Dziwne Hobby

Status
Zamknięty.

Miozio

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
20
Ja moge powiedzieć że robiłem robota z kolegą miał to być robot protokolarny z star wars i mi wyszedł jak włączyłem pierwszy raz musiałem stracić 4 baterie duracell plus a pózniej chodził lepiej ale był problem bo trzeba było sprawdzać jaka jest energia i pózniej do akumulatora w końcu zapomnieliśmy sprawdzić energie i nam wysiadł i bardzo się zgrzał i koniec z nim bo od środka się zniszczył chciałbym takiego jeszcze zrobić ale nie mamy tyle częsci a to za dużo kosztuje
mad.gif
czemu musiało sie to zdarzyć
mad.gif
nie mam zdjęć bo zaledwie jeden dzień go mieliśmy a nie zdążylismy zrobić mu
sad.gif
to koniec mojej opowieści o dziwnym hobby z robotem miał to być super robot
sad.gif
 

cool

New Member
Dołączył
13.7.2005
Posty
12
JA miałem pardzo wszechstronne hobby. zbierałem wszystko co sie dało.

Puszki, butelki, kapsle, kamienie, pokemony (ach wracają wspomnienia), długopisy.

Nie wiem po co mi to było ale to było wieki temu. MAma co jakiś czas wyrzucała mi po

trochu tych śmieci tak żebym się nie zorientował ale kiedy zobaczyłem co robi

wkurzyłem się i przestałem zbierać te rzeczy.
 

Brzydall

New Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
20
Ja jak bylem w podstawówce to zbieralem autografy wszystkich dziewczyn które wystepowaly w przedstawieniach u nas (ale musialy byc z innych szkól bo z wlasnej to juz mialem po kilka egzemplarzy
biggrin.gif
). Jak bylem starszy to nasladowalem poczynania "Jackas"a ale bylo to troche bolesne
tongue.gif
. No a teraz niemam zadnego Hobby
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
laugh.gif
Ja jakbyłem mniejszy zbieralem pokemony mielismy ich tyle ze ho ho. Chyba w 5osob. Ktoś sie pytał ;
- ja macie Asha (wow)
- no mamy 43 Ashe
biggrin.gif
A poxniej sie nam to znudzilo chodziarz sa jeszze gdzies w piwnicy.

Mam jeszce podkładki pod piwa(wafle), bardzo dużo.

A najgłupsze zbieram papierki po Twix'ach to jest moj nałog, codziennie musze zjesc jednego
laugh.gif
 

Harves

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
120
Dziwne Hobby ... hmm ... Zbieranie Różnych gówien z chipsów mdz. Pokemonów
tongue.gif
i Jeszcze Krytykowanie siostry i jej głupich pomysłów ...
 

Kraagesh

New Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
11
Powoli ten temat zaczyna z Dziwne Hobby przeradzać się w Hobby no ale cóż....

Ale żyby nie robić off-topa zapodam teraz jakie ja mam dziwne hobby.

Naprawianie starych rzeczy. O tak to lubię bardzo często zdarza się że pójdę do dziadka na strych i wygrzebe jakieś radyjko stare przed wojenne czy cuś. I tak staram się je naprawić. Pochwalę się wam bo w zeszłym tyg. udało mi się wskrzesić st5ary czarnobiały televizor Orion. Co prawda zakłócenia drobne są ale można normalnie oglądac telewizje tyle że na czarno-biało.
 

Amigo

New Member
Dołączył
11.7.2005
Posty
20
A co powiecie na robienie z drewna wszelkiego wyposarzenia średniowiecznych rycerzy??. Ja w raz z kumplem lubimy kombinować jak zrobić samemu miecz i nauczyć się nim władać. Zrobiliśmy sobie z drewna. Teraz myślimy nad tarczą... Ciekawe co nam do głowy jeszcze w padnie... może ma ktoś jakieś pomysły??
 
Dołączył
20.7.2005
Posty
30
jaa strasznie lubie miecze jak zobacze fajne ostrze to mi odbija mam swojom ulubionom strone z mieczami www.goods.pl tam som najlepsze miecze jakie znam
nawet z kumplami zrobiłem miecze z drewna to paranoja odbija mi
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
Jak ja byłem mniejszy to też zbierałem pokemony
laugh.gif
laugh.gif
oraz kapsle od Piwa
biggrin.gif

Raz z kolegą kłucilśmy sie : dawaj tego lecha zielonego! dawaj żywca czarnego
laugh.gif
..ah..hmm o! Właśnie mi sie przypomniało że zawsze chciałem Maske..ale taką jaka występuje w filmie Maska. Dodam że wycinałem z papieru takie maski..zakładałem i krzyczałaem..biegałem...lol!
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
Ale to było dawnooo temu...
biggrin.gif

Pozdro all!!!
tongue.gif
 

Kraagesh

New Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
11
Szczeże mówiąc A.D Maniak Gothic to nie jest temat w którym można reklamować stronki. Pozatym proponuje komuś z moderatorów zamknięcie tego tematu ponieważ widzę że przerodził on się we Wspomnienia z Młodości. Albo poprostu wykasować nieodpowiednie posty.
Przepraszam za off topic i dziękuje za uwage.
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Heh, ja jak miałem 7 lat, to zbierałem sobie pudełka po zapałkach i pokemony
tongue.gif
. Tych pokemonów to mam dokładnie 276 sztuk i 50 naklejek z pokemonami
tongue.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ja raczej nigdy nie zbierałem pokemonów i innych zabawek, bo uważałem to za dziecinne, po za tym nigdy mnie nie ciągło by coś takiego zbierać. Zawsze mnie śmieszyli kumple którzy kupowali np. chipsy nie po to by je zjeść, tylko po to, by znaleść w nich różne "dziwadła".
Teraz chyba tesh nie mam jakiegoś dziwnego hobby, wydaje mi się, że robię to co większość osób w mom wieku, czyli gram, czytam itd...

Miałem kiedyś dziwne hobby. Robiłem miecze i łuki z drewna. Strugałem nożem patyki itp. To jednak było dawno i już tego nie robię.
 

Aglais

New Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
20
Moje głupie hobby to zbieranie płatków róż
laugh.gif
Gdy ktoś dostanie w domu takiego kwiatka po kilku dniach go oskubię, ususzę, i ładuje do pudełka
smile.gif
To samo robie z kwiatkami z ogródka, jak widzę że jakaś różyczka się sypie. Robie tak od roku. Żadnego praktycznego zastosowania w tym nie widzę. Po prostu żal mi je wyrzucać
biggrin.gif
 

r3flexXx

New Member
Dołączył
23.7.2005
Posty
29
Ja miałem kiedyś takie hobby że zbierałem pokemony mam ich do dzisiaj koło 500
tongue.gif
, zbierałem też kiedyś kapsle,

i puszki piałem dużo i to każda innego rodzaju
 

Łowca orków

Member
Dołączył
23.7.2005
Posty
33
Moim dzieacznym hobby jest:
1zbierani najrurzniejszych części samochodowych.
tongue.gif

2 zbieranie makulatury znaczy mieśecznika clika.
biggrin.gif

3 to najgłupsze chodzenie do szkoły.
blink.gif
 

Diego 2005

Member
Dołączył
11.7.2005
Posty
36
moim głupim hobby jest:

1.zbieranie kart ze star wars[chociaż nie jest tak żle]
tongue.gif
biggrin.gif


2.chodzenie do szkoły.
tongue.gif


3.zbieranie zakrętek z pepsi
laugh.gif


to wszystko pozdro all
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Ja miałem kiedyś dziwne hobby, a mianowicie to zbierałem kubeczki po jogurtach miałem nimi zawaloną całą szafę na poddaszu, miałem nawet jeden ze Szwajcarii. Skończyłem z tym bo pomyślałem że to głupie, i wyżuciłem wszystkie kubki oprócz tego ze Szwajcarii.
 

Kredziak ^_^

New Member
Dołączył
30.7.2005
Posty
11
Ja kolekcjonuję świeczki. Zwykłe, zapachowe, duże, małe, kolorowe. Nie liczę ile ich mam, ale mój pokój caluśki nim obstawiony i jeszcze sporo schowanych.
Chociaż...nie palę ich, tylko zbieram. Żali mi je niszczyć. Lubię także pióra,
ściany w moim pokoju mienią się wieloma barwami, od sokoła do kruka. Interesują mnie także czaszki zwierząt, moja skromna kolekcja sie poszerza powoli (heh..jak sie chodzi po lasach to sie ma...), ale ciągle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom