Eremita

Status
Zamknięty.

kylo14

New Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
16
Cieniostwór mi zabił eremite i nie zdążył mi dać tabliczki
1. co to za tabliczka
2. przejdę bez niej gre?
3. czy da się ją znaleźć, jak tak to gdzie
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
To jest zwykła stara kamienna tabliczka. Przejdziesz bez niej gre. Takich tabliczek jest full i nic si nie stało ze ci zabił tego eremite. No poza tym ze dostałbys troche EXP. Pozdro.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
A ja mam buga z Eremitą więc raczej od niego tabliczki nie dostanę. Po prostu jak do niego podchodzę to mnie atakuje , próbowałem wielokrotnie wczytywać grę i za każdym razem było tak samo. Ale jak on daje tylko starą kamienną tabliczkę to rzadna strata , a ja myślałem że on mi da kamienną tablicę siły albo zręczności 3, a tu daje taki badziew.

No fakt zawsze chodzę po Jarkendarze w zbroi strażnika Kruka , bo nikt jak mnie w niej widzi to mnie nie atakuje , ale jednak jest jedna postać Eremita.
 

Phate

New Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
4
a ja chyba wiem dlaczego ten eremita Cie atakuje. ja mialem przez pewien czas tak samo az zorientowalem sie ze jak zmienie pancerz z "straznika kruka" na inny to jest ok. pozdrawiam
 

Villen

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
27
:arrow: Phate i Smok-ożywieniec

Odpowiedź jest prosta ( banalna wręcz) - w opisie Zboi Strażnika Kruka jest napisane : "Nosząc tę zbroję należysz do bandytów"(lub podobnie). Tak więc każdy kto nie jest bandytą zaatakuje cię gdy jesteś w tej zbroi.

Co do tematu:
1. Eremita daje DWIE tabliczki : starą kamienną oraz (AFAIR) życia III
2. Tak przejdziesz - tylko kolorowe tabliczki są ważne
3. W grze jest dużo starych tabliczek a i życia III też się znajdą - wystarczy grać uważnie, być wszędzie i robić wszystkie questy.


V.
 

djpietras

New Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
14
no więc jak cieniostwór zbił ci eremitę no to prosze masz kod na niego insert none_addon_115 i eremita jak nowy
biggrin.gif
 
P

Pan cienia, Inubis

Guest
Jeśli Ermita to ten gość w chacie niedaleko jednego teleportu i domu kapłanów, to on daje po prostu 2 stare kamienne tabliczki.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
No pewnie ze przejdziesz!!!

ten koles prawie nic nie znaczy
biggrin.gif
:D:D
a tabliczka ktora dawal byla zdaje sie jakas cienka...
nie pamietam co dodawala
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
ta tabliczka nic nie dala ale ja bym wolał zeby on jednak zył bo zawsze raźniej jest
biggrin.gif
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Co do kamiennych tabliczek od Eremity - daje RÓŻNIE... sprawdzane w 100%, bo ja dostałem 3 stare kamienne tabliczki, a mój kumpel 1 starą kamienną tabliczkę, tabliczke zręczności I i tabliczkę życia I... a jak tu widzę, to jeszcze sporo innych wersji tego jest...
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

QUOTE \"Nosząc tę zbroję należysz do bandytów\"(lub podobnie). a zauważyliście że jak włożycie zbroje kruka to bandyci będą was atakować a inne NPC-ki nie, troche to dziwne programiści chyba nie przewidzieli takiej sytuacji, a jak chodzi o tego
Eremite to niemożesz po prostu załadować sejwa :?
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Jak nosiłem zarówno średni jak i ciężki pancerz bandyty, oraz zbroją strażnika Kruka ZAWSZE atakowali mnie wszyscy "porządni ludzie" oprócz magów wody, a w stroju strażnika Kruka nawet bandziory w Latarni Morskiej Jacka mnie NIE RUSZALI...
 

Neckromanta

New Member
Dołączył
28.2.2005
Posty
12
A ja mam inny problem (ale też związany z Eremitą) :
Czy mogę mu oddać zbroję pierścienia (bo skórzaną sprzedałem) i czy nie będzie mi potrzebna??
 

Shaki

Member
Dołączył
17.3.2005
Posty
50
mowiąc o zbroi pierscienia masz na mysli zbroję magów wody?
jak tak to możesz mu ja dac ja tak zrobiłem i nic mi nie jest
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Zbroja Wodnego Kręgu jak i cały ich sprzęt jest Ci po prostu niepotrzebny... sam nie wiem nawet po co jest ten pierścień Wodnego Kręgu, bo gdy już pogadasz z wszystkimi z Kręgu (co robi się w II, jak nie w I akcie), to już go nie musisz i nie potrzebujesz nosić... Eremicie daje się po prostu najgorszą zbroję jaką się ma, nie zważając jaka to jest... zbroję Piratów też możesz bez problemu oddać (bo z tego co pamiętam to się dało)...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom