Czym Jest Szczęście?

Status
Zamknięty.

Lord Dragon

Member
Dołączył
25.1.2005
Posty
80
dla mnie szczeczesiciem jest gadanie z laskami i flirtowanie"gdzy by nie bylo dziewczyn na swiecie pewnie bym byl najbardziej przymulonym i smutnym czlowiekem...."
biggrin.gif


A co ja bym zrobił gdyby nie było takich jak Ty? ;( Chlip... Dłuższe posty pisze do cholery! - ozi
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Dla mnie szczęscie to czas w kturym będę mógł oderwać się od wszystkich obowiązków którymi jestem obciążony oraz od wszystkich nieszczęść jakie mnie spotykają w życiu. Cała reszta to tylko zwykłe zapychacze które mają dostarczyć rozrywki przez krótki okres czasu. Puźniej zdaję sobię sprawę że nic mi one nie dały, że nadal tkwie w tej nędznej szarej żeczywistości. Chociaż miałem całkiem sporo przyjemnpści idących z życia to nigdy nie poczułem prawdziwego szczęścia które pamiętałbym do reszty życia.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Szczęście jest czymś, do czego człowiek niestannie dąży. Szczęście jest subiektywnym odczuciem. Sława i pieniądze nie czynią mnie szczęsliwą. Mówi się, że jedyna osoba, która może uczynic cię szczęsliwym, jesteś ty sam. Dla kazdego bycie szczęśliwym znaczy coś innego. Jedni czerpią siłę i radość z ich rodzin, przyjaciół, ukochanej osoby, inni z satysfakcjonującej pracy. I dlatego nie ma recepty na szczęśliwe życie. Dla mnie najważnejsza jest rodzina, jeśli nic im nie jest, nie mają problemów - wtedy jestem naprawdę szczęsliwa. Kiedy spędziałm prawie dwa miesiace zdala od domu, w obcym miejscu, myslałam, że oszaleje. A w moim domu nikogo nie było, rodzice wyjechali. Istniały telefony, ale to nie to samo. Ale nie bede się rozklejać
tongue.gif
Jestem szczęsliwa, gdy wiem, że całe moje życie ma sens i gdy widze uśmiech na mojej twarzy. To wszystko, czego chce.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
eeee dla mnie to uczucie przyjemnosci
smile.gif
radosci...
to wtedy gdy masz to co chcesz miec i to DOCENIASZ
tongue.gif

co tu wiecej pisac...
tongue.gif
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Szczęście jest wszystkim i jest niczym. To co dla jednego wiaze sie z szczesciem dla innych jest czyms dziwnym. Na przyklad dla mnie wczorajszy dzien byl szczesliwy. Bylo pochmornie i nico padalo. Pewnie kojarzy sie to wam ze smutkiem a mnie cieszy. Hehe a dzis jest pogodny dzien i jakos z tego powodu zadowolony nie jestem. Wiec widzice ze pojecie szczescia zalezy od tego jak sie samym je pojmuje.
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Szczęście niejedno ma imię i dla każdego zanaczy co innego. Ja jestem szczęśliwy gdy nie mam nic do roboty mogę walnąć się na łóżku (lub przed kompem
tongue.gif
) i czerpać przyjemność z tego "nic nie robienia". Szczęśłiwy jestem również wtedy gdy coś mi się uda lub gdy gadam se z kuzajem. Szczęście to teamt bardzo szeroki a nie chce mi się pisać rozprawki więc na tym skończę
biggrin.gif
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
stan emocjonalny osiągany prez produkcję endorfiny . kiedy jestem szczęśliwy ? wtedy kiedy mogę na coś ponarzekać i zrobić sobie jaja z jakiejś sprawy, gdy mogę powkurzać kogoś albo gdy siedzę słuchając muzy, czytając książkę . a najbardziej jestem szczęśliwy gdy jestem obok mojej ukochanej..
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Nie jesem szczęścliwy jak dostane dobrą ocene w szkole,albo nowy rower z takiej sprawy jestem zadowolony albo radosny szcześliwy jestew\m wtedy kiedy mam przy sobie swoich bliskich i wiem że zawsze mogę na nich polegać i mnie nie zawiodą.



Pozdro
 

shadow_cx4

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
86
Szczęście ! Dla mnie to wszystko co mnie otacza potrawie cieszyćsie ze wszystkiego
biggrin.gif
szęściem jest spotkania z przyjaciółmi , chodzenie do szkoły (chodzenie a nei uczenie to dwa inne pojęcia
tongue.gif
) i wiele wiele innych rzzeczy !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom