Enemy Territory

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Jak w temacie. Gry nie będe przedstawiał bo większość ją zna jak ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej wystarczy wpisać enemy territory w google :p.

Chciałbym żebyście podawali tutaj ip na jakim gracie, ulubione mapy, klasy, itp. etc.
NIE( bo większość nie rozumie :p) wypowiadac się czy gra się wam podoba czy nie :p. bo to spam :)

to tyle dziękuje

edit: jakie macie nicki :p
moj Kret0x( nie chce mi się bawić z kolorami, nick jest czarno czerwony)
ip . et.kernwaffe.de
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Widze że na kernwaffe wrociłeś :p Jesli nei ma tam juz save xp na 30 dni to moze tez zaczne wpadac, bo DS (u)padło a na MTN mam bana za dobrą gre xD

Ostatnio gralem duzo na wersji 2.55, teraz nie ma dla mnei znaczenia gdzie gram. Czesto gra ze mna moj klan ( teraz GROM, sawniej Armia Krajowa, przeszlismy zmiane nazwy :p ).

Czy gra sie podoba ?? ---> LoL :p

Moj nick: *GR*szczurek*
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Trochę dziwny temat, ale ok...

Mój nick: Boba Fett :p
Klan: Nie mam i chbya nie będę miał, po prostu nie byłbym odpowiedzialny.
Klasa: Inżynier, czasami żołnierz.
Ip: Raczej nie mam.
Mapa: Oasis/Fuel Dump

Mam pytanie. Jak można zrobić sobie kolorowy nick w grze (wiem, że noob'owskie pytanie)??
 

Thorus_7

New Member
Dołączył
6.2.2006
Posty
18
Już od bardzo dawno gram w Enemy Territory i jeszcze nigdy mi się owa strzelanka FPP nie znudziła. Ostatnio miałem dość długą przerwę w grze i dopiero wracam do dawnej formy. Moją ulubioną klasą był kiedyś covert ops, jednak teraz jest nią field op. Oczywiście, nadal jestem dobrym covertem, jednak to nie to samo, co kiedyś. Natomiast ulubione mapy to Gold Rush, Oasis i Fuel Dump, a IP, na którym najczęściej gram nie istnieje, gram tam, gdzie trafię :D
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
nick:Fusin
serwer: Brooclyn boogie
klasa: Cover ops/medic
Ulubiona mapa: Oasis :)
;P
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Hahah, Cahir gra na bb;p Ja tyż^^

Nick: Mikeev
Klasa: Medic
Mapa: all

Gram cienko
Gram rzadko
Ale daje mi to zajebiściu dużo funu^^
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
no taa nadal gram na kernie i zdaje się że będe grał dalej :)
A dlaczego temat dziwny ?
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Nick: Jodelko PL
Serwer: zależy na jaki sie natchne, bąkam się.
Mapy: głownie podstawoiwe.
Jak świrus gram zadko i kiepsko ;], brak czasu...
ET > fajna gierka, ale chyba tego komentować nie trzeba nie:p, szczurek wszytsko wyjaśnil xD
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
Nick: Jozik/Stysiu
Serwer: nichce misie ip sprawdzac :p ale nazwa "Atlantis"
Best profesion: Medic, Soldier (panzerfaust xD)
Klan: niemam i raczej niebede mial gram zeby pograc a jak bede dobry to niebede mial pewnie juz czasu na to bo szkola srednia... ;/
Best map: Fuel Dump, Oasis, V2 Base


Gram od niedawna ale jest to chyba najlepsza gierka FPS w realiach wojennych w jaka gralem ( slaby komp wiec ominolem battafield 2 czy CoD2) wciagajaca i w miare rozbudowana jak na fps. Podsumowujac zaj***** gierka xD
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Ostatnio grałem na jakimś mega giga hiper(etc.) lamerskim serwie...
Grały same nOOby więc killing spree sypały się jeden po drugim...
Pojechałem sobie z 2 coltsów admina( byłem przebrany, ogólnie przez cała gre grałem cv. i chodziłem w przebraniu) i się zaczeło...
Najpierw ten jebany nOOb(przepraszam) zabrał mi całego expa a potem( zacząłem go wyzywać od nOObów) dał mi mute... na koniec bana....

Po prostu szkoda słów...
Co sądzicie o takim lamerstwie i nOObstwie :/
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Najlepiej nie grać na takich serwach. Poprostu w każdej grze są ludzie, którzy nie moga zaakceptować porażki, której nie mogą uzasadnic brakiem skilla(w W3 też tak jest, nooby zamiast powiedzieć "zagrałem gorzej niż przeciwnik" to "jeb*ny imba(niezbalanoswany, za silny) elf/hum/orc/ud". Akurat w tym przypadku był to admin więc zonk...

Najlepsza rada na gry sieciowe-grać z normalnymi ludźmi.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ja gralem dosc długo na takich serverach i admini byli tam jak dzieci. Wyzywali od cheaterow i dawli kicki/bany/mute. Zal mi takich ludzi ale nie potrafiłem im wytlumaczyc ze tak sie nie robi xD
Teraz grywam na pierwszym lepszm serverze ktory mi sie nawinie, czesto jest to wersja 2.55.
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
W et zaczołem grać mnie więcej ze szczurkiem. Czasem miałem klan a czasem nie teraz osobiście prowadze lige w et. CL - Clan Land.
Nick: rex
Zawód:medic
skill: med-/low++
Ulubiona mapa:Sd2, Aldrenest, Arena, md1vs1
Pozdro link do ligi w syngaturce.
 

Ruzives

Member
Dołączył
23.2.2005
Posty
44
Nick: aXon[PL]
Class: Medic
Mapy: raczej all

Świetnie się gra ale do cs-a to nie ma porównania... :)
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
nick: MatelaN
klasa: raczej medic
mapy: goldrush, fuel dump

hmm, gra jak dla mnie genialna : ] gram juz z dobry rok i nie zapowiada sie, aby mi sie znudzila. klanu zadnego nie mam i nie chce miec poniewaz gram w to tylko po to aby sie zrelaksowac i powyzywac na n00bkach (gram na wersji 2.55 gdyz tak jak wspomnialem, gram dla relaaksu a na tej wersji sami wiecie jacy ludzie graja : )).
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Nick: Mooszka PL (nie chce mi sie kolorować :D )
klasa: ostatnio zacząłem grać coverem, field ops, eng z raifelką,
mapki: oasis, fuel dump
clan: kalnu nie mam i narazie nie mam zamiaru mieć. Wole być wolnym strzelcem :)

Gra wspaniała. Gram w nią ponad 2 lata z dość długimi przerwami. Nie chce sie chwalić ale nienajgorzej mi idzie. Wogóle gram często i jak sie da to długo.

aha... nie wiem czy juz ktos mowil ale kolorowy nick robi sie stawiajac znaczek ^ cyfrę odpowiadajaca kolorowi i sie pisze :)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Cyfre albo literę ;] Żeby ktoś nie myślał że jest ograniczenie do 10 kolorów :) Bo jest ich o wiele więcej i rózne odcienie.
Znowu zaczałem grać na serverze DarkSide - 62.67.42.7
Wersja 2.55, jak jest pusty to gram na pierwszym lepszym w miare pełnym :p
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
nick: beliar (wiem, niezwykle orginalnie, ale kiedyś dałem sobie taki nick i juz sie przyzwyczailem :X)
klasa: eng z rifle, fieldops
klan: obecnie #kudos-et, kiedys omg, tc, underscroll
mapy: radar, braundorf_b4
skill: med/high

Z doświadczenia wiem, że nie warto grac na jakichś pierwszych-lepszych 60-slotowych publikach z XP-savem ;], więc polecam trenować na tych serwerach:

62.21.96.14:27960 - ICP ET - najlepszy polski pub, czasami można spotkać tam graczy ze ścisłej czołówki - kota, wieśka,
S4rne, Mroza etc. Praktycznie 24h pełny, chociaż czasami są wolne sloty

82.192.78.6:27960 - Telenet 1 - kolejny skillowy server, tym razem holenderski. Czasami można spotkać graczy ze stfo i Heathbreakers

82.192.78.6:27970 - Telenet 2 - to samo co wyżej, niewiele większy ping, 1 slot więcej

213.200.95.51:27964 - *BiO* - drugi, zaraz po Efterlyscie server pod wzgledem skilla. Często można spotkać tam graczy zeroPoint, ale i Polaków z sT

213.115.187.202:27960 - Bredbansbolaget ET #1 (Efterlyst) - Najlepszy pub na świecie, czesto można spotkać graczy cdap-pi, zeroPoint, aMenti, czasem nawet idle. Wadą tego serwera jest wysoki ping.

213.132.125.56:27960 - kolejny dobry pub. Można tam znaleźć kilku dobrych szwedzkich graczy, jak HellGoat, irZ, blaze czy donkey.

82.211.37.183:28009 - SkS ETPro - najlepszy niemiecki pub. Żadko widuje się tam typowych graczy high, jednak ogólnie server ten trzyma wysoki poziom.

Zresztą, i tak najlepiej ćwiczyć skilla grając w klanie, żaden publik tego nie zastąpi :>. Poza tym, polecam każdemu rejestrację w największym serwisie o ET obecnie, czyli www.crossfire.nu (spokojnie, ta strona nie jest zlokalizowana na wyspie Niue:p). Niewątpliwą zaletą tego serwisu jest to, że zbiera się tam praktycznie cała społeczność ET z całej Europy, może nawet świata. Oprócz tego, Crossfire to najpewniejsze źródło newsów. Cały strona jest oczywiście po angielsku.
Btw.: Nie zdziwcie się, jeśli nie znajdziecie na Crossfire żadnych artykułów, typu "Jak grać medykiem" itp. Jest to serwis typowo informacyjny, w którym duże znaczenie mają komentarze, journale, wywiady, kolumny, ankiety, a przede wszystkim newsy ze sceny. HF.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Powracam do ET i próbuję się dołączyć do mojego ukochanego bb'warzywniaka, ale wyskakuje mi błąd "incorret ET.exe version". Jak to naprawić?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Chyba serwer ma inną wersję niz posiadasz na kompie. Nie tak dawno wyszedł patch 2.60b wiec moze server na nim jest postawiony a Ty posiadasz jakiś inny.
 
Do góry Bottom