Dodatek Do G3

Status
Zamknięty.

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
jak myslicie o czym bedzie???
1.o nie znanych terenach na zachodzie
2.wyspach poludniowych
3.o tej czwartej swiatyni o ktorej wspomina pyrokar w g2 ze byly cztery i dwie zostaly zniszczone trzcia jest irdorath a czwarta nie zostala znaleziona do tej pory
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
QUOTE
3.o tej czwartej swiatyni o ktorej wspomina pyrokar w g2 ze byly cztery i dwie zostaly zniszczone trzcia jest irdorath a czwarta nie zostala znaleziona do tej pory


Łuuuuuuuup spadłem pod biurko. Mam pytanie. Czy ty w ogóle grając (zakładam, że grałeś) w G3 słuchałeś, o czym te ludziki mówią? Czwarta świątynia i ostatnia to ta świątynia w Bakareshu. :lol:

Co do tematu. Dodatek najprawdopodobniej będzie opowiadał o wydarzeniach w tej nieznanej krainie, do której udajemy się z Xardasem. Nie piszę więcej, bo ktoś powie, że mu popsułem zakończenie. Jak masz oryginalną grę i mapę to na lewo masz takie NIEZBADANE KRAINY.

To według MNIE będzie w dodatku. Losy nasze, Xardasa i kto wie, kogo jeszcze. :D

Pozdro.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ja uważam, że w dodatku nie możemy pójść już na niezbadane krainy, ponieważ o tym będzie opowiadała gra Gothic 4 B)
Dodatek tak jak dodatek; tak samo jak do Gothica 2 była Noc Kruka to i pewnie tutaj w dodatku będą dodatkowe misje (o wiele więcej), nowy ekwipunek, może nowa gildia albo wysepka <_<

Jakby były niezbadane krainy to to by nie był dodatek tylko Gothic 4 ;)
"Przynajmniej ja tak uważam <_< "
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
QUOTE
Ja uważam, że w dodatku nie możemy pójść już na niezbadane krainy, ponieważ o tym będzie opowiadała gra Gothic 4


...

Lol czy wy w ogóle rozumiecie GOTHICA 3? :ph34r: To już jest koniec. Gothic to TRYLOGIA. W Gothicu 3 kończy się opowieść Bezimiennego i jego losy. Gothic 4 prawdopodobnie nie powstanie. A jak już to będzie to całkiem coś innego, bo PRZEZNACZENIE Bezimiennego się wypełniło.

Jakby te niezbadane krainy nie miały być materiałem na dodatek to, po co je dali? :)

Oczywiście szanuje twoje zdanie.

Nawet jak Gothic 4 powstanie to NIE będzie opowiadał dalszych losów a już prędzej to, co się działo przed Gothiciem 1. To moje zdanie.

Pozdro.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
QUOTE
Lol czy wy w ogóle rozumiecie GOTHICA 3? To już jest koniec. Gothic to TRYLOGIA. W Gothicu 3 kończy się opowieść Bezimiennego i jego losy. Gothic 4 prawdopodobnie nie powstanie.


Ekhem... Mnie doszły słuchy że czwarta część Gothica ma wyjść, ale to tylko plotki. Twórcy nie będą mieć pewnie już pomysłu.



A wracając do tematu, to uważam iż dodatek do G3 będzie taki jak Noc Kruka. Tyle oczekiwania, praktycznie na nic. Dodadzą jakąś nową kraine, kilka NPC i bossa, i koniec. Z NK tak zrobili bo czasu brakło. Modlić sie żeby teraz im nie zabrakło im czasu, i zrobili tylko jakieś dodatki...

Nie wiem jak wy, ale myślę że dodatek do G3, będzie totalnym DNEM.

Pozdro, AS
 

Bikart

New Member
Dołączył
8.12.2006
Posty
6
ja kiedyś wyczytałem na jakiejś stronce, że G4 będzie MMORPG, lub Gothiciem z trybem online tylko nie wiem czy to prawda.Według mnie dodatek do G3 nie ma racji bytu, gdyż fabuła zupełnie się wyczerpuje w oryginale.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Bikart tylko, że to już zostało oficjalnie potwierdzone i dodatek wyjdzie około 2008 roku. Jak będzie to taka forma jak Noc Kruka to fabuła się nie wyczerpie, bo będziesz ją grał w czasie głównej kampanii. Albo czymś nas zaskoczą i będzie to coś całkiem innego. ;)

QUOTE
Ekhem... Mnie doszły słuchy że czwarta część Gothica ma wyjść, ale to tylko plotki. Twórcy nie będą mieć pewnie już pomysłu.


Ja też to słyszałem. Jednak ja nie wierze w Gothica 4. Prosty przykład. Jeśli ktoś z was ma EK Gothica 3 to ma i album gdzie na jednej stronie jest napisane, że Gothic to trylogia i więcej nie powstanie części. Oczywiście napisali tam też, że Gothic 4 nie jest niemożliwy, ale wątpię w jego wydanie.

Ja osobiście bardzo czekam na dodatek do G3 i myślę, że jak wprowadzi wiele nowości i naprawi wszystkie lub większość błędów to dopiero wtedy poznamy co to G3. :D

Pozdro.
 

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
dark shadows kto tak mowil ze to jest 4 swiatynia bop moze nie zwrocilem uwagi to napisz mi i sory ze walnalem taka gafe ale moze nie zwrocilem uwagi
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
To było mówione w jakimś starszym już wywiadzie z PB jeszcze przed lub po premierze gry. No i to już wałkowano po premierze nie raz.

Poza tym Assasyni modlą się do Beliara i mają swoją wielką świątynie w Bakareshu i ona jest poświecona Beliarowi.

Nie walnąłeś gafy. :) Każdy ma prawo się pomylić.

Pozdro.

Ps: W grze to chyba nie było mówione wprost. Ale to trzeba wywnioskować z fabuły.
 

Qba

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
68
Tez myslałem ze czwarta świątynia bedzie w dodatku, skoro w G1 pokonalismy śniącego- to pierwsza świątynia zniszczona druga to dwór irdorath a trzecia to w Bakareshu.Czytałem tez gdzies ze na wyspach południowych znajduje sie ostatnia świątynia Beliara.kłócic sie nie będe bo to nie ma znaczenia zobaczymy co nam pokażą w dodatku.
Poadro
 

iksde

New Member
Dołączył
5.2.2007
Posty
1
Podzielam zdanie paru innych osób dot. dodatku rozgrywającego się w nie zbadanych krainach, chociaż obawiam się także, że będzie tak jak w NK. A może zoptymalizują silnik gry, i więcej osób będzie mogło sobie w nią zagrać? W każdym razie, jeżeli wymagania dalej będą takie wysokie, nie mam na co czekać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom