Deszcz Ognia I Demon

Status
Zamknięty.

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
poszukuje zwojów deszcz ognia oraz demona gdzie mogę je znaleźć prócz u kupców? w jakichś kufrach czy coś takiego.
Dzięki za odpowiedzi
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Jeden zwój deszczu ognia znajdziesz nie daleko Saggity na skałach, trzeba tam wejść za pomocą domku bandytów. W Jharkendarze jak idziesz z Jackiem Aligatorem i przejdziesz przez tą dużą jaskinie to skręć w lewo za ruinami będzie jeden. Kolejny jest u góry na skałach nad Diegiem w Górniczej Dolinie. Więcej nie pamiętam , ale jakby co dam znać.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Szukasz zwoju demona? Chyba raczej przywołania. Jeśli tak to z tego co pamiętam możesz go dopiero w czwartym/piątym rozdziale znaleźć. Nie jestem pewny ale chyba w starej wierzy Xardasa... Lecz powtarzam, nie jestem pewny.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Bodajże w trzecim rozdziale kupisz zwój o handlarza na targu w Khorinis
 
S

Solmyr

Guest
Zwoje demona:
1.)Stara wieża Xardasa.
2.)Kupisz u Zurisa.
Zwoje deszczu ognia:
1.)W Jarkendarze koło wielkiej dziury za wielkim tunelem jak się idzie z Jackiem Aligatorem za jakąś ścianą.
2.)Kupisz u Zurisa.
3.)Na skałach koło Saggity na skałach.)
4.)Gdzieś koło Diega w Górniczej Dolinie.
Więcej miejsc nie pamiętam,Ale wiem że jest ich dużo więcej.
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
chodzi wam o zatopioną czy wieże demonów? (tą w której był w g1 xardas)
taka ciekawostka nie na temat :D : ta wieża xardasa (nie zatopiona ani w khorinis tylko ta z g1) w g2 nazywa się wieżą demonów ponieważ jest w niej runa teleportacji o nazwie "do wieży demonów"
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
są tzy wieże xarrdasa
-zatopiona ( są tam miksturki oraz jeden zwój leczenia oraz przywołania golema)
-stara wieża w dolinie nazwana później wieżą demonó ze względu na 3 demony które się tam osiedlił można tam znaleźć zwój demona
-wieża xardasa w khorinis w 5 rozdziale pilnowana przez demony na górze można również (ale tlyko w 5 rozdziale ) zwój demona :)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom