[DAoC] World Of Gothic

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE Panowie. Fakt, że ktoś proponuje postawienie serva nie upoważnia was do pisania \"TAK!!! JESTEM ZA!!!\", jak to niektórzy pisali. Jeśli jesteście \"za\", to napiszcie także swoje sugestie, co by dodać, co zmienić itd. Jedno pytanie do Galfarotha- czy moduł serva jest jeden, domyślny, czy raczej to TY jesteś twórcą? No i oczywiście, czy masz odpowiednie kwalifikacje, jak szybkie łącze (ale o tym już pisałeś) i 24 h włączonego kompa.

PS. A może jakiś link do tej gry? Taki... bezpośredni?

Zgadzam się z Vampkiem.
No i bardzo się cieszę że nareszcie się pojawiłeś bo przestanie szerzyć się spam na tym forum. Brakowało tu konkretnego moda jakim jesteś ty!!

Sorki za off topic ale nie mogłem się powstrzymać i pragnełem cię przywitac!

Vampek: Ehm... eksjuzmi? Na G.Up bywam sporadycznie, ale jednak wciąż z chęcią usunę parę postów i powlepiam ostrzeżenia... chociaż głównie wolę nie pozostawiać po sobie śladów.
 
A

Anonymous

Guest
Może po kolei:
1. Grecki server ma 5gb/s i stoi 24/7/365
2. Moduł servera jest jeden domyślny, ale dzięki kwalifikacjom programistycznym mogę go dowolnie modyfikować, ponieważ moduł jest na licencji open source (otwarty kod), co daje nam możliwość dowolnego go modyfikowania.
Rozumiem, że Was 2 też dopisać
biggrin.gif
??
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE Może po kolei:
1. Grecki server ma 5gb/s i stoi 24/7/365
2. Moduł servera jest jeden domyślny, ale dzięki kwalifikacjom programistycznym mogę go dowolnie modyfikować, ponieważ moduł jest na licencji open source (otwarty kod), co daje nam możliwość dowolnego go modyfikowania.
Rozumiem, że Was 2 też dopisać
biggrin.gif
??

No pytanie jasne że tak!! Bardzo chętnie się zgodze na to abyś mnie dopisał!
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Mnie też dopisz, jestem w 100% ZA, nawet w 200%
biggrin.gif
 

Qaq

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
72
wydawalo mi sie ze juz to napisalem ale chyba post nie doszedl ;]
jestem za
 

Marti

New Member
Dołączył
6.3.2005
Posty
1
dobry pomysl

Chlopaki ja sie pisze tylko nie mam tej gry a zanim ja sciagne
biggrin.gif
to hohooh zobacze jeszcze jak z transferem stoje to moze moze
smile.gif
ale dla mnie fantastyczna sprawa
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Oczywiście jakby mozna było za free pograć w cos takiego, to ja również jestem ZA. Oby sie uzbierała ta 40 hihih bo może byc naprawde fajnie. Dalej, dalej kto chce pograć to sie zapisywać
smile.gif
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
A skąd to ściągnąć?? Może trzeba kupić?? Dajcie jakiegoś linka skąd to zassać można, to wtedy sie przyłącze.
 

mlaskus

New Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
9
Jak ktoś to ściągnie to może udostępnić torrenta i wtedy wszyscy mogliby szybko pościągać, chyba, że gdzieś jest na jakimś dobrym ftp to wtedy tylko linka dajcie.
Aha zapomniałbym.
tongue.gif
Jestem ZA!
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Fajnie by było gdybyś zrobił coś takiego jak sosunki między królestwami.Naprzykład kiedy jedno królestwo byłoby w stanie wojny z drugim to gracze mogliby sie normalnie między sobą "naparzać"
biggrin.gif
.Może już na to wpadłes ale tak pisze na wszelki wypadek.
smile.gif
 

Qaq

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
72
Pytanko:
czy ten który ma stawić serv zagląda tu wogóle czy zapomniał?
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Fajnie by było gdybyś zrobił coś takiego jak sosunki między królestwami.Naprzykład kiedy jedno królestwo byłoby w stanie wojny z drugim to gracze mogliby sie normalnie między sobą "naparzać"
biggrin.gif
.Może już na to wpadłes ale tak pisze na wszelki wypadek.
smile.gif


[ : Sro Mar 09, 2005 2:10 pm ]
Juz pisałem ale nie widze tego posta wiec pisze jeszcze raz ;]

Fajnie by było gdybyś zrobił coś takiego jak sosunki między królestwami.Naprzykład kiedy jedno królestwo byłoby w stanie wojny z drugim to gracze mogliby sie normalnie między sobą "naparzać"
biggrin.gif
.Może już na to wpadłes ale tak pisze na wszelki wypadek.
smile.gif




Wielkie sorry ale na serio nie widziałem posta,i tak oto nabiłem 2 posty tym samym textem ;(
sad.gif
;(
 

KLAPAuCIUS

New Member
Dołączył
28.2.2005
Posty
11
Jezeli dobrze poloczyłęm to mój głos to głos 22-gi wiec dlaej ludzie piszcie tu jescze tylko 18. Mam tylko nadzieje że twórca tego tematu niezpaomniał jescze ze go stworzył bo ja już sie bardzo podjarałem na tą gierke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
 

Kisiel

New Member
Dołączył
14.3.2005
Posty
21
Jestem definitywnie ZA o ile to wszystko ruszy. Grafa jest spox mechanika tez jak lagow nie bedzie to pisze sie na to!!

Cos mi sie zdaje ze gosc nas w wala robi.
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Gdzie ten gość sie podział.Najwyraźniej nas olał,A tak sie podjarałem na tę grę...Takich ludzi nie lubie,coś opowiadają jakie fajne a potem normalnie znikają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom