Dysk Ze Wschodniej Świątyni

Status
Zamknięty.

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
witajcie (mój pierwszy post w Risenie :D)
jestem we wschodniej świątyni i wybiłem tam wszystko co się rusza. mam tam zdobyć dysk dla inkwizytora. kolega mówił mi że w ciele kapłana jaszczurowego jest ten dysk, więc po 30min go zabiłem (xD) przeszukałem jego ciało DOKŁADNIE ale dysku tam nie było :p w ekwipunku też go nie mam. wczytywałem poprzednie save i nic dalej nie ma dysku. jest on gdzie indziej czy co? mam risen oryginalny. może kod na ten dysk jest jakiś?
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Yo

Problem jest o tyle dziwny że kapłan powinien jednak mieć ten dysk przy sobie! Jeśli go nie ma to masz buga.
Nie wiem co można na to poradzić patchy nie ma ( z tego co się orientuję 1 jest w produkcji), przeinstaluj grę innej propozycji nie widzę.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
wczytaj poprzedniego save'a

a może zabileś innego kapłana? ten ma taka oryginalną nazwę.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
próbowałem założę se nowego save i pójdę tam na kodach zobaczyć czy jest jak tak to chyba będę grac od początku (no chyba że kod na ten dysk istnieje zaraz poszukam)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
istnieją kody na dyski lecz trza poszukać

ale jedno ale

może ci to scrashować gre
 

olej

Member
Dołączył
27.10.2009
Posty
53
kod give all crashuje grę tylko. Na pojedynczych kodach możesz jechać. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie, jednakże na 99% jestem pewien, że właśnie tak jest jak piszę. Wyłącznie przy kodzie give all znikały mi postacie i opcje dialogowe niektóre.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
olej ale jak zrobisz kod na odpowiedni przedmiot to albo on zniknie z gry i ci go nei zaliczy albo usunie inną rzecz.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
mam jedno pytanko: chce się nauczyc zdolności poszukiwania złóż od tego olfa lecz jak z nim rozmawiałem w świątyni wschodniej to później go tam nie było. w mieście też go nie ma i nie nosi skrzyń do obozu dona :/ gdzie on jest?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
wschodnie ognisko niedaleko świątyni w obozie dona
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Nie, na dole bagien, niedaleko pomostu, tam gdzie bagielce paradują. Gdzieś w okolicy wejścia do obozu.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
a wiem tam gdzie tamten robotnik siedział co amuletu chciał :p a pytanko jeszcze małe - gdzie jest ten syn babki z miasta (znalazłem 2 z 3synów w klasztorze williama i beppo na bagnach) wiem że 3jest gdzieś na wschodzie. mógłby mi ktoś to zaznaczyć na mapie albo jakoś dokładniej wyjaśnić ?
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Jak zmierzasz na wschodnie wybrzeże (okolice wschodniej świątyni), to tam niedaleko jest taki lasek. W nim jest jeden ze skarbów pirata Stalowobrodego, a za skarbem jest skarpa a na skarpie domek. W nim siedzi Leon.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
teraz walczę ze szkieletem który ma młot tytanów ale on jest nieśmiertelny wale w niego a jemu życia nie ubywa :( ocb? jak go pokonać (to tam w świątyni na bagnach)
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
NA scianach są przełczniki gdy szkielet bedzie and kratownicą włącz ten przełącznićk a koles padnie ale musi byc nad tą kratownica na srodku sali.JAk masz zaklęcie telekinezy to stań obok kratownicy ale nie na niej to uzuj tego zaklęcia n przełączniku
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
dobra przeszedłem grę (bardzo fajna :) ) więc nie będę mieć już pytań - można temat zamknąć
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom