Ekwipunek

Ekwipunek


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Oczywiście temat już był, ale zostawię, niech się "młokosy" wypowiedzą, ale jak będą tu głupie krótkie posty to będzie topic klozet ;P

A przechodząc do tematu to ja jestem za nieograniczonym ekwipunkiem. Dlaczego ? A no dlatego, że po kiego Gothic ma być realistyczny ? Gothic własnie nie był i nie będzie realistyczny. A czy ograniczenie ekwipunku jest realistyczne skoro nasz hero niesie kilka mieczy i toporów i jest jeszcze w wypasionej zbroii. Nie, nie pomysł odpada. Zresztą gdzieś już czytałem, że PB ogłosiła, że nie będzie ograniczeń ekwipunku i jak ktoś chce coś takiego to sam sobie może ograniczyć.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
ja wole nieograniczony... realizm musi byc ale no bez przesady
komu by sie chcialo latac do skrzyn co 10 minut zeby brac rzecz ktorej sie akurat nie ma
tongue.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja również jestem, za nieogranicznym ekwipunkiem. Gothic słynie z tego, że jest on wyjątkowy i nie musi być, aż tak realny. Dla mnie uciążliwe było by bieganie do skrzynki, gdy tylko coś będę z niej potrzebował.
Myślę, że tego nie trzeba ruszać dobrze jest tak, jak jest.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
ludzie co wy muwicie ograniczony ekwipunek odpada... chcecie mieć ograniczony ekwipunekt o sobioe pograjcie w diablo ! Gothic ma swój klimat i powinno być w G3 wsyztsko prawie takie jak w G2 !!!! Zmiany i ulepszenia są niepotrzebne , Gothic jest najlepszy taki jaki teraz jest !
Pozdrawiam Jodełko
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Ludzie o czym tu wogole mowa ja mowie ograniczonemu ekwipunkowi stanowcze NIE!!!
dlaczego?? a dlatego bo nie sni mi sie latac po tym (podobno 3 a podobno 6 razy wiekszym swiecie) i tak w g2 NK bylo duzo lataniny ale tam mi sie podoba to ze nie jest taki pusty ten swiat jak w morowindzie no ale trza bylo sie nalatac no to latac z jakiegos pustkowia do miasta zeby sprzedac miecz bo juz nie moze podniesc jagody no moim zdaniem beznadzieja ale to ze lata z 10 tonowymi rzeczami jest nmalo realistycznwe ale wygodniejsze i ja wole gry gdzie jest nieograniczony pozatym gothic byl jest i bedzie njajlepszy taki jaki byl wczesniej i jaki bedzie w g3 a moze i g4 ale watpie zeby bylo wiec ja mowie NIE!!!
pozdro
biggrin.gif
 

Wolf

New Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
26
Moim zdaniem powinien być nieograniczony eq, ale jakoś podzielony na np. zbroje, bronie itd.
Z tego co słyszałem to będzie nieograniczony.
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Zagłosowałem na nieograniczony ekwipunek. Chociaż w podobnym temacie napisałem, że jestem pośrodku to po namyśle stwierdzam, że lepszy jest nieograniczony...taki jak w poprzednich Gothikach. Tak jak pisał Jodełko, Gothic 3 musi mieć dużo ze swych poprzednich części i musi pozostać Gothikiem. Bo co to by była za gra jeżeli po tak wielkim świecie będziemy łazić z dwoma mieczami, zbroją, łukiem i dwoma miksturami? Bez sensu. Więc niech pozostanie tak jak w G1 i G2
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Kolejny temat bez sensu jak prawie każdy w tym dziale. Ja uważam że ekwipunek powiniem być ograniczony, bo to jest nie realne. W Morrowindzie można było nosić z każdym lvl coraz więcej więc tak też powinno być w Gothic 3. Takie coś by mi się podobało bo musisz dobierać przedmioty potrzebne i te które można dobrze sprzedać u handlarza.
biggrin.gif
 
Dołączył
27.7.2005
Posty
76
Ja bym chciał taki ekwipunek jak w Morrowindzie.Tyle ile masz siły,tyle możesz unieść,według mnie to jest realistyka.I żeny np.zbroje ważyły więcej niż miecze.Niesiony Ekwipunek był pokazany na bochaterze,np.jak niesię skórę Cieniostwora.Ale słyszałem też że w Gothicu III będą wierzchowce,wtedy wszystko na jakiegoś konika,smoczka lub cieniostwora i migiem do miasta to sprzedać.Ale ja bym wolał osiołki lub dinozaurki,tak jak to było w Dungeon Siege:,,Legends of Aranna"

Pozdro


Obrońca Jerozolimy
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (Obrońca Jerozolimy @ 11-08-2005, 17:46) Ja bym chciał taki ekwipunek jak w Morrowindzie.Tyle ile masz siły,tyle możesz unieść,według mnie to jest realistyka.I żeny np.zbroje ważyły więcej niż miecze.Niesiony Ekwipunek był pokazany na bochaterze,np.jak niesię skórę Cieniostwora.Ale słyszałem też że w Gothicu III będą wierzchowce,wtedy wszystko na jakiegoś konika,smoczka lub cieniostwora i migiem do miasta to sprzedać.Ale ja bym wolał osiołki lub dinozaurki,tak jak to było w Dungeon Siege:,,Legends of Aranna"

Pozdro


Obrońca Jerozolimy
ehh nie moge się powstrzymać. To ma byc Gothic, a nie Morrowind.
A skoro już pisze jeszcze raz to dodam coś do swojej wypowiedzi. ja nadal jestem za ograniczony ekwipunkiem. Bohater moze niesć tyle i to wszystko. Aaa nie zapominajmy o zwierzętach, one mogł by robic za "tragarzy" i dzięki temu ansz ekwipunek mógłby byc znacznie wiekszy. W ten sposób połaczy się realizm(no bo taki koń to jest w stanie wiecej udźwignąć niz człowiek) z dużą ilościa miejsca w ekwipunku
wink.gif
 

(KRUK)

New Member
Dołączył
14.5.2005
Posty
11
Chciałbym a by był nie ograniczony czemu to przecież klimat całej gry nie jak morrowind w, który trzymasz to co trzeba NPC co oni maja to co trzeba i nic więcejbo na tym gra polega!!!!!
 

laserek

New Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
18
Ograniczony ekwipunek jest bardziej realistyczny i wymaga odpowiedniego przygotowania kiedy ruszamy w nieznane. A jeśli będzie można jeżdzić konno to koń może nieść część naszego ekwipunku. Dobrym pomysłem byłoby zastosowanie wozów które powiozły by nasz ekwipunek. W Gothicu 2 pod mostem między Khorinis a gospodą był taki wóz. W Gothicu 3 po prostu można by było przymocować to do konia. Mimo ograniczenia mielibyśmy wtedy bardzo dużo miejsca na ekwipunek.
 

Archangel

Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
62
Moim zdaniem szczególna "baśniowość" gothica nie powinna być stłamszona przez realizm.NIech pozostanie jak było.Po Gothicu 1 tez mialo byc bardziej ralistycznie i zobaczcie co wyszło.Chyba większość graczy zgodzi się ze mną, że Gothic jest lepszy od Gothic II.A poza tym jestem koszmarnie leniwy i nie chce mi sie biegać do kupców/kufrów.Niech pozostanie jak było.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom