Czy Wystarczy Na Gothica 3 ?

Gravell

Member
Dołączył
29.1.2007
Posty
88
Wg mnie spokojnie pójdzie po odpowiedniej modyfikacji pliku *.ini (dokładniejsze info tu). Co do ramu... Powinien być ok (o ile Twoja płyta obsługuje kostki DDR2), ale taka niska cena lekko zastanawia :D. No i popatrz na lokalizację sprzedającego... :D

Mam nadzieję, że pomogłem.

Pozdro
 

Lionix

New Member
Dołączył
3.9.2007
Posty
3
yo nie wiem czy w dobrym miejscu ale chyba tak

zamierzam kupic Gothica 3 (oryginal ofc, zeby nie bylo), mam taki komputer

amd athlon 64x2 5200 dualcore
Geforce 8800 GTS 320
4 giga ram

podejrzewam ze mi pójdzie ?? :lol:

bedzie sie cielo na max detalach??

odp plz !
 

Gravell

Member
Dołączył
29.1.2007
Posty
88
To możesz wiedzieć już tylko Ty... Śmiem podejrzewać, że to indywidualna sprawa każdego kompa... Myślę, że warto spróbować, tylko żeby potem nie było - ja nic nie gwarantuje :S

Pozdro
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
cięcia raczej będą bo gothic ma dużo błędów które tną gre ;/

Pisz dłużej bo warna szybko zarobisz, narazie ostrzegam- God
 

Floyd9

New Member
Dołączył
2.9.2007
Posty
10
Witam. Kupilem juz sobie Gothic 3 i strasznie mi skacze az w koncu komp sie sam resetuje... moje parametry komputera opisalem w poprzednim poscie i chcialem sie dowiedziec czy do dobrego dzialania tej gry powinno wystarczyc jedynie dokupienie tych 512 RAM... czy moze nie ma mozliwosci by jedynie to pomoglo. Jeszcze chcialem sie zapytac gdzie moge sprawdzic czy moja plyta (glowna jak sie domyslam) obsluguje te jakies kostki DDR2 (moze glupie pytanie ale sie kompletnie na tym nie znam). Moze mielibyscie tez jakies propozycje dotyczace tych 512 RAM... nie znam sie na tym i moze moglby mi ktos wkleic jakies oferty np z allegro w miare tanie i dobre. Z gory dzieki.

P.S.
Jesli te kostki DDR2 by byly zle to jakie powinienem kupic?
 

Paniol

New Member
Dołączył
1.9.2007
Posty
4
Mam problem:

Kupi?em orginalnego Gothic III i mi nie dzia?a:

Mój komp:

Intel Pentium 4 - 3,40 Gh.
ATI Radeon 9600XT
1 Gb Ram
Miejsca na dysku jest tongue.gif
Karta graficzna 128 MB

Tylko nie wiem jak sprawdzi? czy wspó?pracuje z PixelShader 2.0.

Gra się włącza i jak chcę zacząć grac mam ten pasek na dole tylko nic nie widzę czarne wszystko czasami widać np. ogień iskry.

Prosz? o odpowied?.

A dokładniej

To tak:

Menu normalnie.
Daje nowa gra filmik przeleci.
I się pokazuje ten pasek z bronia na dole i wskazówka.
ale nic innego.
Np. widzę imiona: Diego i ci inni.
ALe nic poza tym.
Tylko jakieś ognie i iskry.
Nie mogę dać scenów bo gram na innym kompie a Gothic II chodził i na wysokich.
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
no więc mam taką samą kartę jak ty procka mam intel core 2 duo E6300 i 2GB DDR2 i powiem tak idzie na najwyższych ustawieniach i wyciąga nawet do 70 paru fps ale do czasu... w niektórych momentach nagle drastycznie spada do 20 paru fps po czym wraca do dawnego poziomu... w grze objawia się to nagłym chwilowym przycięciem i myślę ze to jest wina źle zrobionego dogrywania textur z dysku... kompa możesz mieć wypasionego a ta gra i tak nie będzie stabinla
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Wiem że robie sie nudny z tymi teoriami i przypuszczeniami, ale to mi wygląda na stery do grafiki :p
 

Floyd9

New Member
Dołączył
2.9.2007
Posty
10
Moze ktos mi odpowiedziec na mojego poprzedniego posta? Pozdrawiam.
 

kr0liczek89

New Member
Dołączył
12.9.2007
Posty
1
Witam jestem wiernym fanem gothica ale nie miałem przyjemnosci zagrac w 3 odsłone gry, ale teraz che sobie kupic karte graficzna i ramy dokupic wiec jak myslicie na jakich detalach bedzie działał gothic bez zacinania? pujdzie na medium??? bez wiekszej zacinki oczywiscie nie mówie zeby cały czas chodził płynnie ale wmiare zeby dało sie grac mój komp to:

athlon 2400 podkrecony do 2000
1.5 gb ram ddr1 400 mhz
ati radeon 9800 xt 255mb 256bit agp ddr

prosze o odpowiedz z góry dziekuje
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
czy na

athlon 64 3000+ 1.8ghz
2x512 mb dual channel
gf 6100 256mb

pójdzie? nie wiem czy nie przeoczy?em jakiego? parametru <_<
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Z g3 nigdy nic nie wiadomo, ale na tym low powinno pójśc.
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
ufff...uspokoile? mnie ;) ko?cze gII i noc kruka i instaluje g3 :D zobaczymy czy pójdzie. jak pójdzie to napisze.

Edit:
Jest wiele postów, w których userzy pytaj? czy gIII im pojdzie na max detalach. ciekawe, jaki musi byc konfig kompa, na ktorym GIII wyrobi na max detalach po 40-50 fps... czy taki w ogóle istnieje :D
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Athlon 5600
1 gb ram
Geforce 8500

Chodzi na high a przycina tylko przy teleporcie. Komp nie marzenie, a jednak ciągnie tą gre :)
 

kaseta24

New Member
Dołączył
22.10.2007
Posty
1
mam athlon 3000+,gf fx 5500 i 512 ram cz gothic 3 morze chodzić na słabych detalach inie przycinac w mieście
CYTAT

prosze
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Bez przycinki nie ma szans. Na takim kompie na w miare czystym systemia chodzi, ale przycina przy wiekszych skupiskach ludzi.
Jest jeszcze taka możliwość że gra Ci nie pójdzie ;p
 

zylka

New Member
Dołączył
25.10.2007
Posty
1
Mam mały problem chcę se kupić gothica 3 ale nie wiem czy mi pójdzie na viście . Czy ktoś testował go na viście .proszę o odpowiedź
 

Kicper

New Member
Dołączył
18.10.2007
Posty
10
Intel Pentium D 3 ghz, 1,5 gb ram i się zastanawiam nad kartą graficzną (teraz mam sis costam)
czy kupić geforce 8400GS czy wybrać jakiegoś geforca z serii 7 ?
co byscie radzili ?
 

siwulek

New Member
Dołączył
6.4.2007
Posty
6
Witam! Jaka karte sobie kupić: GeForce 8600GTS czy ATI RADEON HD2600XT ??
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Zdecydowanie 8600 GTS, polecam Galaxy lub Palit. Zdecydowanie mniej sie grzeje od Radeona, jest bardziej wydajna.
 
Do góry Bottom