Diablo 3

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Wrażenia...
Mega wciągająca gra, aczkolwiek za łatwa na normalnym poziomie trudności. Grafika i muzyka na mega wielki plus. Sama rozgrywka przyjemna. Choć fabuła taka trochę naciągana moim zdaniem. Niby fajnie wszystko, nawet jakieś z pozoru niespodziewane rozwiązanie, ale bez szaleństwa.
Rozwój postaci. Wiele kontrowersji. Dla mnie duży plus. Bez zbędnych dyrdymałów jak w drugiej części. Ogólnie jakby ktoś chciał pograć razem, to mój battle tag to - dudekkss#2819
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Co tu tak cicho? Czyżby nikt nie gierczył w nowego Diabola?
 
Ja sam baaaardzo długo musiałem się przekonywać do najnowszej odsłony mojej ukochanej gry. Wersja beta dość brutalnie obeszła się z moimi oczekiwaniami wobec niej, dlatego z początku odpuściłem sobie i całkowicie zapomniałem o tej grze. Na dobre zacząłem grać dopiero jakieś 2 miesiące temu i mimo wszystko nie żałuję. Likwidacja auction hall na pewno wyszła na dobre, a planowane wprowadzenie starego, dobrego laddera, doda to, czego tak bardzo mi w tej grze brakuje - element rywalizacji. Jakby ktoś chciał kiedyś skoczyć na jakiegoś rifta albo zacząć grać laddera po wprowadzeniu nowego patcha, niechaj pisze. Battletag: Bojan#2154
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Co tu tak cicho? Czyżby nikt nie gierczył w nowego Diabola?
Trochę się w 3 grało, nie powiem. Ukończyłem grę kilkakrotnie, różnymi klasami. Mój Barbarzyńca dobił do 60 lvl i to tyle. 
Na razie przerwa, ile razy można grać, w koło to samo. Mam jednak zamiar i nawet sporą chęć, by zagrać w nowe Diablo. Dodatek do trójeczki na pewno kiedyś trafi w moje ręce, choć w tej chwili na prawdę nie wiem kiedy to nastąpi. 
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Ja giercam od niedawna, mam DH max chyba 40 paragon i zmierzam by sezonówke zrobić ;d
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ja czekam na dodatek w rozsądnej cenie, wtedy dopiero wrócę.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Jakiś czas temu zakupiłem dodatek w całkiem korzystnej cenie, była jakaś promocja to się skusiłem. Mój barbarzyńca przez jakiś czas miał co robić, dobiłem lvl na maksa i ukończyłem grę. Tylko raz, jak dotąd. Co prawda zacząłem grać krzyżowcem od początku ale później przyszedł Wiedźmin 3 i jakoś nie było czasu...
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Teraz widzę jedynie w cenach od 99,99 do 109,99, ewentualnie znajdzie się coś za 79,99 ale wtedy już "produkt niedostępny". A mi, jako, że jestem z deczka porąbany, zależy na pudełku.
 
A gra w podstawkę jest lekko głupia. Nie masz riftów, nie masz sezonów, przygody, setów, wyższego poziomu itd.
 
Do góry Bottom