Dzień Wagarowicza

Czy wagarowałeś 21.03.2006r. ?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
A mi w dniu wagarowicza wypadły rekolekcje , więc nie poszedłem do Kościoła ;] Siedzieliśmy na imprezie u kolegi i było spx. Co prawda dzień wagarowicza nie miał z tym nic wspólnego , że nie poszedłem do Kościoła , ale tak wyszło fajnie
biggrin.gif
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
We czoraj na dzień wagarowicza nie psozedłem do szkoły, były tam jakieś apele i inne pirdoły (kabarety itp) My (tzn ja) poszliśmy z kumplami do jednego kolesia w celu wspólnej konsumpcji brovarka... pilśmy w piewnicy i ogólnie było cool.
Śmieszą mnie troche ludzie (bez obrazy
tongue.gif
) którzy w dzień wagarowicza zamiast spodkać się przyjaciółmi siadają od 8 do 8 na kompa
tongue.gif
.
Tio narałoro na tyle, pozostaje mi tylko czekać ne rekoleckje (mwhahaha) 3 tygodnie (już nie-mwhaha)



pozdro
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Hmm tak wsumie to niewiem czy byłem na wagarach czy nie, ale w szkole nie byłem tylko w domku, bo mi się nie chciało iść na wagary, ale wkońcu kumple przyszli i poszedłem
biggrin.gif
. Nawet nauczyciele żadnej klasówki nie robili, bo wiadomo bylo, że nikt nie przyjdzie (u mnie w klasie byly 2/16 osób
smile.gif
). Dzisiaj nawet katechetka nam mówiła (zacytuje) " Jak swiętowaliście, że dzisiaj śnieg pada " ogólnie luz.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ja wczoraj pierwszy raz od kilku lat stawiłem się w szkole. Powodem była moje poprawa ze sprawdzianu z matematyki. Miałem plany jak co roku gdzeiś wyjść, ale wypadło jak wypadło. Dzień nie był taki zły - lekcje luźne, połowy klasy nie było, dostałem łatwą 5 z angielskiego i na połowie lekcji siedzieliśmy na jakimś przedstawieniu ( swoją drogą nudne było
dry.gif
). Ale lekcje zleciały...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom