Diego czy Gorn?

Status
Zamknięty.

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Wiecie, co, wydaje mi się, że w tym arcie:
http://pablobogner.pa.ohost.de/Gothicsite/...up&cat=0&pos=13

twórcy umiescili odpowiedź na pytanie, czy w G3 będzie mozna nosić dwie bronie naraz. Dobrze by było także, żeby oprócz tego można byłoby nosić jeszcze miecz dwuręczny oraz łuk i kuszę - w prawdze zajełoby to raczej dużo klawiszy z cyframi, ale twórcy zrobiliby tak, że broniom przypisywane byłyby klawisze z cyframi, w zależności od tego, w jakiej kolejności je zna siebie założymy (tak jak z runami - czyli równie dobrze wszystkie klawisze mogłyby byc przypisane runom), a klawisz odpowiadający za wyjęcie dwóch broni jednoręcznych naraz pojawiłby się automatycznie po założeniu drugiej broni jednoręcznej - pod warunkiem, że mielibysmy odpowiednia umiejętność, zaś za walke odpowiadałby po prostu klawisz walki - bohater by walił mieczami na przemian. Heheheh, rozgadałem się niezbyt na temat
smile.gif
Przede wszystkim chciałem się spytać- myślicie, że ta postać to Gorn czy Diego? Mi sie wydaje, że Gorn, bo ma ciemniejszą niż Diego karnację, poza tym Diego jest łucznikiem, a taki imidź raczej do Gorna pasuje - ale po raz pierwszy, kiedy go ujrzałem, myslałem, że to raczej Diego. A może to ktoś zupełnie inny? Jak myslicie? Powiedzcie, czy zgadzacie sie ze mną w tym, co napisałem na początku, i czy ta postać to raczej Diego, Gorn czy ktos inny. I uzasadnijcie swoje odpowiedzi, bo chyba ten temat może być w sam raz dla spamerów.
 

Kisiel

New Member
Dołączył
14.3.2005
Posty
21
Dobre, ale troche to pogmatwales. Co do tego goscia to bardziej pasuje mi Gorn, gdyz jak wiadomo jest umiesniony i silny (jak ten z artworka), a takze jest wiernym towarzyszem broni Lee i sluzyl pod nim (ten z artworka tez zapewne jest zolnierzem). A wiec wszystko wskazuje na to ze bedzie to Gorn albo ktorys z jego rodakow (z Wysp Poludniowych).
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Przyznam, że tamat jest ""dziwny"" :!:
Jednak odwołując się do twojego pytania uważam, iż nie jest to ani Diego, ani Gorn tylko poprostu jakaś inna postać...
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
No trochę to pogmatwałem, pierwotnie po prostu chciałem założyc temat po prostu czy to Gorn czy Diego, ale przy okazji pisnąłem słówko, jak ja bym chciał, żeby było z brońmi
smile.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Z tymi mieczami to dobry pomysł ale nie wiem czy będzie można nosic tylko jednoręczne czy tak jak w D2 gdzie barb może nosic miecz dwuręczny w jednej ręce ale ma mniejsze obrażenia .A co do tego to ten kolej na tym screenie to moim zdaniem ani diego ani gorn tylko jakis wwojownik z wysp południowych
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Ten kolo bardziej mi wygląda na Gorna (zle tylko z sylwetki) bo ryło to ma chyba bardziej podobne do Diego ale to tylko moje domysły. Co do tych mieczyków dobry pomysł i powinno tak być że można dwoma walczyć.
 

abadon

Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
130
Wątpię żeby ten koleś był Diegiem albo Gornem. Prawdo podobnie to jakaś nowa postać.
Jeśli natomiast pytasz sie kogo mi bardziej przypomina z tej dwójki to jestem bardziej za Gornem.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Teraz ja się wypowiem , moim zdaniem nie jest to ani diego , ani Gorn , gościu z tego obrazka ma całkiem inną twarz niż wyżej wymienieni , więc ten screen nie przedstawia Gorna czy Diega , ale kogoś całkiem innego. :?:

A co do tych broni to już we wcześniejszych odsłonach gothica żałowałem że nie było to tak rozwiązane jak ty opisałeś czyli że kazdej broni jest przyporządkowana dana liczba bardzo by to usprawniło grę , z tego powodu że nie trzeba by było przekładać się broni w ekwipunku i się nad tym męczyć , tylko odrazu można by było automatycznie wyciągać bronie najbardziej przydatne . Dlatego uważam to za super myśl.
smile.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Moim zdaniem też to nie jest ani Gorn ani Diego , to jakaś nowa postać
tongue.gif
a no może by można nasić kilka tylko żeby nie było to zabardzo skomplikowane bo później można się pomylić i coś zjeb**
biggrin.gif
laugh.gif
 

Elrondzik

New Member
Dołączył
26.3.2005
Posty
19
No nie wiem bo diego i gorn mają podobne ryje
laugh.gif
ale mi to przypomina Gorna z deke bardziej :wink:
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
MNie on nie przypomina, ani gorna, ani diega, ponieważ, żaden z nich by się tak nie ubrał i nie pożuciliby swojego łuku (diego) i toporu (gorn). Jak na mój gust to, by mógł być jakiś strażnik miast na pustyni.
 

Black_Master

New Member
Dołączył
25.3.2005
Posty
14
Według mnie to nie jest ani Gorn ani Diego, może to członek jakiejś gildii albo strażnik któregoś z księcia.Ale z tych dwóch to on bardziej przypomina Gorna
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
MNie on nie przypomina, ani gorna, ani diega, ponieważ, żaden z nich by się tak nie ubrał i nie pożuciliby swojego łuku (diego) i toporu (gorn). Jak na mój gust to, by mógł być jakiś strażnik miast na pustyni.
Nie wiem, czy zauważyłeś, ale w G2 ani Gorn, ani Diego nie zachowali broni z jedynki - Diego nawet porzucił swój łuk w trakcie (w trzecim rozdziale).
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Jak na Diego to ten koleś jest za dobrze zbudowany i ma ciemniejszy kolor skury, więc od razu odpada, a Gorn nie miał takich śmiesznych wąsów, to pewnie postać pochądząca z wysp południowych o których nie raz była mowa
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
dwie bronie ? hm... swietny pomysl!!
laugh.gif
popieram goraco... np. do wyboru jeden miecz jednoreczny... albo dwa jednoreczne ... a ostatecznie jedna kosa dwureczna
smile.gif
 

Smok

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
58
Wczytuje mi się jakiś dziwny obrazek w którym ludzie na plaży się trzymają za ręce???????????????????????????????????????????????????????????????????????
blink.gif
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
To juz nie moja wina, temat założyłem dosyć dawno i wtedy link działał
smile.gif
A teraz już nie... ale myślę, że widziaeś obrazek przedstawiający gościa w arabskim wdzianku trzymającego w rekach dwie maczety.
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
biggrin.gif
Według mnie to na pewno jest gorn, nie wiem dlaczego mieliście na myśli Diega, przecież on wogóle nie jest podobny
dry.gif
... Ale gody uwagi jest pomysł z dwiema broniami, cool
cool.gif
.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom