Xeshą (głównym złym). Więc bohater idzie przed siebie pomagając pobliskim frakcjom by dostać się do Thorniany gdzie przebywa morderca. Gdy go zabije myśli, że to koniec. Jednak dowiaduje się, że jest wybrańcem Bogów, który wraz z Rhobarem może zniszczyć całe zło na wyspie. Jednak w Rhobarze wstąpił demon i tylko Bezimienny pastuch może iść. Demon pochodzi z amuletu Śniącego, który nosił król. Sam amulet jest potrzebny do zrobienia rytuału, w którym mogą zwyciężyć tylko siły dobre lub złe (czyli chodzi o te arcykapłanki). Bezimienny czując, że może uratować świat idzie znowu przed siebie by zabić Xeshę, wypędzić demona z ciała Rhobara oraz zakończyc rytuał arcykapłanki Seleny. Udaje mu się to i tak sie kończy gra.

Taka fabuła w skrócie. Dalsza część będzie po wypuszczeniu dodatku Upadek Settarif.

Zyra to szpieg Rhobara, który śledził nasze poczynania by doprowadzić nas do Wielkiej Kuźni oraz samego króla.


Coś jeszcze?
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Dodam jeszcze tylko, że nigdzie nie jest napisane, że zawsze, ale to zawsze mamy walczyć przeciw Beliarowi i wszystko będzie się kręcić wokół tego.
 

wuziu

New Member
Dołączył
21.2.2011
Posty
40
dziekuje bardzo o to mi chodziło tylko jeszcze pytanie o Zisze mam co to za członek :p
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Ale że co? Kim jest Xesha? Czy chodzi o coś innego?

Jeśli o to co powyżej, to jest po prostu jakąś tam boginią. Nikt nigdy i nigdzie nie napisał, że w świecie Gothica nie ma być prawa bogiń, boginek czy pomniejszego ścierwa. Dla Spellbound znudził się Beliar, to zrobili Xeshę.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Xesha nie jest boginią, a jedną z arcykapłanek głównej Bogini (prawdopodobnie siostry / matki Innosa, Adanosa i Beliara) tak jak Selena.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Jeden wuj xD Ale racja, pogrzało mi się, my fault.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Sprawa jasna. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom